Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pagrindinis ir vidurinis ugdymas (5-8 ir I- IV gimnazijos klasės)

Klaipėdos licėjaus naujienos

<< <  Puslapis 54 iš 62  > >>

2014-02-03

Vasario 5 d. 15.00 val. KU mokomajame teatre
(K. Donelaičio g. 4) 6-11 klasių mokiniai žiūrės
režisieriaus ir aktoriaus Valentino Masalskio trupės
Klaipėdos jaunimo teatro spektaklį „Batai“.

Po spektaklio moksleivių laukia
susitikimas su kūrybine grupe.

2014-02-02

Kviečiame 10-11 klasių moksleivius į „Platono akademiją“.

„Platono akademija“ veiks kiekvieno mėnesio pirmąjį šeštadienį, rinksimės Klaipėdos universiteto Humanitarinių mokslų fakulteto Filosofijos ir kultūrologijos katedroje (110 kab.) nuo 10.00 val.

Užsiėmimų metu dėstytojai moksleiviams suteiks galimybę įgyti praktinių darbo įgūdžių su šiuolaikinėmis medijomis.

Aktyviausiems ir geriausiai diskusijų metu pasirodžiusiems akademijos dalyviams bus išduodami jų įgytas filosofijos žinias patvirtinantys „Platono akademijos“ baigimo pažymėjimai.

Norintys tapti „Platono akademijos“ nariais turi užsiregistruoti el. paštu  fkk.hmf@ku.lt

„PLATONO AKADEMIJOS“ UŽSIĖMIMAI YRA NEMOKAMI KVIEČIAME REGISTRUOTIS!!!
2014-02-01
Jaunimo darbo centro vasario mėnesio renginių tvarkaraštį rasite paspaudę šią nuorodą.

Pagarbiai karjerinio centro vadovė Kristina Sipavičienė

2014-01-28


Kviečiame 8-11 klasių mokinius į susitikimą
su Seimo nare, poete
Dalia Teišerskyte.

 

Susitikimas vyks sausio 30 d. 14.00 val. mokyklos aktų salėje.

2014-01-15

Sveikiname visą būrį  mūsų licėjaus moksleivių, užėmusių prizines vietas Respublikinėje chemijos olimpiadoje Klaipėdos miesto etape skirtingų klasių grupėse !

Justą Mikutavičių 9 klasė - I vieta
Martyną Morozą 9 klasė - IIIvieta
Arną Baroną 9 klasė - IV vieta

 Joną Viršilą 10 klasė - I vieta
Petrą Nasvytį 10 klasė - II vieta
Žygimantą Dainių 10 klasė - III vieta

Dovydą Drakšą 11 klasė - I vieta
Adomą Danilevičių 11 klasė - II vieta
Gediminą Usevičių 11 klasė - III vieta
Kristijoną Mineikį 11 klasė - IV vieta
Martyną Jočį 11 klasė – V vieta

 Nikitą Pajanok 10 klasė - I vieta 12 kl. moksleivių grupėje

 Mokinius ruošė chemijos mokytoja ekspertė Rima Grabauskienė.

2013-12-20

Baigėsi mūsų  labdaros - paramos  projektas ,,Mes tariame - TAIP gerumui“.
Dėkojame visai mokyklos bendruomenei , surinkusiai daugiau nei 12 000 litų, kurie bus skirti MOPT (Maltos ordino pagalbos tarnyba) Klaipėdos grupei.

Išrinkta aktyviausia  ir daugiausiai lėšų surinkusi klasė:
I vieta skiriama 8 klasės mokiniams.
Nugalėtojai buvo apdovanoti pakvietimais į boulingą.


Projekto organizatoriai asmeniškai dėkoja mokyklos mokiniams: K.Mineikiui, D. Kerpei, A. Anužytei, S.Gaubytei, K. Grambai.

Nuotraukas iš finalinio kalėdinio labdaros paramos renginio galite pamatyti čia

2013-12-11
Sveikiname mūsų mokyklos mokinį
Joną Viršilą
Tarptautinės jaunim
o gamtos mokslų olimpiados Indijoje
sidabro medalio laimėtoją.





Mokinį ruošė
chemijos mokytoja ekspertė R.Grabauskienė,
biologijos mokytojas A.Kontautas,
fizikos mokytojas metodininkas M.Žadvydas.


Plačiau skaitykite čia

2013-12-09
Klaipėdos licėjaus vyresniųjų klasių mokiniai, tarptautinio konkurso Euroscola nugalėtojai, gruodžio pradžioje lankėsi Europos parlamente Strasbūre. Viešnagės metu susipažino su ES institucijų veikla, kalbėjo apie aplinkosaugos problemas, aptarė  iššūkius, su kuriais susiduria ES XXI a.
Kelionės metu moksleiviai aplankė Liuksemburgą, susipažino su šio miesti istorija, apžiūrėjo architektūros paminklus.
Nuotraukas iš kelionės galite pamatyti čia

Puslapis 1 iš 52  > >>

Sveikiname

2 d. Žygimantas Šimkus 1a klasė

3 d. Gabija Tumšytė 2c klasė

3 d. Motiejus Barišauskas 2c klasė

3 d. Goda Staškevičiūtė 4a klasė

4 d. Sofija Sekač 1a klasė

4 d. Joris Rupšlaukis 2d klasė

5 d. Oskaras Čypas 2b klasė

5 d. Mantas Lukonas 4b klasė

6 d. Smiltė Lavskytė 2b klasė

7 d. Ravilas Lukas Skutulas 4b klasė

7 d. Evilija Žadvydaitė 4b klasė

12 d. Getautė Miceikaitė 
priešmokyklinė C klasė

12 d. Rugilė Valainytė 4a klasė

13 d. Jegor Zozulia 1a klasė

13 d. Oskaras Kontautas 1a klasė

13 d. Vėjūnė Mockutė 2c klasė

17 d. Vaidas Kiošis 1b klasė

18 d. Mickus Matas 1c klasė

19 d. Ieva Mockutė
ikimokyklinė klasė

21 d. Augustinas Bielinskas 3b klasė

24 d. Skaistė Jermolajeva 1c klasė

25 d. Gabrielė Talijūnaitė 2d klasė

27 d. Jūra Albrechtaitė 1a klasė

29 d. Eduardas Janavičius 2b klasė

31 d. Radvilas Šimkus 
priešmokyklinė C klasė

Sveikiname

3 d. Kipras Bertužis  3c klasė

3 d. Jogaila Ruseckas 3c klasė

7 d. Jonas Bagdonas 
priešmokyklinė C klasė

7 d. Žygimantas Štrimaitis 1b klasė

13 d. Liepa Montvilaitė 
priešmokyklinė C klasė

14 d. Barbora Štrimaitytė 3b klasė

16 d. Adomas Lalas 2a klasė

17 d. Elzė Nazarovaitė
ikimokyklinė klasė

19 d. Elzė Radzevičiūtė
ikimokyklinė klasė

20 d. Juras Pranulis 4b klasė

22 d. Martynas Jakštas 3c klasė

24 d. Nojus Lalas 4b klasė

26 d. Marijus Rindokas 3b klasė

26 d. Joris Mačiulskis 1a klasė

27 d. Urtė Mečinskaitė 2d klasė

28 d. Andrea Brekke  3c klasė

Sveikiname

4 d. Greta Nagreckaitė 3c klasė

5 d. Omran Abdullah 2c klasė

6 d. Elzė Barsevičiūtė 1b

7 d. Radvilas Raudonius 
priešmokyklinė C

8d. Eironas Mėšletys 1a klasė

08 d. Gerda Žymančiūtė 1b

8 d. Aistis Berleta  3b klasė

10d. Rusnė Deduchovaitė 1c klasė

12 d. Eva Sokolova 2c klasė

13 d.  Nojus Tamošauskas 3b klasė

14 d. Daniil Toregožin
priešmokyklinė C

14 d. Martynas Trumpickas 2a klasė

15 d. Adrijana Delininkaitė 1b

15 d. Riana Žiogaitė 2c klasė

16 d. Selina Kurauskaitė 3a klasė

28 d. Pijus Čiaras 2c klasė

28 d. Martynas Simutis 3c klasė

29 d. Liepa Ališauskaitė 3a klasė

29 d.  Dominyka Šateikytė 3b klasė


Pamokų laikas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo klasių mokiniams

1 pirma pamoka         0900 - 0935
PUSRYČIAI 0935 - 0950
2 antra pamoka         1000 - 1035
3 trečia pamoka         1100 - 1135
PIETŪS 1140 - 12054 ketvirta pamoka      1215 - 1250
5 penkta pamoka       1305 - 1340
6 šešta pamoka         1400 - 1445
7 popamokinė veikla  1500 - 1700

Pamokų laikas 1-3 klasių mokiniams

1 pirma pamoka         0900 - 0945
PUSRYČIŲ PERTRAUKA 15 MIN.
2 antra pamoka         1000 - 1045
3 trečia pamoka         1055 - 1140
4 ketvirta pamoka      1150 - 1235
PIETŲ IR POILSIO PETRAUKA 30 MIN.
5 penkta pamoka       1305 - 1350
6 šešta pamoka         1400 - 1445
7 popamokinė veikla  1500 - 1700

Mokinių atostogos 2018-2019 m.m.

RUDENĮRudens: 2018-10-29 / 2018-11-02
ŽIEMĄ Žiemos (Kalėdų): 2018-12-27 / 2019-01-02
Žiemos: 2019-02-18 / 2019-02-22
PAVASARĮ Pavasario (Velykų): 2019-04-23 / 2019-04-26
VASARĄVasaros: 2019-06-10 / 2019-08-31

Mūsų rekvizitai

Klaipėdos licėjus
Įmonės kodas: 191832328
Kretingos g. 44, 92317 Klaipėda
Tel./faks.: 8 (46) 351286, +370 (616) 33807
Buhalterija: +370 (610) 10791
El.paštas: info@klaipedoslicejus.lt
AB DNB bankas
Klaipėdos filialas
Banko kodas: 40100
A/s Nr.: LT 544010042301124105