Puslapis 1 iš 78  > >>

2020-02-13

Vasario 12 d. iš ketvirtokų suburta vaikų komanda “High-flyers” dalyvavo anglų ir sporto estafečių varžybose “Let’s move 2020”. Anglų ir kūno kultūros varžybos vyko Martyno Mažvydo pro gimnazijoje. Mūsų komanda laimėjo I vietą. 

Mokytojai: D. Tetenskas ir V. Eimutienė
 
 

2020-02-03

2020 m. sausio 31 dieną prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ ledo arenoje vyko tarpmokyklinės 2020 metų estafečių ant ledo „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Jose dalyvavo ir mūsų mokyklos pradinių klasių komanda „Vikruoliai“ (mokytojas D. Tetenskas): E. Gutauskaitė (4d kl.), P. Čiaras (4c kl.), E. Mėšletys (3a kl.), M. Pugačius (4d kl.), R. Rutkauskas (4a kl.).

„Vikruoliai“ buvo tikrai vikrūs ir iškovojo II-ąją vietą. Komanda buvo apdovanota diplomu ir taure, o dalyvavę mokiniai – dalyvio diplomais ir specialiaisiais prizais. 

2019-12-10
2019-12-05

Visą mėnesį licėjaus ketvirtokai vykdė gražų ir kilnų projektą „Jūs visi mums rūpite“. Projekto tikslas buvo apimti kuo daugiau globos sričių.

Projektą pradėjome nuo lenkų kurčiųjų spektaklio Klaipėdos dramos teatre „Vienas gestas“ stebėjimo. Žiūrėjome filmą „Drugelių cirkas“, kuriame matėme neribotas žmogaus galimybes, nepriklausomai nuo amžiaus ir negalios. Visas keturias savaites lankėme vienišus senelius, su jais bendravome. Sužinojome iš jų daug linksmų ir liūdnų istorijų. Aklųjų bibliotekoje susipažinome su aklųjų skaičiais. Vežėme maisto gyvūnų prieglaudai „Nuaras“. Surengėme akciją „Parama šeimai“ ir nuvykome į Šeimos ir vaiko gerovės centrą. Projektą baigėme išvyka į Kultūros fabriką. Žiūrėjome spektaklį „Dantenija“, kuriame vaidino ir psichinę negalią turintys žmonės.

Šiuo projektu licėjaus ketvirtokai daug gero nuveikė, prisiliesdami savo rūpesčiu, globa ir supratimu prie tų, kuriems labiausiai to reikia.

 

 

Visas akimirkas rasite čia.

2019-12-03
Klaipėdos licėjaus pradinukai Kalėdų laukia linksmai.
 
 
 
Visas nuotraukas rasite čia.
2019-11-27

Lapkričio 18–24 dienomis Klaipėdos licėjaus pradinių klasių mokiniai prisijungė prie Globalaus švietimo savaitės respublikinės iniciatyvos Iššūkių savaitė.

Ketvirtokai savo klasėse vedė protų mūšį tema „Globalūs iššūkiai: humanitarinė pagalba“. Kiekvienoje klasėje buvo išrinkta laimėjusi komanda ir apdovanota specialiuoju prizu.

Lapkričio 20 dieną licėjaus geografų klubas „Gaubliukas“ 2-3 klasių mokiniams organizavo renginį „Paskutinis klimato šauksmas". Klubo nariai pasakojo mokiniams apie ekstremalius gamtos pokyčius Žemėje vykstant visuotiniam klimato atšilimui. Po to mokiniai žiūrėjo vaizdo įrašą iš Jungtinių Tautų generalinės asamblėjos Niujorke ir klausėsi švedų moksleivės aktyvistės Gretos Thunberg pasisakymo apie klimato kaitą. Renginio pabaigoje buvo rodomas filmas apie klimato kaitos padarinius įvairiose Žemės planetos vietose. Renginys pasibaigė šūkiu „Nebūkime ir mes abejingi klimato kaitai".

 

 

Visas akimirkas rasite čia.

2019-11-14

Gerbiamoji Klaipėdos licėjaus tėvų bendruomene,

mokykla, tęsdama savo kalėdinę tradiciją, ir šiais metais Jus visus maloniai kviečia  dalyvauti  labdaros paramos projekto didžiajame renginyje KALĖDŲ MUGĖ gruodžio 12 d. 17 val. LCC tarptautinio universiteto (Kretingos g. 36) salėje.

Šiais metais surinktos projekto lėšos bus skiriamos  Klaipėdos miesto  įstaigoms, organizacijoms ir sergantiems vaikams:  ,,Medeinės” mokyklai,  paramos centrui autizmo spektrą turintiems vaikams prie Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčios.

Bilietus –  paramą į šį renginį galite įsigyti nuo lapkričio 29 d. licėjaus skyriuose: Kretingos g. 44  (kreiptis į komunikacijos specialistę B. Banevičienę  209 kabinete),  Mokyklos g. 3 (kreiptis į direktoriaus pavaduotoją ugdymui E. Burbienę).

Kviečiame Jus  aktyviai dalyvauti mūsų tradiciniame kalėdiniame projekte.  KARTU PADARYTI GALIME DAUGIAU!2019-11-12
Saldi 3kl. popietė Roshen saldainių fabrike.
 
 
 
Visas akimirkas rasite čia.