Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pagrindinis ir vidurinis ugdymas (5-8 ir I- IV gimnazijos klasės)

Klaipėdos licėjaus naujienos

ŽOLYNŲ PAUKŠČIAI IŠLYDI RUDENĮ
2020-11-06
Džiaugiamės kūrybingaisiai trečiokais!
 
 
3d klasės mokiniai ir jų "žolynų paukščiai" išlydi rudenį.

Puslapis 1 iš 57  > >>

Sveikiname

A. Zybartas (2 kl.) – pateko į 25 geriausių dalyvių sąrašą ir užėmė 7 vietą

Mokinį ruošė mokytojos V. Baronienė (lietuvių k., matematika) ir J. Gumuliauskienė (anglų k.)

Sveikiname

D. Girčytė (1 kl.) – 1 vieta. Mokytoja A. Macijauskienė

E. Simutis (2 kl.) – 1 vieta. Mokytoja V. Baronienė

D. Zavodnov (2 kl.) – 1 vieta. Mokytoja V. Baronienė

D. Podolskaja (3 kl.)  –  18 vieta. Mokytoja V. Grubliauskienė

Sveikiname

D. Stankutė (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis,
M. Stankevičius (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis,
S. Leščiūtė (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis, Sidabrinės Kengūros diplomas II lygis,
T. Preibys (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis,
J. Genys (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis, Auksinės Kengūros diplomas II lygis, 
A. Jonkus (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis,
P. Stankevičius (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis,
A. Lipskytė (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis, Sidabrinės Kengūros diplomas II lygis,
A. Andriulionytė (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis,
K. Safronoov (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis,
V. Motekaitytė (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis,
M. Butkus (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis,
D. Clarke (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas I lygis,
V. M. Nazarovaitė (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas II lygis,
V. Mašurinaitė (4 kl.) – Auksinės Kengūros diplomas II lygis,
R. Žiogaitė (4 kl.) – Sidabrinės Kengūros diplomas I lygis,
P. Jonkutė (4 kl.) – Sidabrinės Kengūros diplomas I lygis,
U. Mečinskaitė (4 kl.) – Sidabrinės Kengūros diplomas I lygis,
E. Vekteris (4 kl.) – Sidabrinės Kengūros diplomas I lygis, Oranžinės Kengūros diplomas II lygis,
M. Grimalytė (4 kl.) – Sidabrinės Kengūros diplomas I lygis,
R. Mockutė (4 kl.) – Oranžinės Kengūros diplomas I lygis,
P. Bagdonaitė (4 kl.) – Oranžinės Kengūros diplomas I lygis,
E. Knieta (4 kl.) – Oranžinės Kengūros diplomas I lygis,
A. Brekke (4 kl.) – Oranžinės Kengūros diplomas I lygis,
E. Sokolova (4 kl.) – Oranžinės Kengūros diplomas I lygis,
J. Raudytė (4 kl.) – Oranžinės Kengūros diplomas I lygis

Mokinius ruošė mokytoja V. Eimutienė


Pamokų laikas priešmokyklinio ugdymo klasių ir 1 klasių mokiniams

0 nulinė pamoka        08.00 - 08.35
1
 pirma pamoka         09.00 – 09.35

PUSRYČIAI 09.45 – 10.00

2 antra pamoka         10.00 – 10.35
3 trečia pamoka         10.55 – 11.30
4 ketvirta pamoka      11.50 – 12.25

PIETŪS 12.35 – 13.05


5 penkta pamoka       13.05 – 13.40
6 šešta pamoka         14.00 – 14.35

PAVAKARIAI 14.50 - 15.10

Pamokų laikas pradinių klasių mokiniams

0 nulinė pamoka        08.00 - 08.40
1 pirma pamoka         09.00 – 09.45

                                                                  PUSRYČIAI 09.45 – 10.00

2 antra pamoka         10.00 – 10.45

3 trečia pamoka         10.55 – 11.40
4 ketvirta pamoka      11.50 – 12.35

                                                                   
                                                                    PIETŪS 12.35 – 13.05


5 penkta pamoka       13.05 – 13.50
6 šešta pamoka         14.00 – 14.45

                                                                   PAVAKARIAI 14.50 - 15.10

Mokinių atostogos 2019-2020 m.m.

RUDENĮRudens: 2019-10-28 / 2019-10-31
ŽIEMĄ Žiemos (Kalėdų): 2019-12-23 / 2020-01-03
Žiemos: 2020-02-17 / 2020-02-21
PAVASARĮ Pavasario (Velykų): 2020-04-14 / 2020-04-17
VASARĄVasaros: 2020-06-10 / 2019-08-31

Mūsų rekvizitai

Klaipėdos licėjus
Įmonės kodas: 191832328
Kretingos g. 44, 92317 Klaipėda
Tel./faks.: 8 (46) 351286, +370 (616) 33807
Buhalterija: +370 (610) 10791
El.paštas: info@klaipedoslicejus.lt
AB DNB bankas
Klaipėdos filialas
Banko kodas: 40100
A/s Nr.: LT 544010042301124105