Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pagrindinis ir vidurinis ugdymas (5-8 ir I- IV gimnazijos klasės)

Klaipėdos licėjaus naujienos

<< <  Puslapis 2 iš 72  > >>

2019-01-21
Ikimokyklinėje ir priešmokyklinėse klasėse sausio 7–18 d. vyko projektas „Aš saugus, kai žinau“. Projekto metu vaikai susipažino su kelio ženklais, sužinojo šviesoforo atsiradimo istoriją, sulaukėme ir svečių iš Klaipėdos policijos komisariato – mus aplankė šuniukas Amsis. Vaikai kartu su tėveliais iš buitinių atliekų gamino mašinėles. Mokiniai vyko į gaisrinę, žaidė, vaidino, atliko įvairias užduotėles.


Visas akimirkas rasite čia.
2019-01-17
2018/2019m.m. Klaipėdos miesto mokinių sporto žaidynių „Mero taurė“ pradinių klasių mokinių šachmatų varžybose Licėjaus komanda laimėjo I vietą. 

Komandą sudarė: Martynas Simutis, Dominika Podolskaja, Sebastianas Stankus, Kipras Bertužis.

2019-01-16
Klaipėdos licėjaus 1c klasės mokinukai, po pamokų, aktyviai džiaugėsi sniegu.
 


2018-12-22
Gruodžio 19 dieną 1–4 klasių mokiniai ir jų tėveliai susibūrė gražioje šventinėje muzikinėje popietėje Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje pasiklausyti kalėdinių giesmių ir istorijų. Dėkojame mokiniams, skaitovams ir choro vadovei Rasai Andersen. 


Visas akimirkas rasite čia.
2018-12-19
Mažojo licėjaus pradinių klasių mokiniai kartu su savo tėveliais gamino, dekoravo ir puošė kalėdinius vainikus, kurie dalyvauja Kalėdinių vainikų parodoje.


Visus vainikus rasite čia.
2018-12-18

Mažojo licėjaus  pradinių klasių mokytojos ne tik papuošė klases Kalėdų šventei, bet ir pagamino labai gražius, spalvingus  Advento kalendorius. 



Visus kalendorius rasite čia. 

Puslapis 1 iš 49  > >>

Sveikiname

Nagreckaitė Greta (4 c kl.) – II vieta

Mokinę ruošė anglų kalbos mokytoja Laineda Dausynė

Sveikiname

Banys  Arijus (2 b kl.) – II vieta

Grikpėdytė  Ema (2 b kl.) – II vieta

Jonikaitė Ema (2 b kl.) – II vieta

Lupeikis Denas Patrikas (2 b kl.) – II vieta

Nagreckaitė Greta (4 c kl.) – II vieta

Trumpickas Titas (2 b kl.) – II vieta

Jonušaitė Tėja (2 b kl.) – III vieta

Navalinskaitė Ugnė (2 b kl.) – III  vieta

Tamošaitis Danielius ( 2 b kl.) – III vieta

2 klasės mokinius ruošė mokytoja metodininkė Sadutė Drungilienė

4 klasės mokinę ruošė mokytoja Aurelija Macijauskienė

Sveikiname

Ugnių Lygnugarį
2 c klasės mokinį, laimėjusį
I vietą

Pamokų laikas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo klasių mokiniams

1 pirma pamoka         08 3– 09 05
PUSRYČIAI 0905 – 0930
2 antra pamoka         0930 – 1005

3 trečia pamoka        1025 – 1100
4 ketvirta pamoka      1120 – 1155

PIETŪS 1155 – 1230
5 penkta pamoka       1230 – 1305
6 šešta pamoka         1325 – 1400
7 popamokinė veikla    1400 - 1700

Pamokų laikas 1- 4 klasių mokiniams

1 pirma pamoka         0830 – 0915
PUSRYČIAI  0915 – 09 30
2 antra pamoka         0930 – 1015

3 trečia pamoka        1025 – 1110
4 ketvirta pamoka     1120 – 1205
PIETŪS 1205- 1235
5 penkta pamoka       1235 – 1320
6 šešta pamoka         1330 – 1415
7 popamokinė veikla   1500 - 1700

Mokinių atostogos 2018-2019 m.m.

RUDENĮRudens: 2018-10-29 / 2018-11-02
ŽIEMĄ Žiemos (Kalėdų): 2018-12-27 / 2019-01-02
Žiemos: 2019-02-18 / 2019-02-22
PAVASARĮ Pavasario (Velykų): 2019-04-23 / 2019-04-26
VASARĄVasaros: 2019-06-10 / 2019-08-31

Mūsų rekvizitai

Klaipėdos licėjus
Įmonės kodas: 191832328
Kretingos g. 44, 92317 Klaipėda
Tel./faks.: 8 (46) 351286, +370 (616) 33807
Buhalterija: +370 (610) 10791
El.paštas: info@klaipedoslicejus.lt
AB DNB bankas
Klaipėdos filialas
Banko kodas: 40100
A/s Nr.: LT 544010042301124105