Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pagrindinis ir vidurinis ugdymas (5-8 ir I- IV gimnazijos klasės)

SAVAITĖS DARBO PLANAS

 SAVAITĖS DARBO PLANAS

Lapkričio 12–16 d.

 

Data

Laikas

Veikla

Dalyviai

Vieta

Atsakingas

Pirmadienis

2018-11-12

8.15–11.00

4 c kl. dalyvavimas edukacinio konkurso „Olympis 2018 – Ruduo“ sesijoje.

4 c kl. mokiniai

Klaipėdos licėjus (Kretingos g. 44)

D. Andriuškevičienė

11.00–14.00

1 c kl. dalyvavimas edukacinio konkurso „Olympis 2018 – Ruduo“ sesijoje.

1 c kl. mokiniai

Klaipėdos licėjus (Kretingos g. 44)

V. Baronienė,

A. Globienė

14.30–17.00

2 b kl. dalyvavimas edukacinio konkurso „Olympis 2018 – Ruduo“ sesijoje.

2 b kl. mokiniai

      

208 kab.

S. Drungilienė

 

Antradienis

2018-11-13

8.30–14.20

1–4 kl. dailaus rašto konkursas „Plunksnelė“.

1–4 kl. mokiniai

1–4 kl. kab.

1-4 kl. mokytojai

Trečiadienis

2018-11-14

9.30–10.15

2 a, 2 b, 2 c kl. dailaus rašto konkursas „Plunksnelė“.

2 a, 2 b, 2 c kl. mokiniai

206, 208, 213  kab.

S. Drungilienė,

D. Markevičienė,

N. Viršilienė

13.30–14.30

Ikimokyklinio ugdymo kl. rudenėlio šventė „Rudenėlis užaugino“.

Ikimokyklinio ugdymo kl. mokiniai ir tėveliai

Šokių salė

E. Rupšlaukienė 

11.20–12.05

2 a kl. dalyvavimas edukacinio konkurso „Olympis 2018 – Ruduo“ sesijoje.

2 a kl. mokiniai

208 kab.

N. Viršilienė

Ketvirtadienis

2018-11-15

8.30–14.20

2–4 kl. dailyraščio konkurso „Plunksnelė“ finalas.

2–4 kl. mokiniai

2–4 kl. kab.

R. Vaičekauskienė

Penktadienis

2018-11-16

7.50–8.20

Mokytojų susirinkimas.

Visi mokytojai

107 kab.

E. Burbienė,

R. Lindžienė,

V. Baronienė

09.30–10.15

3 b kl. patyriminė diena.  Praktinė-tiriamoji veikla „Žiniasklaida“.

Edukacinis užsiėmimas su  A. Liubinavičiumi „Pradedantiesiems apie žiniasklaidą“.

3 b kl. mokiniai

310 kab.

G. Razmienė

15.30–17.00

 

2 c kl. dalyvavimas edukacinio konkurso „Olympis 2018 – Ruduo“ sesijoje.

2 c kl. mokiniai

213 kab.

D. Markevičienė

Šeštadienis 2018-11-17

10.00–12.00

2 b kl. matematikos tarptautinės olimpiados „KINGS“ finalas.

2 b kl. mokiniai

Klaipėdos socialinių mokslų kolegija, Nemuno g. 2

S. Drungilienė

Lapkričio

12–16 d.

8.00–14.00

1–4 kl. mokiniai dalyvaus edukaciniame konkurse „Olympis 2018 – Rudens sesija“.

1–4 kl. mokiniai

1–4 kl. kab.

Pradinių klasių mokytojos

Lapkričio

12–16 d.

8.15–8.25

Rytinė mankšta linksmai.

1–4 kl. mokiniai

2 a. fojė

I. Kaškevičiūtė

 

Planą parengė pradinio ugdymo koordinatorė Virginija Baronienė

Naujienos

<< <  Puslapis 2 iš 132  > >>

2018-11-06
2018-11-04
2018-11-03
2018-11-03
Visos naujienos >>

Pamokų laikas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo klasių mokiniams

1 pirma pamoka         08 3– 09 05
PUSRYČIAI 0905 – 0930
2 antra pamoka         0930 – 1005

3 trečia pamoka        1025 – 1100
4 ketvirta pamoka      1120 – 1155

PIETŪS 1155 – 1230
5 penkta pamoka       1230 – 1305
6 šešta pamoka         1325 – 1400
7 popamokinė veikla    1400 - 1700

Pamokų laikas 1- 4 klasių mokiniams

1 pirma pamoka         0830 – 0915
PUSRYČIAI  0915 – 09 30
2 antra pamoka         0930 – 1015

3 trečia pamoka        1025 – 1110
4 ketvirta pamoka     1120 – 1205
PIETŪS 1205- 1235
5 penkta pamoka       1235 – 1320
6 šešta pamoka         1330 – 1415
7 popamokinė veikla   1500 - 1700

Mokinių atostogos 2018-2019 m.m.

RUDENĮRudens: 2018-10-29 / 2018-11-02
ŽIEMĄ Žiemos (Kalėdų): 2018-12-27 / 2019-01-02
Žiemos: 2019-02-18 / 2019-02-22
PAVASARĮ Pavasario (Velykų): 2019-04-23 / 2019-04-26
VASARĄVasaros: 2019-06-10 / 2019-08-31

Mūsų rekvizitai

Klaipėdos licėjus
Įmonės kodas: 191832328
Kretingos g. 44, 92317 Klaipėda
Tel./faks.: 8 (46) 351286, +370 (616) 33807
Buhalterija: +370 (610) 10791
El.paštas: info@klaipedoslicejus.lt
AB DNB bankas
Klaipėdos filialas
Banko kodas: 40100
A/s Nr.: LT 544010042301124105