Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pagrindinis ir vidurinis ugdymas (5-8 ir I- IV gimnazijos klasės)

Klaipėdos licėjaus naujienos

<< <  Puslapis 66 iš 74  > >>

2014-02-06

Kviečiame visus, besidominčius studijomis užsienyje, į nemokamą specializuotą tarptautinę parodą ,,Studijos užsienyje 2014"

 Klaipėdoje - vasario 10 dieną, nuo 12.00 iki 18.00 val. viešbutyje „Amberton Klaipėda“ (Naujojo sodo g. 1).

Daugiau informacijos rasite čia

Pagarbiai karjerinio centro vadovė Kristina Sipavičienė

2014-02-03

Vasario 5 d. 15.00 val. KU mokomajame teatre
(K. Donelaičio g. 4) 6-11 klasių mokiniai žiūrės
režisieriaus ir aktoriaus Valentino Masalskio trupės
Klaipėdos jaunimo teatro spektaklį „Batai“.

Po spektaklio moksleivių laukia
susitikimas su kūrybine grupe.

2014-02-02

Kviečiame 10-11 klasių moksleivius į „Platono akademiją“.

„Platono akademija“ veiks kiekvieno mėnesio pirmąjį šeštadienį, rinksimės Klaipėdos universiteto Humanitarinių mokslų fakulteto Filosofijos ir kultūrologijos katedroje (110 kab.) nuo 10.00 val.

Užsiėmimų metu dėstytojai moksleiviams suteiks galimybę įgyti praktinių darbo įgūdžių su šiuolaikinėmis medijomis.

Aktyviausiems ir geriausiai diskusijų metu pasirodžiusiems akademijos dalyviams bus išduodami jų įgytas filosofijos žinias patvirtinantys „Platono akademijos“ baigimo pažymėjimai.

Norintys tapti „Platono akademijos“ nariais turi užsiregistruoti el. paštu  fkk.hmf@ku.lt

„PLATONO AKADEMIJOS“ UŽSIĖMIMAI YRA NEMOKAMI KVIEČIAME REGISTRUOTIS!!!
2014-02-01
Jaunimo darbo centro vasario mėnesio renginių tvarkaraštį rasite paspaudę šią nuorodą.

Pagarbiai karjerinio centro vadovė Kristina Sipavičienė

2014-01-28


Kviečiame 8-11 klasių mokinius į susitikimą
su Seimo nare, poete
Dalia Teišerskyte.

 

Susitikimas vyks sausio 30 d. 14.00 val. mokyklos aktų salėje.

2014-01-15

Sveikiname visą būrį  mūsų licėjaus moksleivių, užėmusių prizines vietas Respublikinėje chemijos olimpiadoje Klaipėdos miesto etape skirtingų klasių grupėse !

Justą Mikutavičių 9 klasė - I vieta
Martyną Morozą 9 klasė - IIIvieta
Arną Baroną 9 klasė - IV vieta

 Joną Viršilą 10 klasė - I vieta
Petrą Nasvytį 10 klasė - II vieta
Žygimantą Dainių 10 klasė - III vieta

Dovydą Drakšą 11 klasė - I vieta
Adomą Danilevičių 11 klasė - II vieta
Gediminą Usevičių 11 klasė - III vieta
Kristijoną Mineikį 11 klasė - IV vieta
Martyną Jočį 11 klasė – V vieta

 Nikitą Pajanok 10 klasė - I vieta 12 kl. moksleivių grupėje

 Mokinius ruošė chemijos mokytoja ekspertė Rima Grabauskienė.

2013-12-20

Baigėsi mūsų  labdaros - paramos  projektas ,,Mes tariame - TAIP gerumui“.
Dėkojame visai mokyklos bendruomenei , surinkusiai daugiau nei 12 000 litų, kurie bus skirti MOPT (Maltos ordino pagalbos tarnyba) Klaipėdos grupei.

Išrinkta aktyviausia  ir daugiausiai lėšų surinkusi klasė:
I vieta skiriama 8 klasės mokiniams.
Nugalėtojai buvo apdovanoti pakvietimais į boulingą.


Projekto organizatoriai asmeniškai dėkoja mokyklos mokiniams: K.Mineikiui, D. Kerpei, A. Anužytei, S.Gaubytei, K. Grambai.

Nuotraukas iš finalinio kalėdinio labdaros paramos renginio galite pamatyti čia

2013-12-11
Sveikiname mūsų mokyklos mokinį
Joną Viršilą
Tarptautinės jaunim
o gamtos mokslų olimpiados Indijoje
sidabro medalio laimėtoją.





Mokinį ruošė
chemijos mokytoja ekspertė R.Grabauskienė,
biologijos mokytojas A.Kontautas,
fizikos mokytojas metodininkas M.Žadvydas.


Plačiau skaitykite čia

Puslapis 1 iš 50  > >>

Sveikiname

E. Kavoliūnaitė (4kl.) – I vieta

B. Štrimaitytė (4kl.) – II vieta

Mokines ruošė pradinių klasių mokytojas Tomas Raibys

S. Stankus (4kl.) – III vieta

Mokinį ruošė pradinių klasių mokytoja Vaida Grubliauskienė

Sveikiname

U. Gasilionytė (3kl.) – I vieta

Mokinę ruošė mokytoja Giedrė Razmienė

A. Samuilovas (3kl.) – II vieta

Mokinį ruošė mokytoja Raimonda Rutavičienė

J. Rupšlaukis (3kl.) – III vieta

Mokinį ruošė mokytoja Elena Burbienė

Sveikiname

D. Podolskaja (2kl.) – I vieta

Mokinę ruošė mokytoja Neringa Viršilienė

T. Preibys (2kl.) – II vieta

Mokinį ruošė mokytoja Sadutė Drungilienė

A. Markevičius (2kl.) – III vieta

Mokinį ruošė mokytoja Daiva Matkevičienė


Pamokų laikas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo klasių mokiniams

1 pirma pamoka         08 3– 09 05
PUSRYČIAI 0905 – 0930
2 antra pamoka         0930 – 1005

3 trečia pamoka        1025 – 1100
4 ketvirta pamoka      1120 – 1155

PIETŪS 1155 – 1230
5 penkta pamoka       1230 – 1305
6 šešta pamoka         1325 – 1400
7 popamokinė veikla    1400 - 1700

Pamokų laikas 1- 4 klasių mokiniams

1 pirma pamoka         0830 – 0915
PUSRYČIAI  0915 – 09 30
2 antra pamoka         0930 – 1015

3 trečia pamoka        1025 – 1110
4 ketvirta pamoka     1120 – 1205
PIETŪS 1205- 1235
5 penkta pamoka       1235 – 1320
6 šešta pamoka         1330 – 1415
7 popamokinė veikla   1500 - 1700

Mokinių atostogos 2018-2019 m.m.

RUDENĮRudens: 2018-10-29 / 2018-11-02
ŽIEMĄ Žiemos (Kalėdų): 2018-12-27 / 2019-01-02
Žiemos: 2019-02-18 / 2019-02-22
PAVASARĮ Pavasario (Velykų): 2019-04-23 / 2019-04-26
VASARĄVasaros: 2019-06-10 / 2019-08-31

Mūsų rekvizitai

Klaipėdos licėjus
Įmonės kodas: 191832328
Kretingos g. 44, 92317 Klaipėda
Tel./faks.: 8 (46) 351286, +370 (616) 33807
Buhalterija: +370 (610) 10791
El.paštas: info@klaipedoslicejus.lt
AB DNB bankas
Klaipėdos filialas
Banko kodas: 40100
A/s Nr.: LT 544010042301124105