Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pagrindinis ir vidurinis ugdymas (5-8 ir I- IV gimnazijos klasės)

Klaipėdos licėjaus naujienos

<< <  Puslapis 77 iš 81  > >>

2013-10-02

Gyvenimas - nepakartojamas ir toks neilgas, Jis neša mus kaip trykštanti srovė, Ir štai plaukai tarsi šerkšnu sužvilga... Skausmingai ieškai jo tikros prasmės. Kaip greitai bėga dienos tos ratuotos - Pripildytos darbų, svajonių ir rimties. Kasdien tarsi atakon Tu eini kovoti Už šviesą, gėrį, Žmogų ateities. Tebūna visos Jūsų dienos gražios Ir skaisčios lyg pavasario versmė ! Nors valandų sunkių, žinau, vėl bus nemaža. Dalint save kitiems - gyvenimo prasmė. Su Mokytojo diena!

Mieli mokytojai, kviečiame visus spalio 2 d.( trečiadienį) pirmą pamoką į aktų salę. 
Mokyklos senatas
2013-09-30
Kviečiame apsilankyti kasmetinėje parodoje apie studijas užsienyje ,,Tarptautinių studijų dienos 2013"! Paroda vyks spalio 6 dieną (sekmadienį), nuo 10.00 iki 18.00 valandos, viešbučio ,,Radisson Blu Hotel Lietuva" konferencijų centre, Konstitucijos pr. 20, Vilniuje.
Daugiau informacijos svetainėje: www.balticcouncil.lt
 
Karjerinio ugdymo centro vadovė Kristina Vedeikytė
2013-09-25

Kviečiame skubiai užsiregistruoti iki rugsėjo 30 d. aktyvius ir žingeidžius mokinius į Nacionalinę moksleivių akademiją!  

Šiuo metu Nacionalinėje moksleivių akademijoje veikia 9 dalykinės sekcijos: biochemijos, chemijos, ekonomikos, informatikos, istorijos, fizikos, lietuvių filologijos, matematikos ir muzikos. Internetinė prieiga adresu www.nmakademija.lt

 

Karjeros ugdymo centro vadovė Kristina Vedeikytė

2013-09-24
Primename, jog centars veiks ir šeštadieniais nuo spalio 5 d.
Kviečiame į  šeštadieninę mokyklėlę 4-6 m. mokinukus.

Matematikos užsiėmimus ves:
2-4 klasių mokiniams mokytoja Elena Burbienė
5-6 klasių mokiniams mokytoja Sigutė Šlajūtė
7-8 klasių mokiniams mokytoja Genovaitė Grybienė.

Gabių vaikų centre  taip pat veikia
Geografų klubas ,,Gaubliukas", vadovė mokytoja D. Benetienė.
Jaunųjų fIzikų mokykla,  mokytojas Marius Žadvydas.
Jaunųjų artistų būrelis,  vadovė mokytoja Andra Kavaliauskaitė.
2013-09-23
Antradieniais 19.00 val. visus tėvelius, norinčius pajudėti ir smagiai leisti vakarus, kviečiame į stalo teniso treniruotes, kurios vyks mokyklos sporto salėje.
 
Stalo teniso trenerė Brižita Orlienė
2013-09-23

Kviečiame į Amerikos masinės komunikacijos ir žurnalistikos specialisto,
televizijos ir radijo reporterio Frank Barns paskaitą.

Paskaita įvyks š.m. rugsėjo 27 d. 8.05 val. KU Gamtos ir mokslų fakultete 314 aud.

Karjeros ugdymo centro vadovė Kristina Vedeikytė

2013-09-23
Kviečiame 9-11 klasių mokinius š. m. rugsėjo 26 d. (ketvirtadienį) 11.45 val. sudalyvauti Ievos Kausteklytės parodos ,,Transliacija tarp tapybos ir grafikos" atidaryme.
2013-09-19
Klaipėdos licėjaus Senato ir Prezidento rinkimų protokolas:
2013 m. rugsėjo 19 diena

Iš viso rasta Prezidento rinkimų biuletenių : 180
Iš viso rasta Senato rinkimų biuletenių: 182

Prezidento rinkimai (Ar sutinkate, kad Petras Nasvytis būtų licėjaus Prezidentas.)
Taip 119 Ne 33 Sugadinta 28
Petras Nasvytis išrinktas licėjaus Prezidentu.  

Senato rinkimai:

5 klasės: Milda Matulevičiūtė  54 balsai Juras Stasys Šimkus  75 balsai
Į senatą išrinktas Juras Stasys Šimkus  

6 klasės: Ugnė Bučytė 51 balsas Karolis Gramba 70 balsų
Į senatą išrinktas Karolis Gramba  

7 klasės: Saulė Gaubytė 67  balsai Pijus  Nasvytis 62 balsai
Į senatą išrinkta Saulė Gaubytė  

8 klasės: Austė Anužytė  55 balsai Goda Jokūbauskaitė 30 balsų
Į senatą išrinkta Austė Anužytė
 
9 klasė: Liutauras Žilinskas 73 balsai Gintarė  Venckutė 34 balsai Vytautas Pasvenskas 22 balsai
Į senatą išrinktas Liutauras Žilinskas

10 klasė: Dominykas Kerpė 97 balsai Veronika Šlakaitytė 32 balsai
Į senatą išrinktas Dominykas Kerpė  

11 klasė: Kristijonas Mineikis 129 balsai
Į senatą išrinktas Kristijonas Mineikis  

Sugadinta 53 biuleteniai
Rinkimų komisijos pirmininkas Tautvydas Šeimys
Rinkimų komisija: Ugnė Baronaitė (11 kl.), Lukas Gylys (10 kl.), Jonas Viršilas (10 kl.)

Puslapis 1 iš 57  > >>

Sveikiname

A. Zybartas (2 kl.) – pateko į 25 geriausių dalyvių sąrašą ir užėmė 7 vietą

Mokinį ruošė mokytojos V. Baronienė (lietuvių k., matematika) ir J. Gumuliauskienė (anglų k.)

Sveikiname

D. Girčytė (1 kl.) – 1 vieta. Mokytoja A. Macijauskienė

E. Simutis (2 kl.) – 1 vieta. Mokytoja V. Baronienė

D. Zavodnov (2 kl.) – 1 vieta. Mokytoja V. Baronienė

D. Podolskaja (3 kl.)  –  18 vieta. Mokytoja V. Grubliauskienė

Sveikiname

D. Stankutė (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis,
M. Stankevičius (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis,
S. Leščiūtė (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis, Sidabrinės Kengūros diplomas II lygis,
T. Preibys (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis,
J. Genys (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis, Auksinės Kengūros diplomas II lygis, 
A. Jonkus (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis,
P. Stankevičius (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis,
A. Lipskytė (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis, Sidabrinės Kengūros diplomas II lygis,
A. Andriulionytė (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis,
K. Safronoov (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis,
V. Motekaitytė (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis,
M. Butkus (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis,
D. Clarke (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis,
V. M. Nazarovaitė (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas II lygis,
V. Mašurinaitė (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas II lygis,
R. Žiogaitė (4 kl.) – Sidabrinės Kengūros diplomas I lygis,
P. Jonkutė (4 kl.) – Sidabrinės Kengūros diplomas I lygis,
U. Mečinskaitė (4 kl.) – Sidabrinės Kengūros diplomas I lygis,
E. Vekteris (4 kl.) – Sidabrinės Kengūros diplomas I lygis, Oranžinės Kengūros diplomas II lygis,
M. Grimalytė (4 kl.) – Sidabrinės Kengūros diplomas I lygis,
R. Mockutė (4 kl.) – Oranžinės Kengūros diplomas I lygis,
P. Bagdonaitė (4 kl.) – Oranžinės Kengūros diplomas I lygis,
E. Knieta (4 kl.) – Oranžinės Kengūros diplomas I lygis,
A. Brekke (4 kl.) – Oranžinės Kengūros diplomas I lygis,
E. Sokolova (4 kl.) – Oranžinės Kengūros diplomas I lygis,
J. Raudytė (4 kl.) – Oranžinės Kengūros diplomas I lygis

Mokinius ruošė mokytoja V. Eimutienė


Pamokų laikas priešmokyklinio ugdymo klasių ir 1 klasių mokiniams

0 nulinė pamoka        08.00 - 08.35
1
 pirma pamoka         09.00 – 09.35

PUSRYČIAI 09.45 – 10.00

2 antra pamoka         10.00 – 10.35
3 trečia pamoka         10.55 – 11.30
4 ketvirta pamoka      11.50 – 12.25

PIETŪS 12.35 – 13.05


5 penkta pamoka       13.05 – 13.40
6 šešta pamoka         14.00 – 14.35

PAVAKARIAI 14.50 - 15.10

Pamokų laikas pradinių klasių mokiniams

0 nulinė pamoka        08.00 - 08.40
1 pirma pamoka         09.00 – 09.45

                                                                  PUSRYČIAI 09.45 – 10.00

2 antra pamoka         10.00 – 10.45

3 trečia pamoka         10.55 – 11.40
4 ketvirta pamoka      11.50 – 12.35

                                                                   
                                                                    PIETŪS 12.35 – 13.05


5 penkta pamoka       13.05 – 13.50
6 šešta pamoka         14.00 – 14.45

                                                                   PAVAKARIAI 14.50 - 15.10

Mokinių atostogos 2019-2020 m.m.

RUDENĮRudens: 2019-10-28 / 2019-10-31
ŽIEMĄ Žiemos (Kalėdų): 2019-12-23 / 2020-01-03
Žiemos: 2020-02-17 / 2020-02-21
PAVASARĮ Pavasario (Velykų): 2020-04-14 / 2020-04-17
VASARĄVasaros: 2020-06-10 / 2019-08-31

Mūsų rekvizitai

Klaipėdos licėjus
Įmonės kodas: 191832328
Kretingos g. 44, 92317 Klaipėda
Tel./faks.: 8 (46) 351286, +370 (616) 33807
Buhalterija: +370 (610) 10791
El.paštas: info@klaipedoslicejus.lt
AB DNB bankas
Klaipėdos filialas
Banko kodas: 40100
A/s Nr.: LT 544010042301124105