Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pagrindinis ir vidurinis ugdymas (5-8 ir I- IV gimnazijos klasės)

Mokytojai

Darbuotojo elektroninio pašto adrese yra nurodytas vardas ir pavardė:  vardas.pavarde@klaipedoslicejus.lt  (be lietuviškų rašmenų). Jei darbuotojas turi dvi pavardes,  jos rašomos iš eilės be tarpų, pavyzdžiui, vardas.pavardepavarde@klaipedoslicejus.lt.


   
 Matematikos mokytoja
metodininkė
Elena 
Burbienė
  Priešmokyklinio ugdymo
klasės mokytoja metodininkė
Rasa 
Lindžienė
 Tikybos mokytojas
ekspertas
Remigijus 
Oželis
       
Anglų kalbos
vyr. mokytoja
Jurgita
Gumuliauskienė 
  Anglų kalbos 
mokytoja
Laineda 
Dausynė 
Choreografijos 
mokytoja
Inga
Palaitienė
 
Pradinių klasių
mokytoja metodininkė  
Raimonda
Rutavičienė
  Pradinių klasių
vyr. mokytoja
Aistė
Balčėtienė
Pradinių klasių
mokytoja metodininkė
Vaida
Grubliauskienė
       
Pradinių klasių ir inžinerijos
mokytojas metodininkas
Tomas 
Raibys 
  Pradinių klasių
vyr. mokytoja
Giedrė
Razmienė
Pradinių klasių
mokytoja
Andželika
Stropuvienė
       
Pradinių klasių
mokytoja metodininkė
Daiva
Selezniovienė
  Pradinių klasių
mokytoja metodininkė
Sadutė
Drungilienė
Pradinių klasių 
mokytoja metodininkė
Sonata
Vaišnorienė
       
 Priešmokyklinio ugdymo
klasės mokytoja
Loreta
Lavarienė
   Ikimokyklinio ugdymo
ir pradinių klasių mokytoja
Neringa
Viršilienė
Ikimokyklinio ugdymo
klasės mokytoja
Kristina
Vaišnorienė
       
 Priešmokyklinio ugdymo
klasės vyr. mokytoja
Inga  
Bambalienė
   Pradinių klasių 
mokytoja metodininkė
Virginija 
Baronienė
Pradinių klasių
mokytoja metodininkė
Daiva
Markevičienė  
       
Dailės mokytoja
Rita 
Danielienė
  Teatro mokytoja ekspertė
Ilona
Stančikienė 
Kūno kultūros mokytoja
Iveta
Kaškevičiūtė  
       
Šachmatų mokytojas
Viktor 
Galuščiak
 

Kūno kultūros
mokytojas metodininkas
Saulius
Lukonas

  Pailgintos darbo dienos
grupės auklėtoja
Dalia 
Šidlauskienė
       
Pailgintos darbo dienos 
grupės auklėtoja
Aniceta 
Edwards
  Pailgintos darbo dienos 
grupės auklėtoja 
Audronė 
Grigutienė
Pailgintos darbo dienos
grupės auklėtoja
Edita 
Rupšlaukienė
       
       
       
 

Pagalbos vaikui specialistai

       
     
 Psichologė 
Lina 
Pilipavičė
   Logopedė 
Kristina 
Stankutė-Matė
Sveikatos specialistė 
Viktorija 
Serapinienė
 
     
Kinezioterapeutė
Asta 
Žymančienė
     
       
       

Aptarnaujantis personalas

       
Budėtoja 
Dovilė 
Šaulienė 
    Elektroninio “Mano dienynas“ 
administratorė 
Inga Navickaitė
 
       

Naujienos

Puslapis 1 iš 121  > >>

2018-04-20
2018-04-18
Visos naujienos >>

Pamokų laikas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo klasių mokiniams

1 pirma pamoka         0900 - 0935
PUSRYČIAI 0935 - 0950
2 antra pamoka         1000 - 1035
3 trečia pamoka         1100 - 1135
PIETŪS 1140 - 12054 ketvirta pamoka      1215 - 1250
5 penkta pamoka       1305 - 1340
6 šešta pamoka         1400 - 1445
7 popamokinė veikla  1500 - 1700

Pamokų laikas 1-3 klasių mokiniams

1 pirma pamoka         0900 - 0945
PUSRYČIŲ PERTRAUKA 15 MIN.
2 antra pamoka         1000 - 1045
3 trečia pamoka         1055 - 1140
4 ketvirta pamoka      1150 - 1235
PIETŲ IR POILSIO PETRAUKA 30 MIN.
5 penkta pamoka       1305 - 1350
6 šešta pamoka         1400 - 1445
7 popamokinė veikla  1500 - 1700

Mokinių atostogos 2017-2018 m.m.

RUDENĮRudens: 2017-10-30 / 2017-11-03
ŽIEMĄ Žiemos (Kalėdų): 2017-12-27 / 2018-01-03
Žiemos: 2018-02-19 / 2018-02-23
PAVASARĮ Pavasario (Velykų): 2018-04-03 / 2018-04-06
VASARĄVasaros: 2018-05-31 / 2018-08-31

Mūsų rekvizitai

Klaipėdos licėjus
Įmonės kodas: 191832328
Kretingos g. 44, 92317 Klaipėda
Tel./faks.: 8 (46) 351286, +370 (616) 33807
Buhalterija: +370 (610) 10791
El.paštas: info@klaipedoslicejus.lt
AB DNB bankas
Klaipėdos filialas
Banko kodas: 40100
A/s Nr.: LT 544010042301124105