Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pagrindinis ir vidurinis ugdymas (5-8 ir I- IV gimnazijos klasės)

Laimėjimai

RESPUBLIKINIO KONKURSO „OLYMPIS - 2016 RUDENS SESIJA“ NUGALĖTOJAI

Lietuvių kalbos konkursas Olympis-2016, I vieta Bikis Christian Thomas, 2a klasės mokinys

Lietuvių kalbos konkursas Olympis-2016, I vieta Mačiulskytė Ieva , 2 a klasės mokinė

Lietuvių kalbos konkursas Olympis-2016,  I vieta Klevinytė Evita , 2 a klasės mokinė

Lietuvių kalbos konkursas Olympis-2016,  II  vieta Stankus Sebastianas. 2 a klasės mokinys

Matematikos konkursas Olympis-2016, II vieta Bikis Christian Thomas, 2a klasės mokinys

Matematikos konkursas Olympis-2016,  II vieta Mačiulskytė Ieva, 2 a klasės mokinė

Matematikos konkursas Olympis-2016, III vieta Stankus Sebastianas, 2a klasės mokinys

Mokinius ruošė mokytoja metodininkė Vaida Grubliauskienė


Lietuvių kalbos konkursas Olympis-2016, I vieta Barbora Štrimaitytė, 2 b klasės mokinė

Lietuvių kalbos konkursas Olympis-2016, I vieta Eleonora Kavoliūnaitė , 2 b klasės mokinė

Lietuvių kalbos konkursas Olympis-2016, III vieta Mintėja Gudauskaitė, 2 b klasės mokinė

Matematikos konkursas Olympis- 2016, II vieta Barbora Štrimaitytė, 2 b klasės mokinė

Matematikos konkursas Olympis- 2016, III vieta Eleonora Kavoliūnaitė, 2 b klasės mokinė

Mokinius ruošė mokytojas metodininkas Tomas Raibys

 

Matematikos konkursas Olympis-2016, I vieta, Greta Nagreckaitė, 2c klasės mokinė

Matematikos konkursas Olympis-2016, II vieta, Martynas Simutis, 2c klasės mokinys

Biologijos konkursas Olympis-2016, I vieta, Martynas Simutis, 2c klasės mokinys

Mokinius ruošė mokytoja Daiva Galdikaitė

 

Lietuvių kalbos konkursas Olympis-2016, II vieta Aronas Jankus, 3a klasės mokinys

Lietuvių kalbos konkursas Olympis-2016, II vieta  Benas Brazdeikis, 3a klasės mokinys

Lietuvių kalbos konkursas Olympis-2016, II vieta  Oskaras Lipskis, 3a klasės mokinys

Lietuvių kalbos konkursas Olympis-2016, II vieta Kornelijus Stulpinas, 3a klasės mokinys

Lietuvių kalbos konkursas Olympis-2016, II vieta Adelė Raibytė, 3a klasės mokinė

Lietuvių kalbos konkursas Olympis-2016, II vieta Saulė Šemetulskytė, 3a klasės mokinė              

Matematikos konkursas Olympis – 2016, II vieta Benas Brazdeikis, 3a klasės mokinys

Matematikos konkursas Olympis – 2016, II vieta Kornelijus Stulpinas, 3a klasės mokinys

Mokinius ruošė mokytoja metodininkė Daiva Selezniovienė                                                   
 

Lietuvių  kalbos konkursas Olympis-2016, I vieta Evilija Žadvydaitė, 3b klasės mokinė

Lietuvių  kalbos konkursas Olympis-2016, I vieta Edgaras Zacharčenko, 3b klasės mokinys

Lietuvių  kalbos konkursas Olympis-2016, I vieta Mantas Lukonas, 3b klasės mokinys

Lietuvių  kalbos konkursas Olympis-2016, I vieta Juras Pranulis, 3b klasės mokinys

Lietuvių  kalbos konkursas Olympis-2016, II vieta Adrija Beniušytė, 3b klasės mokinė

Lietuvių  kalbos konkursas Olympis-2016, II vieta Joris Kasnauskis, 3b klasės mokinys

Lietuvių  kalbos konkursas Olympis-2016, II vieta Saulė Stroputė, 3b klasės mokinė

Lietuvių  kalbos konkursas Olympis-2016, III vieta Ernandas Adomavičius, 3b klasės mokinys

Lietuvių  kalbos konkursas Olympis-2016, III vieta Sofija Vedel, 3b klasės mokinė

Matematikos konkursas Olympis-2016, III vieta Edgaras Zacharčenko, 3b klasės mokinys

Matematikos konkursas Olympis-2016, III vieta Joris Kasnauskis, 3b klasės mokinys

Matematikos konkursas Olympis-2016, III vieta Evilija Žadvydaitė, 3b klasės mokinė

Matematikos konkursas Olympis-2016, III vieta Adrija Beniušytė, 3b klasės mokinė

Mokinius ruošė mokytoja metodininkė Sonata Vaišnorienė

 

Anglų kalbos konkursas Olympis – 2016, I vieta Oskaras Lipskis, 3a klasės mokinys

Anglų kalbos konkursas Olympis – 2016,  I vieta Saulė Šemetulskytė, 3a klasės mokinė

Anglų kalbos konkursas Olympis – 2016,  III vieta Aronas Jankus, 3a klasės mokinys

Anglų kalbos konkursas Olympis-2016, II vieta Adrija Beniušytė, 3 b klasės mokinė

Anglų kalbos konkursas Olympis-2016, III vieta  Edgaras Zacharčenko, 3 b klasės mokinys

Anglų kalbos konkursas Olympis-2016, II vieta  Amelija Andriulionytė, 1a klasės mokinė

Anglų kalbos konkursas Olympis-2016, III vieta  Saulė Leščiūtė, 1c klasės mokinė

Anglų kalbos konkursas Olympis-2016, III vieta  Vaiva Marija Nazarovaitė, 1c klasės mokinė

Anglų kalbos konkursas Olympis-2016, II vieta  Urtė Radzevičiūtė, 2b klasės mokinė

Anglų kalbos konkursas Olympis-2016, II vieta  Milda Kaminskaitė, 2c klasės mokinė

Anglų kalbos konkursas Olympis-2016, II vieta  Vėjūnė Liatukaitė, 2b klasės mokinė

Anglų kalbos konkursas Olympis-2016, III vieta  Mintėja Gudauskaitė, 2b klasės mokinė

Anglų kalbos konkursas Olympis-2016, III vieta  Greta Nagreckaitė, 2c klasės mokinė

Mokinius ruošė vyresnioji mokytoja Jurgita Gumuliauskienė



KLAIPĖDOS LICĖJAUS MOKINIŲ LAIMĖJIMAI 

2016–2017 M. M.

Biologija
 
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, I vieta, Mariam Veroneckaitė, II klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, I vieta, Eglė Noreikaitė, II klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, I vieta, Gintė Ambrazevičiūtė, II klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, I vieta, Inga Garšvaitė, III klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, I vieta, Urtė Andriušaitytė, IV klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, II vieta,Marta Tamošiūnaitė, III klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, II vieta,Gustė Čėsnaitė, IV klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, II vieta, Neda Narmontaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, II vieta, Giedrė Žalaitė, I klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, III vieta, Karolis Gramba, I klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, III vieta,Simonas Eičinas, I klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, III vieta, Justas Mikutavičius, IV klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, III vieta, Greta Gerulaitytė, IV klasė


Chemija

Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, I vieta, Justas Mikutavičius, IV klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, I vieta, Eimantas Platakis, II klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, I vieta, Kornelijus Semėnas, I klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, II vieta, Mariam Varoneckaitė, II klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, II vieta, Arnas Baronas, IV klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, II vieta, Albinas Vilčiauskis, II klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, III vieta, Martynas Marozas, IV klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, III vieta, Artūras Vaičiulis, III klasė

Fizika

Klaipėdos miesto fizikos olimpiada, II vieta, Karolis Gramba, I klasė


Informacinės technologijos ir robotika

Klaipėdos miesto informatikos olimpiada, II vieta (7–8 klasių grupė), Augustinas Jučas, 7 klasė
IT konkursas „Bebras", I vieta, Neda Narmontaitė, 8 klasė
IT konkursas „Bebras", II vieta, Arnas Baronas, IV klasė 
IT konkursas  „Bebras" (miesto turas), II vieta, Ugnė Kaselytė, II klasė
IT konkursas  „Bebras" (miesto turas), II vieta, Arvydas Grublys, I inž
IT konkursas  „Bebras" (miesto turas), III vieta, Matas Liatukas, IV klasė
IT konkursas  „Bebras" (miesto turas), III vieta, Dominykas Pilitauskas, IV klasė
IT konkursas  „Bebras" (miesto turas), III vieta, Ugnė Bučytė, I inž klasė
IT konkursas  „Bebras" (miesto turas), III vieta, Lukrecija Paulikaitė, 8 klasė
IT konkursas  „Bebras" (miesto turas), III vieta, Tomas Žadvydas, 6 klasė
 

Meninis skaitymas

Klaipėdos miesto Maironio poezijos skaitovų konkursas, I vieta, Rusnė Karlikauskaitė, I klasė
Klaipėdos miesto Maironio poezijos skaitovų konkursas, II vieta, Rokas Norvaišas, 7 klasė
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Rokas Norvaišas, 7 klasė


Lietuvių kalba
Klaipėdos miesto 9–12 kl. lietuvių kalbos olimpiada, I vieta, Gustė Čėsnaitė, IV klasė
Klaipėdos miesto 9–12 kl. lietuvių kalbos olimpiada, III vieta, Gustė Maleckaitė, III klasė
Klaipėdos miesto dailaus rašto konkursas,,Žąsies plunksna”, III vieta, Donata Župerkaitė, 7 klasė
Klaipėdos miesto dailaus rašto konkursas,,Žąsies plunksna”, III vieta, Iveta Šacauskaitė, II klasė 


 
Užsienio kalbos

Anglų kalba

Respublikinio anglų kalbos konkurso Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Eglė Noreikaitė, II klasė

Anglų kalbos meninio-interpretacinio skaitymo konkursas, II vieta, Rokas Norvaišas, 7 klasė


Rusų kalba

Klaipėdos miesto rusų kalbos epistolinio rašinio konkursas, I vieta (7–8 klasių grupė), Nikolė Gleizer, 8 klasė
Klaipėdos miesto rusų kalbos epistolinio rašinio konkursas, I vieta (III–IV klasių grupė), Gintarė Venckutė, IV klasė
Klaipėdos miesto  mokyklų 7 klasių mokinių rusų k. konkurse-viktorinoje „Kelionė į pasaką" – originaliausias pasirodymas. Beatričė Plieskytė – Artistiškiausio pasirodymo nominacija
Klaipėdos miesto rusų kalbos dailyraščio konkursas, II vieta, Jelizaveta Petrova, I bio klasė.
Klaipėdos miesto rusų kalbos dailyraščio konkursas, II vieta, Donata Župerkaitė, 7 klasė


Muzika
 
Lietuvos mokinių muzikos olimpiada, I vieta, Vaiva Bitinaitė, 8 klasė


Kūno kultūra
Klaipėdos miesto salės futbolo varžybose „Mero taurei“ laimėti, III vieta
Klaipėdos miesto mokyklų badmintono varžybose „Mero taurei laimėti“, II vieta, Margarita Paškovaitė, 8 klasė, Dangė Lygnugarytė, 4 klasė 
Klaipėdos miesto mokyklų badmintono varžybose „Mero taurei laimėti“, III vieta, Mindaugas Markauskas, I klasė, Mantas Lukonas, 3 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų stalo teniso varžybos „Mero taurei laimėti“, II vieta, Greta Zumbrickaitė, Ieva Vaičaitytė, Saulė Jurgelionytė, 7 klasė
Klaipėdos mokinių sporto žaidynės „Mero taurė“, I vieta

 


 

KLAIPĖDOS LICĖJAUS  MOKINIŲ LAIMĖJIMAI
2015–2016 M. M.


Gamtos mokslai ir aplinkosauga

Lietuvos gamtos mokslų olimpiada, III vieta, Mariam Varoneckaitė, I klasė.
Lietuvos gamtos mokslų olimpiada, pagyrimo raštas, Inga Garšvaitė, I klasė.
Lietuvos gamtos mokslų olimpiada, pagyrimo raštas, Jokūbas Viršilas, 5 klasė. 
Lietuvos gamtos mokslų olimpiada, pagyrimo raštas, Eglė Noreikaitė, I klasė.
Lietuvos gamos mokslų olimpiada, pagyrimo raštas, Katherine Haselton, I klasė.

II-osios mokyklų Nacionalinės aplinkosaugos olimpiada (rezultatai apskrityje), I vieta,  8 klasės mokiniai.
II-osios mokyklų Nacionalinės aplinkosaugos olimpiada (rezultatai apskrityje), III vieta,  IA2 klasės mokiniai.

Mokinius ruošė chemijos mokytoja ekspertė Rima Grabauskienė, biologijos mokytoja ekspertė Ingrida Rimkienė, fizikos mokytojas metodininkas Marius Žadvydas, geografijos mokytoja metodininkė Jurgita Jonaitienė


Matematika

Tarptautinis matematikos konkursas ,,Matmintinis – Pranglime 2016", III vieta, Matas Liatukas, III klasė.

Respublikinis matematikos konkursas ,,Matmintinis– Pranglime 2016", III vieta, Matas Liatukas, III klasė.
Respublikinė NMA 5-8 kl. matematikos olimpiada, II vieta, Tomas Žadvydas, 5 klasė.  
Respublikinė NMA 5-8 kl. matematikos olimpiada, III vieta, Justinas Jučas, 6 klasė.

Respublikinės XLVI jaunųjų matematikų varžybos, III vieta, Jonas Viršilas, IV klasė.

Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, II vieta, Alexander Thomas Haselton, II klasė.

Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, II vieta, Matas Liatukas, III klasė.

Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, III vieta, Gabija Lesauskaitė, I klasė.
Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, III vieta, Justas Kazlauskas, II klasė.
Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, III vieta, Jonas Viršilas, IV klasė.
Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, I vieta, Karolis Gramba, 8 klasė.
Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, II vieta, Jokūbas Viršilas, 5 klasė.
Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, III vieta, Alan Butylkin, 8 klasė.
Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, III vieta, Augustinas Jučas, 6 klasė.
Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, III vieta, Justinas Jučas, 6 klasė.
Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, III vieta, Neda Narmontaitė, 7 klasė.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, II vieta Klaipėdoje, pateko į geriausiųjų 50 – tuką Lietuvoje, Tomas Žadvydas, 5 klasė.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, II vieta Klaipėdoje, pateko į geriausiųjų 50 – tuką Lietuvoje, Titas Motekaitis, 5 klasė.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, II vieta Klaipėdoje, pateko į geriausiųjų 50 – tuką Lietuvoje, Neda Narmontaitė, 7 klasė.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, II vieta Klaipėdoje, pateko į geriausiųjų 50 – tuką Lietuvoje, Juozas Cėpla, 4 klasė.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, III vieta Klaipėdoje, pateko į geriausiųjų 50 – tuką Lietuvoje,  Eglė Noreikaitė, I klasė.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, III vieta Klaipėdoje, pateko į geriausiųjų 50 – tuką Lietuvoje,  Justas Kazlauskas, III klasė.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, III vieta Klaipėdoje, Ignas Engelaitis, 5 klasė.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, III vieta Klaipėdoje, Lukas Gylys, IV klasė.

Mokinius ruošė matematikos mokytoja ekspertė Rasa Karapetian, mokytoja metodininkė Daiva Valevičienė, mokytoja metodininkė Elena Burbienė, mokytoja metodininkė Rima Sidorovienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja Raimonda Rutavičienė

Chemija


47-oji tarptautinė chemijos olimpiada, bronzos medalis, Nikita Pajanok, IV klasė.
Tarptautinė D. Mendelejevo olimpiada, II vieta, Nikita Pajanok, IV klasė.
Tarptautinė D. Mendelejevo olimpiada, III vieta, Justas Mikutavičius, III klasė.

24 –oji Baltijos šalių chemijos olimpiada, II vieta, Nikita Pajanok, IV klasė.
Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapas, I vieta, Eimantas Platakis, I klasė.
Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapas, I vieta, Inga Garšvaitė, II klasė.
Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapas, I vieta, Justas Mikutavičius, III klasė.
Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapas, I vieta, Nikita Pajanok, IV klasė.
Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapas, II vieta, Alexander Thomas Haselton, II klasė.
Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapas, II vieta, Jonas Viršilas, IV klasė.
Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapas, III vieta, Eglė Noreikaitė, I klasė.
Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapas, III vieta, Vytenis Rimkevičius, II klasė.
Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapas, III vieta, Martynas Marozas, III klasė.
Respublikinė chemijos olimpiada, I vieta, Nikita Pajanok, IV klasė.
Respublikinė chemijos olimpiada, II vieta, Jonas Viršilas, IV klasė.
Respublikinė chemijos olimpiada, II vieta, Justas Mikutavičius, III klasė.
Respublikinė chemijos olimpiada, pagyrimo raštas, Martynas Marozas, III klasė.

Mokinius ruošė chemijos mokytoja ekspertė Rima Grabauskienė

Biologija

Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, I vieta, Nikita Pajanok, IV klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, I vieta, Jonas Viršilas, IV klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, II vieta, Petras Nasvytis, IV klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, I vieta, Urtė Andriušaitytė, III klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, I vieta, Gustė Čėsnaitė, III klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, II vieta, Inga Garšvaitė, II klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, I vieta, Eglė Noreikaitė, I  klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, II vieta, Miglė Inga Kuprelytė, IA1 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, II vieta, Gintė Ambrazevičiūtė, IA1 klasė.
Klaipėdos miesto 7-8 kl. biologijos olimpiada, I vieta, Neda Narmontaitė, 7 klasė.
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, III vieta, Karolis Gramba, 8 klasė.

Respublikinis rašinių konkursas, skirtas DNR dienai, nugalėtoja, Urtė Andriušaitytė, III klasė.

Mokinius ruošė biologijos mokytoja ekspertė Ingrida Rimkienė, mokytojas metodininkas Antanas Kontautas

Fizika ir astronomija

Klaipėdos miesto fizikos olimpiada, I vieta, Nikita Pajanok, IV klasė.
Klaipėdos miesto fizikos olimpiada, I vieta, Jonas Viršilas, IV klasė.
Klaipėdos miesto fizikos olimpiada, II vieta, Justas Mikutavičius, III klasė.

Respublikinė fizikos olimpiada, III vieta, Jonas Viršilas, IV klasė.

Respublikinė astronomijos olimpiada, II vieta, Karolis Gramba, 8 klasė.

Respublikinė astronomijos olimpiada, II vieta, Jonas Viršilas, IV klasė.

Respublikinė astronomijos olimpiada, pagyrimo raštas, Jokūbas Viršilas, 5 klasė

Mokinius ruošė fizikos mokytojas metodininkas Marius Žadvydas

Informacinės technologijos ir robotika

Informatikos olimpiada Klaipėdos m. vyresniųjų moksleivių grupė, I vieta, Simas Kuprelis, II klasė.
IT konkursas „Bebras“ Klaipėdos mieste, I vieta, Ignas Engelaitis, 5 klasė.
IT konkursas „Bebras“ Klaipėdos mieste, I vieta, Augustinas Jučas, 6 klasė.
IT konkursas „Bebras“ Klaipėdos mieste, II vieta, Pijus Oželis, 7 klasė.
IT konkursas „Bebras“ Klaipėdos mieste, III vieta, Arvydas Grublys, 8 klasė.
IT konkursas „Bebras“ Klaipėdos mieste, I vieta, Gabija Lesauskaitė, I klasė.
IT konkursas „Bebras“ Klaipėdos mieste, II vieta, Eimantas Platakis, I klasė.
IT konkursas „Bebras“ Klaipėdos mieste, III vieta, Mariam Varoneckaitė, I klasė.
IT konkursas „Bebras“ Klaipėdos mieste, I vieta, Alexander Thomas Haselton, II klasė.
IT konkursas „Bebras“ Klaipėdos mieste, III vieta, Simas Kuprelis, II  klasė.

IT konkursas „Bebras“ Klaipėdos mieste, III vieta, Inga Garšvaitė, II klasė.

Respublikinių robotų VEX IQ CHALLENGE varžybos, III vieta, Beatričė Kalpokaitė, 8 klasė.

Respublikinių robotų VEX IQ CHALLENGE varžybos, III vieta, Giedrė Žalaitė, 8 klasė.

 

Mokinius ruošė IT mokytojas ekspertas Andrius Gumuliauskas

Geografija

Respublikinė geografijos olimpiada, I vieta, Lukas Gylys, IV klasė.

Klaipėdos miesto geografijos olimpiada, I vieta, Lukas Gylys, IV klasė.

Nacionalinis Č. Kudabos geografijos konkurso kūrybinė užduotis, I vieta, Karolis Gramba, 8 klasė.

XVI Nacionalinis Č. Kudabos geografijos konkursas, II vieta, Lukas Gylys, IV klasė.

XVI Nacionalinis Č. Kudabos geografijos konkursas, II vieta, Karolis Gramba, 8 klasė.

XVI Nacionalinis Č. Kudabos geografijos konkursas, IV vieta, Neda Narmontaitė, 7 klasė.

 

Mokinius ruošė geografijos mokytoja metodininkė Jurgita Jonaitienė

Humanitariniai mokslai
Lietuvių kalbos


Klaipėdos pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas „Plunksnelė”, III vieta, Agnė Kavaliauskaitė, 4 klasė.

Klaipėdos miesto pradinių klasių mokinių diktanto konkursas ,,Raštingiausias mokinys 2016", II vieta, Dangė Lygnugarytė, 3 klasė.

Klaipėdos miesto 5-8 kl. lietuvių kalbos olimpiada, I vieta, Neda Narmontaitė, 7 klasė.

Klaipėdos miesto 5-8 kl. lietuvių kalbos olimpiada, III vieta, Linda Marijošiūtė, 5 klasė.

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Gustė Čėsnaitė, III klasė.
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Eglė Noreikaitė, I klasė.
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Lukas Gylys, IV klasė.

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados respublikinis turas, III vieta, Gustė Čėsnaitė, III klasė.

 

Mokinius ruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Laima Vinčienė, mokytoja metodininkė Inga Lukauskienė, vyresnioji mokytoja Renata Lygnugarienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė Aušra Norvilienė, vyresnioji mokytoja Svetlana Veklenko

Užsienio kalbos
Anglų kalba

Anglų k. interpretacinio - meninio skaitymo konkursas, II vieta, Matas Petravičius, 8 klasė.

Klaipėdos miesto mokyklų aštuntų klasių mokinių anglų k. viešojo kalbėjimo konkursas, I vieta, Laura Žilinskaitė, 8 klasė.

Klaipėdos miesto anglų kalbos olimpiada, III vieta, Matas Petravičius, 8 klasė.
Klaipėdos miesto anglų kalbos olimpiada, III vieta, Ignas Engelaitis, 5 klasė.

Klaipėdos miesto anglų kalbos olimpiada, IV vieta, Justas Federavičius, 5 klasė.

Klaipėdos miesto 7 klasių anglų kalbos olimpiada, I vieta, Karolis Tolys, 7 klasė.

 

Mokinius ruošė vyresnioji anglų kalbos mokytoja Asta Virketytė, vyresnioji mokytoja Lijana Šmaižienė.

 

Rusų kalba

Klaipėdos miesto epistolinio rašinio rusų k. konkurse „Laiškas į Rusiją seneliui šalčiui”, I vieta, Nikolė Gleizer, 7 klasė.
Klaipėdos ir Kaliningrado rusų kalbos poezijos konkursas, I vieta, Nikolė Gleizer, 7 klasė. 
Klaipėdos ir Kaliningrado rusų kalbos poezijos konkursas, I vieta, Diana Mačiulaitytė, IV gimn. klasė. 
Klaipėdos ir Kaliningrado rusų kalbos poezijos konkursas, II vieta, Paulina Plankevičiūtė, I gimn. klasė.

Klaipėdos miesto mokyklų konkursas - festivalis ,,Dainuojame rusiškai", II vieta,  Miglė Inga Kuprelytė, I klasė.

Klaipėdos miesto mokyklų konkursas - festivalis ,,Dainuojame rusiškai", II vieta, 5b klasės vokalnė grupė

Mokinius ruošė rusų kalbos mokytoja metodininkė Svetlana Rybakova

 

Vokiečių kalba

Klaipėdos miesto 8 kl. vokiečių k. olimpiada, III vieta, Ugnė Bučytė, 7 klasė.

Mokinę ruošė vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja  Vaida Kazlauskienė

 

Istorija
Respublikinė istorijos olimpiada, pagyrimo raštas, Aidas Kaveckis, II klasė.

Klaipėdos miesto istorijos olimpiada, I vieta, Aidas Kaveckis, II klasė.
Klaipėdos miesto istorijos olimpiada, I vieta, Gintarė Venckutė, III klasė.
Klaipėdos miesto istorijos olimpiada, II vieta, Gustė Maleckaitė, II klasė.
Klaipėdos miesto istorijos olimpiada, III vieta, Liutauras Žilinskas, III klasė.
Klaipėdos miesto istorijos olimpiada, III vieta, Lukas Gylys, IV klasė

Klaipėdos miesto 10 klasių istorijos olimpiada,  I vieta, Aidas Kaveckis, II klasė

Klaipėdos miesto istorinio esė konkursas, I vieta, Gintarė Venckutė, III klasė.

Klaipėdos miesto istorinio esė konkursas, II vieta, Liutauras Žilinskas, III klasė.

Mokinius ruošė istorijos mokytojas metodininkas Vaidas Pamparas, vyresnioji mokytoja Loreta Elertienė

Debatai

Nacionalinis pradedančiųjų debatų turnyras, I vieta (geriausio kalbėtojo vardas), Andrius Mykolas Verenis, II gimn. klasė.
Nacionalinis pradedančiųjų debatų turnyras, V vieta, Ugnė Kaselytė, I gimn. klasė.

Nacionalinis debatų turnyras, I vieta, Dominykas Kerpė, IV klasė.

Mokinius ruošė anglų kalbos vyresnioji mokytoja Asta Virketytė

Meninis skaitymas
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Rokas Norvaišas, 6 klasė.
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso šalies etapas, I vieta, Rokas Norvaišas, 6 klasė.

Mokinį ruošė teatro mokytojas Deividas Jonauskis

Dorinis ugdymas
Klaipėdos miesto dorinio ugdymo (tikybos) olimpiada, III vieta, Pijus Oželis, 7 klasė.

Respublikinė mokslinė mokinių konferencija „Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė“, moksliškiausias pranešimas, Kristupas Hammoud , I klasė.

Respublikinė mokslinė mokinių konferencija „Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė“, moksliškiausias pranešimas, Kajus Pakėnas, I klasė.

Mokinius ruošė tikybos mokytojas ekspertas doc.dr. Remigijus Oželis


Muzika
Tarptautinė muzikos olimpiada, III vieta, Vaiva Bitinaitė, 7 klasė.
IV Lietuvos moksleivių muzikos olimpiada, I vieta, Vaiva Bitinaitė, 7 klasė.
Klaipėdos m. muzikos olimpiada, I vieta, Vaiva Bitinaitė, 7 klasė.
Klaipėdos m. muzikos olimpiada, III vieta, Miglė Inga Kuprelytė, I klasė.
Lietuvos mokinių vaikų ir moksleivių konkurso „Dainų dainelė" zoninis turas, nugalėtoja, Vaiva Bitinaitė, 7 klasė.
Lietuvos mokinių vaikų ir moksleivių konkurso „Dainų dainelė" zoninis turas, nugalėtoja, Miglė Inga Kuprelytė, I klasė.
Lietuvos mokinių vaikų ir moksleivių konkursas „Dainų dainelė", laureatė, Miglė Inga Kuprelytė, I klasė.
Respublikinis džiazo festivalis - konkursas ,,Jazz fontanas", Grand prix, Dominykas Kerpė, IV klasė.

Klaipėdos miesto mokyklų festivalis – konkursas „Dainuojame rusiškai“, I vieta, 5b klasės vokalinė grupė.

Festivalis „Travellling festival“, diplomantai, licėjaus jaunučių choras.

Mokinius ruošė muzikos mokytoja ekspertė Aušra Niparavičienė, mokytoja metodininkė Kristina Sipavičienė

Dailė
Tarptautinis piešinių konkursas ,,Didysis Šekspyras", laureatė, Ieva Lygnugarytė, III klasė.
Tarptautinis piešinių konkursas ,,Didysis Šekspyras", laureatė, Akvilė Jonaitytė, III klasė.

Respublikinis piešinių konkursas „Žemės pasakojimai“, prizininkė, Doratėja Stankutė, priešmokyklinė klasė.

Respublikinis piešinių konkursas „Žemės pasakojimai“, prizininkė, Aušrinė Balsytė, ikimokyklinė klasė.

Respublikinis piešinių konkursas „Žemės pasakojimai“, prizininkas, Alexander Bondarchuk, 2 klasė.

Respublikinis piešinių konkursas „Žemės pasakojimai“, prizininkas, Saulius Zairys, 4 klasė.

Konkursas „Nupieškime Valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“, laureatas, Matas Eimutis, 2 klasė.

Konkursas „Nupieškime Valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“, laureatė, Nida Norinkevičiūtė, 2 klasė.

Konkursas „Nupieškime Valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“, laureatas, Jokūbas Mockus, 2 klasė.

Konkursas „Nupieškime Valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“, laureatas, Adomas Česas, 2 klasė.

Konkursas „Nupieškime Valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“, laureatas, Margiris Šimanskis, 2 klasė.

Konkursas „Nupieškime Valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“, laureatas, Vincentas Jonikas, 2 klasė.

Konkursas „Nupieškime Valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“, laureatė, Danielė Kozlovaitė , 2 klasė.

Mokinius ruošė dailės mokytoja ekspertė Ilona Stančikienė, vyresnioji mokytoja Kristina Sipavičienė

Kūno k.

Klaipėdos miesto stalo teniso varžybos „Mero taurei” laimėti, III vieta, IG kl. komanda (Eimantas Platakis, Viltenis Žilys, Arnas Bilotas).
Lietuvos vaikų iki 11 metų badmintono turnyras „Mūsų viltys”, dvejetų varžybos, II vieta, Mantas Lukonas, 2 klasė.
Klaipėdos m. Mero taurės pogrupių kvadrato varžybos, II vieta, 5-6 klasių berniukų komanda.
Klaipėdos m. Mero taurės pogrupių kvadrato varžybos, II vieta, pradinių klasių komanda.
Klaipėdos m. Mero taurės pusfinalio kvadrato varžybos, II vieta, 5-6 klasių mergaičių komanda.
Klaipėdos turizmo technikos varžybos ,, Saulėtekio turas", III vieta, Aironas Žegunis, 2 klasė.
Klaipėdos turizmo technikos varžybos ,, Saulėtekio turas", IV vieta, Adelė Raibytė, 2 klasė.
Klaipėdos turizmo technikos varžybos ,, Saulėtekio turas", V vieta, Evilija Žadvydaitė, 2 klasė.
Klaipėdos miesto plaukimo varžybos „Mero taurei” laimėti, II vieta, Neda Narmontaitė, 7 klasė.
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti šuolio į tolį rungtis, I vieta, Rūta Macijauskaitė, I klasė.
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti 600 m bėgimas, I vieta, Rūta Macijauskaitė, I klasė.
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti 600 m bėgimas, II vieta, Lukrecija Paulikaitė, 7 klasė.
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti 600 m bėgimas, III vieta, Emilė Paulikaitė, 5 klasė.
Tarptautinės mokinių plaukimo su pelėkais primenybės 2016 m. ,,Gintaro" taurei laimėti, I ir II vietos, Jokūbas Viršilas, 5 klasė.
Klaipėdos miesto lauko teniso varžybos, III vieta, Emilija Kravataitė, IV klasė.
Klaipėdos miesto lauko teniso varžybos, III vieta, Juozas Pečiulis, 7 klasė.

Miesto kalėdinis lėkščiasvydžio turnyras, I vieta, 6a klasės komanda

Klaipėdos apskrities mergaičių futbolo žaidynės „Ladygolas 2016“, 5 – 6 klasių mergaičių komanda, II vieta.

Miesto kalėdinis lėkščiasvydžio turnyras, I vieta, 6 klasių komanda

Mokinius ruošė kūno kultūros mokytojas metodininkas Saulius Lukonas, mokytoja metodininkė Vaidilutė Liačienė

Kiti konkursai
Pradinių klasių konkursas „Dailus raštas akį glosto 2016" , II vieta, Barbora Šrimaitytė, 1 klasė.

Mokinę ruošė pradinių klasių mokytojas metodininkas Tomas Raibys

KLAIPĖDOS LICĖJAUS  MOKINIŲ LAIMĖJIMAI
2014-2015 M.M.

Matematikos ir gamtos mokslai

Chemija

49-oji tarptautinė Mendelejevo chemijos olimpiada, sidabro medalis, Dovydas Drakšas, 12 klasė.
49-oji tarptautinė Mendelejevo chemijos olimpiada, bronzos medalis, Adomas Danilevičius, 12 klasė. 

23 - oji Baltijos chemijos olimpiada, I vieta, Adomas Danilevičius, 12 klasė.
23 - oji Baltijos chemijos olimpiada, II vieta, Nikita Pajanok, 11 klasė.
23 - oji Baltijos chemijos olimpiada, IV vieta, Dovydas Drakšas, 12 klasė.

48-oje Tarptautinė Mendelejevo vardo chemikų olimpiada Maskvoje, sidabro medalis
Dovydas Drakšas, 12 klasė. 

Respublikinė chemijos olimpiada, I vieta, Alexander Thom Haselton, 9 klasė. 
Respublikinė chemijos olimpiada, I vieta, Justas Mikutavičius, 10 klasė.
Respublikinė chemijos olimpiada, III vieta, Arnas Baronas, 10 klasė. 
Respublikinė chemijos olimpiada, III vieta, Martynas Morozas, 10 klasė. 
Respublikinė chemijos olimpiada, I vieta, Nikita Pajanok, 11 klasė.
Respublikinė chemijos olimpiada, II vieta, Jonas Viršilas, 11 klasė. 
Respublikinė chemijos olimpiada, I vieta, Dovydas Drakšas, 12 klasė. 
Respublikinė chemijos olimpiada, II vieta, Adomas Danilevičius, 12 klasė. 
Respublikinė chemijos olimpiada, III vieta, Gediminas Usevičius, 12 klasė. 

6 -oji Lietuvos gamtos mokslų olimpiada, pagyrimo raštas, Simas Kuprelis, 9 klasė. 

Klaipėdos miesto 9-12 kl. chemijos olimpiada, I vieta, Alexander Thom Haselton, 9 klasė. 
Klaipėdos miesto 9-12 kl. chemijos olimpiada, II vieta, Vytenis Rimkevičius, 9 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. chemijos olimpiada, III vieta, Inga Garšvaitė, 9 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. chemijos olimpiada, I vieta, Justas Mikutavičius, 10 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. chemijos olimpiada, III vieta, Arnas Baronas, 10 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. chemijos olimpiada, I vieta, Nikita Pajanok, 11 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. chemijos olimpiada, II vieta, Jonas Viršilas , 11 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. chemijos olimpiada, I vieta, Dovydas Drakšas, 12 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. chemijos olimpiada, II vieta, Adomas Danilevičius, 12 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. chemijos olimpiada, III vieta, Gediminas Usevičius, 12 klasė.

Biologija

Respublikinė biologijos olimpiada, II vieta, Urtė Andriušaitytė, 10 klasė.

Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, I vieta, Ugnė Baronaitė, 12 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, III vieta, Dovydas Drakšas,12 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, I vieta, Nikita Pajanok, 11 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, I vieta, Jonas Viršilas, 11 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, I vieta, Urtė Andriutaitytė,10 klasė.
Klaipėdos miesto 8 kl. biologijos olimpiada, II vieta, Ugnė Kaselytė, 8 klasė.

Fizika

13-oji Lietuvos mokinių 11 - 12 kl. astronomijos olimpiada, III vieta, Gediminas Usevičius, 12 klasė.
13-oji Lietuvos mokinių 5 - 8 kl. astronomijos olimpiada, III vieta, Karolis Gramba, 7 klasė.

Respublikinis XX –asis K.Baršausko fizikos konkursas, II vieta, Jonas Viršilas, 11 klasė.
Respublikinis XX –asis K.Baršausko fizikos konkursas, II vieta, Gediminas Usevičius, 12 klasė.
Lietuvos mokinių fizikos čempionatas, III vieta, Jonas Viršilas, 11 klasė.

Klaipėdos miesto 9-12 kl. fizikos olimpiada, I vieta, Gediminas Usevičius, 12 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. fizikos olimpiada, II vieta, Dovydas Drakšas, 12 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. fizikos olimpiada, III vieta, Adomas Danilevičius, 12 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. fizikos olimpiada, III vieta, Jonas Viršilas, 11 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. fizikos olimpiada, III vieta, Nikita Pajanok, 11 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. fizikos olimpiada, III vieta, Simas Kuprelis, 9 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. fizikos olimpiada, I vieta, Alexander Thomą Haselton, 9 klasė.

Matematika 

Lietuvos 6 - 8 klasių moksleivų matematikos olipiada, I vieta, Neda Narmontaitė, 6 klasė.
64 respublikinėje matematikos olimpiada, pagyrimo raštas, Jonas Viršilas, 11 klasė.
64 respublikinėje matematikos olimpiada, pagyrimo raštas, Gediminas Usevičius, 12 klasė.

Klaipėdos miesto 5-8 kl. matematikos olimpiada, I vieta, Karolis Gramba, 7 klasė.
Klaipėdos miesto 5-8 kl. matematikos olimpiada, II vieta, Neda Narmontaitė, 6 klasė.
Klaipėdos miesto 5-8 kl. matematikos olimpiada, III vieta, Justinas Jučas, 5 klasė.

Klaipėdos miesto 9-12 kl. matematikos olimpiada, I vieta, Gediminas Usevičius, 12 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. matematikos olimpiada, II vieta, Adomas Danilevičius, 12 klasė. 
Klaipėdos miesto 9-12 kl. matematikos olimpiada, I vieta, Jonas Viršilas, 11 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. matematikos olimpiada, II vieta, Matas Liatukas, 10 klasė. 
Klaipėdos miesto 9-12 kl. matematikos olimpiada, III vieta, Justas Mikutavičius, 10 klasė. 

Respublikinė NMA 5- 8 kl. matematikos olimpiada, II vieta, Neda Narmontaitė, 6 klasė.

XVI Lietuvos 5-6 klasių moksleivių matematikos olimpiada, pagyrimo raštas, Neda Narmontaitė, 6 klasė.

Informacinės technologijos

Klaipėdos miesto 6-9 kl. informatikos olimpiada, II vieta, Simonas Kuprelis, 9 klasė.
IT konkursas "Bebras" Klaipėdos mieste, II vieta, Lukas Gylys, 11 klasė.
IT konkursas "Bebras" Klaipėdos mieste, II vieta, Vytenis Rimkevičius, 9 klasė.

Socialiniai mokslai

Istorija

Klaipėdos miesto 9 kl. istorijos olimpiada, I vieta, Gustė Maleckaitė, 9 klasė. 
Klaipėdos miesto 9 kl. istorijos olimpiada, I vieta, Aidas Kaveckis, 9 klasė. 
Klaipėdos miesto 9-12 kl. istorijos olimpiada, I vieta, Rusnė Kaselytė, 12 klasė. 
Klaipėdos miesto 9-12 kl. istorijos olimpiada, II vieta, Simonas Sutkus, 12 klasė.  
Klaipėdos miesto 9-12 kl. istorijos olimpiada, I vieta, Lukas Gylys, 11 klasė.  

Geografija

XXVII - oji respublikinė Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, sidabro medalis, Lukas Gylys, 11 klasė.
Klaipėdos krašto 8 klasių mokinių geografijos olimpiada, skirta prof. S. Vaitekūno pizui laimėti, III vieta, Eglė Noreikaitė, 8 klasė. 
Tarptautinis B. Petchenik vaikų žemėlapių konkursas „Mano vieta šiandienos pasaulyje”, pateko  į  nacionalinę parodą Vilniuje,  Ugnė Bučytė, 7 klasė.
Klaipėdos miesto geografijos olimpiada, I vieta, Lukas Gylys, 11 klasė.
Tarptautinis B. Petchenik vaikų žemėlapių konkursas „Mano vieta šiandienos pasaulyje”, pateko  į  nacionalinę parodą Vilniuje, Viltenis Žilys, 8 klasė.

Humanitariniai mokslai
Lietuvių k.


Klaipėdos miesto konkursas „Raštingiausias mokinys 2015“, II vieta, Aleksandra Dimaitė, 2 klasė. 
Nacionalionio konkurso  „Švari kalba - švari galva”,  II vieta, Gustė Čėsnaitė, 10 klasė.

Klaipėdos miesto 5-8 klasių lietuvių kalbos olimpiada, I vieta, Nedą Narmontaitę, 6 klasė.

Klaipėdos miesto 9-12 kl. lietuvių k. olimpiada, I vieta, Kristijonas Mineikis, 12 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. lietuvių k. olimpiada, I vieta, Gustė Čėsnaitė, 10 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. lietuvių k. olimpiada, II vieta, Marta Tamošiūnaitė, 9 klasė.
Rūta Veitaitė, pateko į 2015-ųjų metų Nacionalinio diktanto konkursą, 12 klasė.
Tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas, 2015 "Parašyk laišką, kokiame pasaulyje nori užaugti", II vieta, Gabija Lesauskaitė, 8 klasė.

Užsienio kalbos

Klaipėdos miesto mokyklų 5 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada, I vieta, Augustinas Jučas, 5 klasė.

Klaipėdos miesto IV klasių mokinių eilėraščių konkursas anglų kalba "The magical spell of spring",  I vieta, Ignas Engelaitis 4 klasė.

Klaipėdos miesto anglų kalbos olimpiada, I vieta, Kęstutis  Meščeriakovas, 11 klasė.
Klaipėdos miesto rusų  k. olimpiada, II vieta, Diana Mačiulaitytė, 11 klasė.
Klaipėdos miesto rusų  k. olimpiada, III vieta, Greta Novikova, 10 klasė.
Klaipėdos miesto 7-8 klasių rusų kalbos konkursas „Sportas! Sportas? Sportas...“, I vieta, Daniil Piazenko, 8 klasė.
Klaipėdos miesto 7-8 klasių rusų kalbos konkursas „Sportas! Sportas? Sportas...“, III vieta, Daniel Dubrovskij, 8 klasė. 
Klaipėdos miesto 7-8 klasių rusų kalbos konkursas „Sportas! Sportas? Sportas...“, III vieta, Oleg Lavrenov, 7 klasė.

Tarptautinio vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis” iš rusų k. Aistė Mitkevičiūtė, 8 klasė
Tarptautinio vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis” iš rusų k. Augustė Puteikytė, 8 klasė
Tarptautinio vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis” iš rusų k. Daniil Piazenko, 8 klasė 
Tarptautinio vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis” iš rusų k. Eglė Noreikaitė, 8 klasė 
Tarptautinio vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis” iš rusų k. Gintė Ambrazevičiūtė, 8 klasė
Tarptautinio vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis” iš rusų k. Austė Anužytė, 9 klasė
Tarptautinio vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis” iš rusų k. Marta Tamošiūnaitė,9 klasė
Tarptautinio vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis” iš rusų k. Ugnė Skrodenytė, 10 klasė
Tarptautinio vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis” iš rusų k. Urtė Andriušaitytė, 10 klasė

Meninio skaitymo konkursai 

Meninio skaitymo konkurso respublikinis etapas, I vieta, Rokas Norvaišas, 5 klasė.
Klaipėdos miesto meninio skaitymo konkursas, I vieta, Rokas Norvaišas, 5 klasė.
Klaipėdos miesto gimnazijų užsienio kalbų  meninio skaitymo konkursas "Gyvenimo spalvos". III vieta, Urtė Andriušaitytė, 10 klasė. (rusų k.)
Klaipėdos miesto gimnazijų užsienio kalbų meninio skaitymo konkursas "Gyvenimo spalvos". Padėkos raštas, Diana Mačiulaitytė, 11 klasė. (rusų k.)
Klaipėdos miesto mokyklų Maironio poezijos skaitymo konkursas, 5-8 klasių kategorija, III vieta, Rokas Norvaišas, 5 klasė.
Klaipėdos miesto 10-11 klasių anglų k. raiškiojo skaitymo konkursas, I vieta, Dominykas Kerpė, 11 klasė
Klaipėdos miesto raiškaus skaitymo konkursas anglų kalba "Aš ir mano šeima", II vieta,
Gabija Lesauskaitė, 8 klasė. 

Laimėjimai sporte 


Lietuvos futbolo žaidynės "Golas" 2015, II vieta, Klaipėdos licėjaus 6 kl. komanda.
Lėkščiasvydžio turnyras Šiauliuose, I vieta, Jokūbas Pipiras, 10 klasė.
Lietuvos jaunimo lėkščiasvydžio turnyras "Wake up! ", III vieta, Klaipėdos licėjaus vaikinų komanda (10-12 kl. ).
Klaipėdos m. plaukimo varžybos "Mero taurei laimėti" I vieta(50 m plaukiant krūtine), Neda Narmontaitė, 6 klasė.
Klaipėdos miesto stalo teniso varžybos Mero taurei laimėti, III vieta, Licėjaus komanda (Matas Liatukas 10 
kl., Paulius Stonkus 8a kl., Arnas Bilotas 8b kl., Eimantas Platakis 8a kl.)
Lietuvos jaunučių badmintono varžybos, III vieta, Sofija Bagdonaitė, 6 klasė.
Klaipėdos mokinių sporto žaidynių "Mero taurė" kvadrato varžybos, III vieta, mokyklos mergaičių komanda.
Klaipėdos miesto rudens krosas mero taurei laimėti, III vieta, Neda Narmontaitė, 6 klasė.

Dailė

Klaipėdos miesto konkurse „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą”, III vieta, Vaiva Meškauskaitė 7 klasė.

Muzika

Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų festivalis - konkursas, I laipsnio diplomas, Klaipėdos licėjaus jaunučių choras. 

II respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas-festivalis, III vieta, Vaiva Bitinaitė, 6 klasė. 

II respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas-festivalis, diplomas už lietuvių liaudies dainą, Vaiva Bitinaitė, 6 klasė. 
Respublikinis solistų ir vokalinių ansamblių konkursas „Dainos sparnais”, III vieta, Vaiva Bitinaitė, 6 klasė. 
Klaipėdos miesto festivalio-konkurso „Giest lakštin

 
 

 

Naujienos

Puslapis 1 iš 109  > >>

2017-12-13
2017-12-11
Visos naujienos >>

Pamokų laikas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo klasių mokiniams

1 pirma pamoka         0900 - 0935
PUSRYČIAI 0935 - 0950
2 antra pamoka         1000 - 1035
3 trečia pamoka         1100 - 1135
PIETŪS 1140 - 12054 ketvirta pamoka      1215 - 1250
5 penkta pamoka       1305 - 1340
6 šešta pamoka         1400 - 1445
7 popamokinė veikla  1500 - 1700

Pamokų laikas 1-3 klasių mokiniams

1 pirma pamoka         0900 - 0945
PUSRYČIŲ PERTRAUKA 15 MIN.
2 antra pamoka         1000 - 1045
3 trečia pamoka         1055 - 1140
4 ketvirta pamoka      1150 - 1235
PIETŲ IR POILSIO PETRAUKA 30 MIN.
5 penkta pamoka       1305 - 1350
6 šešta pamoka         1400 - 1445
7 popamokinė veikla  1500 - 1700

Mokinių atostogos 2017-2018 m.m.

RUDENĮRudens: 2017-10-30 / 2017-11-03
ŽIEMĄ Žiemos (Kalėdų): 2017-12-27 / 2018-01-03
Žiemos: 2018-02-19 / 2018-02-23
PAVASARĮ Pavasario (Velykų): 2018-04-03 / 2018-04-06
VASARĄVasaros: 2018-05-31 / 2018-08-31

Mūsų rekvizitai

Klaipėdos licėjus
Įmonės kodas: 191832328
Kretingos g. 44, 92317 Klaipėda
Tel./faks.: 8 (46) 351286, +370 (616) 33807
Buhalterija: +370 (610) 10791
El.paštas: info@klaipedoslicejus.lt
AB DNB bankas
Klaipėdos filialas
Banko kodas: 40100
A/s Nr.: LT 544010042301124105