Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pagrindinis ir vidurinis ugdymas (5-8 ir I- IV gimnazijos klasės)

Klaipėdos licėjaus naujienos

1-4 klasių II trimestro mokslo pirmūnus ir džiaugiamės jų pasiektais rezultatais. Aukštesniuoju lygiu baigė šie mokiniai:
2018-03-08

1 a klasė
Mačiulskį Jorį
Nagrecką Vilių
Pocevičiūtę Sofiją
Podolskają Dominiką
Pudžiavelį Titą
Rukavičiūtę Aistę
Sovvovą Miladą
Šimkų Žygimantą
Zvankauskaitę Justę 

1 b klasė
Banį Arijų
Barsevičiūtę Elzę
Bučį Joną
Grikpėdytę Emą
Jonikaitę Emą
Lupeikį Deną Patriką
Navalinskaitę Ugnę
Preibį Titą
Švalkūnaitę Emą 

1 c klasė
Daunytę  Austėją
Jermolajevą  Skaistę
Kavoliūną Nikolą
Radzevičių Beną
Točko Andrėją 

2 a klasė
Lipskytę Augundą
Mockutę Rūtą
Samuilovą Augustą 

2 b klasė
Bagdonaitę Pauliną
Berankytę Vakarę
Kalpokaitę Izabelę
Kupreščenkaitę Mėtą
Lavskytę Smiltę
Milvydę Agotą
Vekterį Edviną 

2 c  klasė
Grimalį Kiprą
Grimalytę Mėtą
Leščiūtę Saulę
Nazarovaitę Vaivą Mariją
Stankutę Doratėją 

2 d klasė
Motiekaitytę Tiją 

3 a klasė
Aksinavičiūtę Augustę
Juodaitį Justą
Klevinytę Evitą
Mačiulskytę Ievą
Raišį Jokūbą
Stankų Stebastianą
Tumšį Mykolą
Virbalą Vinentą Augustą 

3 b klasė
Gudauskaitę Mintėją
Kavoliūnaitę Eleonorą
Liatukaitę Vėjūnę
Radzevičiūtę Urtę
Railą Beną
Šateikytę Dominyką
Štrimaitytę Barborą 

3 c klasė 
Kaminskaitę Mildą
Kitrytę Eglę
Nagreckaitę Gretą
Simutį Martyną

  4 a klasė
Stulpiną Kornelijų

 4 b klasė
Beniušytę Adriją
Šimkutę Beatričę
Žadvydaitę Eviliją 

Linkime sėkmingai užbaigti šiuos mokslo metus.

Puslapis 1 iš 51  > >>

Sveikiname

4 d. Greta Nagreckaitė 3c klasė

5 d. Omran Abdullah 2c klasė

6 d. Elzė Barsevičiūtė 1b

7 d. Radvilas Raudonius 
priešmokyklinė C

8d. Eironas Mėšletys 1a klasė

08 d. Gerda Žymančiūtė 1b

8 d. Aistis Berleta  3b klasė

10d. Rusnė Deduchovaitė 1c klasė

12 d. Eva Sokolova 2c klasė

13 d.  Nojus Tamošauskas 3b klasė

14 d. Daniil Toregožin
priešmokyklinė C

14 d. Martynas Trumpickas 2a klasė

15 d. Adrijana Delininkaitė 1b

15 d. Riana Žiogaitė 2c klasė

16 d. Selina Kurauskaitė 3a klasė

28 d. Pijus Čiaras 2c klasė

28 d. Martynas Simutis 3c klasė

29 d. Liepa Ališauskaitė 3a klasė

29 d.  Dominyka Šateikytė 3b klasė

Sveikiname

24 d. Viltė Zaksaitė
priešmokyklinė A klasė

26 d. Gabriela Momiroska 2a klasė

Sveikiname

Mėtą Grimalytę
2c klasės mokinę laimėjusią
II vietą
2018 05 18-19


Pamokų laikas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo klasių mokiniams

1 pirma pamoka         0900 - 0935
PUSRYČIAI 0935 - 0950
2 antra pamoka         1000 - 1035
3 trečia pamoka         1100 - 1135
PIETŪS 1140 - 12054 ketvirta pamoka      1215 - 1250
5 penkta pamoka       1305 - 1340
6 šešta pamoka         1400 - 1445
7 popamokinė veikla  1500 - 1700

Pamokų laikas 1-3 klasių mokiniams

1 pirma pamoka         0900 - 0945
PUSRYČIŲ PERTRAUKA 15 MIN.
2 antra pamoka         1000 - 1045
3 trečia pamoka         1055 - 1140
4 ketvirta pamoka      1150 - 1235
PIETŲ IR POILSIO PETRAUKA 30 MIN.
5 penkta pamoka       1305 - 1350
6 šešta pamoka         1400 - 1445
7 popamokinė veikla  1500 - 1700

Mokinių atostogos 2018-2019 m.m.

RUDENĮRudens: 2018-10-29 / 2018-11-02
ŽIEMĄ Žiemos (Kalėdų): 2018-12-27 / 2019-01-02
Žiemos: 2019-02-18 / 2019-02-22
PAVASARĮ Pavasario (Velykų): 2019-04-23 / 2019-04-26
VASARĄVasaros: 2019-06-10 / 2019-08-31

Mūsų rekvizitai

Klaipėdos licėjus
Įmonės kodas: 191832328
Kretingos g. 44, 92317 Klaipėda
Tel./faks.: 8 (46) 351286, +370 (616) 33807
Buhalterija: +370 (610) 10791
El.paštas: info@klaipedoslicejus.lt
AB DNB bankas
Klaipėdos filialas
Banko kodas: 40100
A/s Nr.: LT 544010042301124105