Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pagrindinis ir vidurinis ugdymas (5-8 ir I- IV gimnazijos klasės)

Klaipėdos licėjaus naujienos

<< <  Puslapis 73 iš 73

2012-12-06

Prasideda tradicinis mokyklos
kalėdinis labdaros-paramos projektas
„Kalėdų uostas“

Kaip ir kiekvienais metais, kviečiame padėti, aukoti ir savo gerumu sušildyti tuos,
kuriems mūsų pagalba labai reikalinga.


Gruodžio 3-7 d. mokiniai organizuoja kalėdinę skanėstų ir rankdarbių  mugę.
Gruodžio 10-21 d. vyks klasių socialinės akcijos vaikų globos namuose,
senelių namuose, gyvūnų prieglaudose.
Gruodžio 15 d. Klaipėdos Koncertų salėje (Šaulių g. 36) rengiamas mokyklos mokinių labdaros-paramos koncertas „Kalėdų uostas“. Koncerto pradžia – 16.00 val.
Gruodžio 17-21 d. moksleiviai dalyvauja LR Prezidentės D.Grybauskaitės inicijuotoje akcijoje „Knygų Kalėdos“.
Gruodžio 21 d. D.Kontrimo vadovaujamos muzikinės grupės koncertas.

Klasių dalyvavimas Įvairiuose kalėdiniuose labdaros- paramos renginiuose bus vertinamas taškais

2012-12-05

Gruodžio 15 d. 16.00 val.

Klaipėdos koncertų salėje įvyks

 Klaipėdos licėjaus tradicinis kalėdinis teatralizuotas koncertas

,,KALĖDŲ UOSTAS“

 

  Pakvietimus-bilietus nuo gruodžio 5 dienos galėsite įsigyti pas mokyklos pavaduotoją Eleną Burbienę.

2012-12-04
Š.m. gruodžio 18 dieną įvyks mokyklos bendruomenės susitikimimai su pranciškonų vienuoliu Pauliumi.


4 pamoką susitikime dalyvauja 2-4 klasių mokiniai.

5 pamoką - 5-7 klasių mokiniai.

6 pamoką - 8-10 klasių mokiniai.

7 pamoką - pageidaujantys mokyklos bendruomenės nariai.

Puslapis 1 iš 49  > >>

Sveikiname

Nagreckaitė Greta (4 c kl.) – II vieta

Mokinę ruošė anglų kalbos mokytoja Laineda Dausynė

Sveikiname

Banys  Arijus (2 b kl.) – II vieta

Grikpėdytė  Ema (2 b kl.) – II vieta

Jonikaitė Ema (2 b kl.) – II vieta

Lupeikis Denas Patrikas (2 b kl.) – II vieta

Nagreckaitė Greta (4 c kl.) – II vieta

Trumpickas Titas (2 b kl.) – II vieta

Jonušaitė Tėja (2 b kl.) – III vieta

Navalinskaitė Ugnė (2 b kl.) – III  vieta

Tamošaitis Danielius ( 2 b kl.) – III vieta

2 klasės mokinius ruošė mokytoja metodininkė Sadutė Drungilienė

4 klasės mokinę ruošė mokytoja Aurelija Macijauskienė

Sveikiname

Ugnių Lygnugarį
2 c klasės mokinį, laimėjusį
I vietą

Pamokų laikas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo klasių mokiniams

1 pirma pamoka         08 3– 09 05
PUSRYČIAI 0905 – 0930
2 antra pamoka         0930 – 1005

3 trečia pamoka        1025 – 1100
4 ketvirta pamoka      1120 – 1155

PIETŪS 1155 – 1230
5 penkta pamoka       1230 – 1305
6 šešta pamoka         1325 – 1400
7 popamokinė veikla    1400 - 1700

Pamokų laikas 1- 4 klasių mokiniams

1 pirma pamoka         0830 – 0915
PUSRYČIAI  0915 – 09 30
2 antra pamoka         0930 – 1015

3 trečia pamoka        1025 – 1110
4 ketvirta pamoka     1120 – 1205
PIETŪS 1205- 1235
5 penkta pamoka       1235 – 1320
6 šešta pamoka         1330 – 1415
7 popamokinė veikla   1500 - 1700

Mokinių atostogos 2018-2019 m.m.

RUDENĮRudens: 2018-10-29 / 2018-11-02
ŽIEMĄ Žiemos (Kalėdų): 2018-12-27 / 2019-01-02
Žiemos: 2019-02-18 / 2019-02-22
PAVASARĮ Pavasario (Velykų): 2019-04-23 / 2019-04-26
VASARĄVasaros: 2019-06-10 / 2019-08-31

Mūsų rekvizitai

Klaipėdos licėjus
Įmonės kodas: 191832328
Kretingos g. 44, 92317 Klaipėda
Tel./faks.: 8 (46) 351286, +370 (616) 33807
Buhalterija: +370 (610) 10791
El.paštas: info@klaipedoslicejus.lt
AB DNB bankas
Klaipėdos filialas
Banko kodas: 40100
A/s Nr.: LT 544010042301124105