Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pagrindinis ir vidurinis ugdymas (5-8 ir I- IV gimnazijos klasės)

Klaipėdos licėjaus naujienos

<< <  Puslapis 64 iš 72  > >>

2014-01-28


Kviečiame 8-11 klasių mokinius į susitikimą
su Seimo nare, poete
Dalia Teišerskyte.

 

Susitikimas vyks sausio 30 d. 14.00 val. mokyklos aktų salėje.

2014-01-15

Sveikiname visą būrį  mūsų licėjaus moksleivių, užėmusių prizines vietas Respublikinėje chemijos olimpiadoje Klaipėdos miesto etape skirtingų klasių grupėse !

Justą Mikutavičių 9 klasė - I vieta
Martyną Morozą 9 klasė - IIIvieta
Arną Baroną 9 klasė - IV vieta

 Joną Viršilą 10 klasė - I vieta
Petrą Nasvytį 10 klasė - II vieta
Žygimantą Dainių 10 klasė - III vieta

Dovydą Drakšą 11 klasė - I vieta
Adomą Danilevičių 11 klasė - II vieta
Gediminą Usevičių 11 klasė - III vieta
Kristijoną Mineikį 11 klasė - IV vieta
Martyną Jočį 11 klasė – V vieta

 Nikitą Pajanok 10 klasė - I vieta 12 kl. moksleivių grupėje

 Mokinius ruošė chemijos mokytoja ekspertė Rima Grabauskienė.

2013-12-20

Baigėsi mūsų  labdaros - paramos  projektas ,,Mes tariame - TAIP gerumui“.
Dėkojame visai mokyklos bendruomenei , surinkusiai daugiau nei 12 000 litų, kurie bus skirti MOPT (Maltos ordino pagalbos tarnyba) Klaipėdos grupei.

Išrinkta aktyviausia  ir daugiausiai lėšų surinkusi klasė:
I vieta skiriama 8 klasės mokiniams.
Nugalėtojai buvo apdovanoti pakvietimais į boulingą.


Projekto organizatoriai asmeniškai dėkoja mokyklos mokiniams: K.Mineikiui, D. Kerpei, A. Anužytei, S.Gaubytei, K. Grambai.

Nuotraukas iš finalinio kalėdinio labdaros paramos renginio galite pamatyti čia

2013-12-11
Sveikiname mūsų mokyklos mokinį
Joną Viršilą
Tarptautinės jaunim
o gamtos mokslų olimpiados Indijoje
sidabro medalio laimėtoją.





Mokinį ruošė
chemijos mokytoja ekspertė R.Grabauskienė,
biologijos mokytojas A.Kontautas,
fizikos mokytojas metodininkas M.Žadvydas.


Plačiau skaitykite čia

2013-12-09
Klaipėdos licėjaus vyresniųjų klasių mokiniai, tarptautinio konkurso Euroscola nugalėtojai, gruodžio pradžioje lankėsi Europos parlamente Strasbūre. Viešnagės metu susipažino su ES institucijų veikla, kalbėjo apie aplinkosaugos problemas, aptarė  iššūkius, su kuriais susiduria ES XXI a.
Kelionės metu moksleiviai aplankė Liuksemburgą, susipažino su šio miesti istorija, apžiūrėjo architektūros paminklus.
Nuotraukas iš kelionės galite pamatyti čia
2013-12-04

Elektroninė maisto užsakymo sistema bus testuojama iki gruodžio 16 dienos. Todėl būtina užsakymą pildyti ir elektroninėje erdvėje, ir popieriuje, kaip buvo daroma lig šiol.

Nuo Jūsų aktyvumo priklausys sistemos darbo pradžia. Kai duomenys sutaps elektroninėje erdvėje ir popieriuje, sistema pradės darbą – popierinis variantas nebegalios.

Elektroninė maisto užsakymo sistema 
2013-12-03
GRUODŽIO 18 D.
  • 14.00 val. - Ikimokyklinės klasės vakaronė
  • 17.00 val. – 1 b klasė
  • 18.00 val. – 3 b klasė

GRUODŽIO 19 D.

  • 16.00 val. – 3a klasė
  • 17.00 val. – 4a klasė
  • 18.00 val. – 2b klasė

GRUODŽIO 20 D.

  • 10.00 val. – priešmokyklinukai
  • 16.00 val. – 2a klasė
  • 17.00 val. – 1a klasė
2013-11-29

Gruodžio 12 d. į Klaipėdos licėjaus tradicinį

kalėdinį labdaros - paramos projekto „Mes tariame - TAIP gerumui! “

finalinį renginį, kuris įvyks Klaipėdos koncertų salėje.

18.00 val. filmo Trintukas premjera (0-4-tų klasių moksleiviams)

19.00 val. spektaklio  „Ačiū už voverę! “ premjera (5-11-tų klasių moksleiviams)

 

Pakvietimus-bilietus nuo gruodžio 2 dienos galėsite įsigyti pas
mokyklos pavaduotoją Eleną Burbienę.

Puslapis 1 iš 49  > >>

Sveikiname

Nagreckaitė Greta (4 c kl.) – II vieta

Mokinę ruošė anglų kalbos mokytoja Laineda Dausynė

Sveikiname

Banys  Arijus (2 b kl.) – II vieta

Grikpėdytė  Ema (2 b kl.) – II vieta

Jonikaitė Ema (2 b kl.) – II vieta

Lupeikis Denas Patrikas (2 b kl.) – II vieta

Nagreckaitė Greta (4 c kl.) – II vieta

Trumpickas Titas (2 b kl.) – II vieta

Jonušaitė Tėja (2 b kl.) – III vieta

Navalinskaitė Ugnė (2 b kl.) – III  vieta

Tamošaitis Danielius ( 2 b kl.) – III vieta

2 klasės mokinius ruošė mokytoja metodininkė Sadutė Drungilienė

4 klasės mokinę ruošė mokytoja Aurelija Macijauskienė

Sveikiname

Ugnių Lygnugarį
2 c klasės mokinį, laimėjusį
I vietą

Pamokų laikas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo klasių mokiniams

1 pirma pamoka         08 3– 09 05
PUSRYČIAI 0905 – 0930
2 antra pamoka         0930 – 1005

3 trečia pamoka        1025 – 1100
4 ketvirta pamoka      1120 – 1155

PIETŪS 1155 – 1230
5 penkta pamoka       1230 – 1305
6 šešta pamoka         1325 – 1400
7 popamokinė veikla    1400 - 1700

Pamokų laikas 1- 4 klasių mokiniams

1 pirma pamoka         0830 – 0915
PUSRYČIAI  0915 – 09 30
2 antra pamoka         0930 – 1015

3 trečia pamoka        1025 – 1110
4 ketvirta pamoka     1120 – 1205
PIETŪS 1205- 1235
5 penkta pamoka       1235 – 1320
6 šešta pamoka         1330 – 1415
7 popamokinė veikla   1500 - 1700

Mokinių atostogos 2018-2019 m.m.

RUDENĮRudens: 2018-10-29 / 2018-11-02
ŽIEMĄ Žiemos (Kalėdų): 2018-12-27 / 2019-01-02
Žiemos: 2019-02-18 / 2019-02-22
PAVASARĮ Pavasario (Velykų): 2019-04-23 / 2019-04-26
VASARĄVasaros: 2019-06-10 / 2019-08-31

Mūsų rekvizitai

Klaipėdos licėjus
Įmonės kodas: 191832328
Kretingos g. 44, 92317 Klaipėda
Tel./faks.: 8 (46) 351286, +370 (616) 33807
Buhalterija: +370 (610) 10791
El.paštas: info@klaipedoslicejus.lt
AB DNB bankas
Klaipėdos filialas
Banko kodas: 40100
A/s Nr.: LT 544010042301124105