Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pagrindinis ir vidurinis ugdymas (5-8 ir I- IV gimnazijos klasės)












SAVAITĖS VEIKLOS PLANAS

2018 m. gruodžio 10–14 d. 


Veikla

Renginys

Dalyviai

Laikas ir vieta

Atsakingas

Pirmadienis

(12-10)

Kalėdinio renginio repeticija

1–4, 5–8, I–IV kl. mokiniai

9.00 val., Kretingos g. 44

(pagal sudarytą tvarkaraštį)

T. Jašinskas, I. Stančikienė,

A. Mozeris, K. Švenčionytė

Europos lotynų kalbos ir Antikos kultūros konkursas moksleiviams ELEX-2018

II bio kl. mokiniai

9.50–10.35 val.

A. Norkienė, I. Lukauskienė

Tiriamosios veiklos mokymai

I bio kl. mokiniai

9.50–10.35 val., 204 kab.

I. Lukauskienė, R. Saveljeva,

R. Oželis

Tiriamosios veiklos mokymai

I inž  kl. mokiniai

10.55–11.40 val., 204 kab.

I. Lukauskienė, R. Saveljeva,

I. Palaitienė

Mokytojų ir darbuotojų susirinkimas savaitės veikloms ir prioritetams aptarti

Mokytojai, darbuotojai

11.35–11.50 val.,

301 kab.

R. Kontautienė, skyrių vadovai

Antradienis

(12-11)

Informatikos olimpiada (miesto etapas)

8 kl, I–IV kl. mokiniai

10.00–14.00 val., Klaipėdos

„Vėtrungės“ gimnazija

I. Rupšienė

Tėvų susirinkimas

II bio kl. mokinių tėvai

17.30 val., 102 kab.

A. Niparavičienė

Trečiadienis

(12-12)

Penktokų susibūrimas „Kalėdų senelio dirbtuvėse“

5 a, 5 b, 5 c kl. mokiniai

12.00 val.

R. Lygnugarienė, I. Čypė,

G. Žižiūnienė

Stalo teniso varžybos miesto mokyklų „Mero taurei“ laimėti

5–8, I kl. mokiniai

15.00 val., Kultūros centras Žvejų rūmai

S. Lukonas

Ketvirtadienis

(12-13)

Kalėdinio renginio repeticija

1–4, 5–8, I–IV kl. mokiniai

9.00 val., Kretingos g. 44

(pagal sudarytą tvarkaraštį)

T. Jašinskas, I. Stančikienė,

A. Mozeris, K. Švenčionytė

Mokinių susirinkimas

8, I–II kl. mokiniai, klasių vadovai

11.30–11.50 val.,

 aktų salė

K. Sipavičienė, klasių vadovai

„Kalėdinis protmūšis“

5 c kl., 6 c kl. mokiniai ir jų tėvai

17.00 val., aktų salė

R. Lygnugarienė, Ž. Kairienė

Penktadienis

(12-14)

Draugiškos klasių varžytuvės

5–7 kl. mokiniai, klasių vadovai

7 kl. 11.30 val., aktų salė

I. Navickaitė, klasių vadovai

5–6 kl. 12.35 val., aktų salė

Tiriamosios veiklos mokymai

I vis kl. mokiniai

13.05–13.50 val., 106 kab.

I. Lukauskienė, R. Saveljeva,

V. Kazlauskienė







2018 m. gruodžio 3–7 d.

Veikla

Renginys

Dalyviai

Laikas ir vieta

Atsakingas

Gruodžio 3–6 d.

Kompetencijų tobulinimo mokymai besiruošiant įgyvendinti Tarptautinio bakalaureato programą Klaipėdos licėjuje

R. Kontautienė, L. Šmaižienė,

R. Petrauskienė, L. Ložinskienė, M. Žadvydas, I. Rupšienė,

S. Stimburienė, R. Karapetian,

I. Rimkienė

Lappeenrannan Lyseon, Lappeenranta, Suomija

R. Kontautienė, L. Šmaižienė

Pirmadienis

(12-03)

Kalėdinio paramos projekto atidarymas

Klaipėdos licėjaus bendruomenė

7.20 val., I a. fojė

Senatas, A. Mozeris

Mokytojų ir darbuotojų susirinkimas savaitės veikloms ir prioritetams aptarti

Mokytojai, darbuotojai

11.35–11.50 val.,

301 kab.

Skyrių vadovai

Antradienis

(12-04)

Renginys „Tyliosios kalėdos“

I bio, I vis, II bio, II vis kl. mokiniai

9.50–10.35 val., aktų salė

K. Sipavičienė

Trečiadienis

(12-05)

Debate method

I–III kl. mokiniai

8.00–9.40 val., aktų salė

Mokinius ruošė: R. Petrauskienė,

L. Ložinskienė, L. Šmaižienė

Už organizaciją atsakinga:

K. Sipavičienė

Kalėdinė mugė

Klaipėdos licėjaus bendruomenė

Po 4 pamokų (11.30–11.50 val.)

5 klasių vadovai: G. Žižiūnienė,

I. Čypė, R. Lygnugarienė, senatas

Po 5 pamokų (12.35–13.05 val.)

6 klasių vadovai: S. Lukonas,

A. Puškorienė, Ž. Kairienė, senatas

 

 

Ketvirtadienis

(12-06)

Mokinių susirinkimas

8, I–II kl. mokiniai, klasių vadovai

11.30–11.50 val.,

 aktų salė

K. Sipavičienė, klasių vadovai

Kalėdinė mugė

Klaipėdos licėjaus bendruomenė

Po 4 pamokų (11.30–11.50 val.)

7 klasių vadovai: R. Mineikienė,

L. Dausynė, L. Vaitkūnas, senatas

Po 5 pamokų (12.35–13.05 val.)

8 klasių vadovai: I. Macytė,

J. Jonaitienė, senatas

Advento vakaras „Kad ir tavoj širdy viltis užgimtų“

Klaipėdos licėjaus bendruomenė

17.30–18.30 val., aktų salė

R. Oželis, G. Žižiūnienė

Penktadienis

(12-07)

Matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas

8, I–II kl. mokiniai

 9.00–10.30 val., 207, 309 kab.

I. Lukauskienė

Kalėdinė mugė

Klaipėdos licėjaus bendruomenė

Po 4 ir 5 pamokų

 I–IV kl. vadovai, senatas












2018 m. lapkričio 26 – gruodžio 1 d. 

Veikla

Renginys

Dalyviai

Laikas ir vieta

Atsakingas

Lapkričio 26–30 d.

Stalo teniso turnyras

5–7 kl. mokiniai

Pertraukų metu

S. Lukonas

Pirmadienis

(11-26)

Mokytojų ir darbuotojų susirinkimas savaitės veikloms ir prioritetams aptarti

Mokytojai, darbuotojai

11.35–11.50 val.,

301 kab.

R. Kontautienė, skyrių vadovai

Tiriamosios veiklos mokymai

I bio kl. mokiniai

9.50–10.35 val., 204 kab.

I. Lukauskienė, R. Saveljeva,

R. Oželis

Tiriamosios veiklos mokymai

I inž  kl. mokiniai

10.55–11.40 val., 204 kab.

I. Lukauskienė, R. Saveljeva,

I. Palaitienė

Trečiadienis

(11-28)

Lietuvos nacionalinio dramos teatro spektaklis „Kuprelis“

8, I, II kl. mokiniai

13.00, aktų salė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos

Atvira integruota matematikos ir muzikos pamoka „Trupmenos ir natos“

6 a kl. mokiniai

8.00–8.45 val., 102 kab.

I. Čypė, G. Žižiūnienė

Atvira integruota matematikos ir muzikos pamoka „Trupmenos ir natos“

6 c kl. mokiniai

9.50–10.35 val., 102 kab.

I. Čypė, G. Žižiūnienė

Ekskursija į Klaipėdos miesto ligoninę

7 b kl. mokiniai

13.00–15.30 val.

L. Dausynė

 

 

Ketvirtadienis

(11-29)

Kalėdinio projekto pristatymas

8, I–IV kl. mokiniai, klasių vadovai

11.30–11.50 val.,

 aktų salė

A. Mozeris, senatas,

K. Sipavičienė, I. Lukauskienė

Kalėdinio projekto pristatymas

5–7 kl. mokiniai, klasių vadovai

5–6 kl. 12.35 val.,

aktų salė

A. Mozeris, senatas,

I. Navickaitė, klasių vadovai

Projekto ,,Smalsus  penktokas“ dalyvių išvyka į  kompanijos ,,Atranka 360“ biurą

5 c kl. mokiniai

13.00–14.00 val.,

KU verslo inkubatorius

R. Lygnugarienė

Edukacinis užsiėmimas UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanijoje “BEGA”

8 c kl. mokiniai

15.20 val., Nemuno g. 2

J. Jonaitienė

Penktadienis

(11-30)

Respublikinis projektas „Skaitmeninis kinas. Jei nori ko nors pasiekti, privalai kuo nors būti. Domėkis, planuok ir rinkis savo karjerą!“

II bio kl. mokiniai

11.00–15.00 val., Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga

I. Rupšienė

Kalėdinio projekto pristatymas

7 kl. mokiniai, klasių vadovai

11.30–11.50 val.,

aktų salė

A. Mozeris, senatas,

I. Navickaitė, klasių vadovai

Tiriamosios veiklos mokymai

I vis kl. mokiniai

13.05–13.50 val., 106 kab.

I. Lukauskienė, R. Saveljeva, V. Kazlauskienė

Psichologo V. Karvelio paskaita tema „Kaip darant daugiau išlikti sveikam“          

I–II kl. mokiniai

12.00 val., aktų salė   

K. Sipavičienė

Alytaus teatro spektaklis ,,Mažasis princas“

5 b ir 5 c kl. mokiniai

13.00–14.05 val., Klaipėdos dramos teatras

R. Lygnugarienė, I. Čypė

 

Susitikimas su Klaipėdos Universitetinės ligoninės gydytoju neurochirurgu Arnu Staškevičiumi

I bio kl., II bio kl. mokiniai

15.00 val., aktų salė

A. Petkutė, R. Oželis,

A. Niparavičienė

Lietuvos moksleivių žaidynių mergaičių salės futbolo zoninės varžybos

6–8 kl. mergaičių komanda

Klaipėdos futbolo mokykla

S. Lukonas

Šeštadienis

(12-01)

5–8 klasių mokinių Nacionalinės moksleivių akademijos (NMA) organizuojama matematikos olimpiada

5–8 klasių mokiniai (24)

Kauno technologijos universiteto XI rūmai (Studentų g. 50), Kaunas

D. Valevičienė,

I. Čypė






























2018 m. lapkričio 19 –23 d.


Veikla

 

Renginys

Dalyviai

Laikas ir vieta

Atsakingas

Lapkričio 19–23 d.

Profesijų pasaulio pažinimo pristatymai, skirti Lietuvos 100-mečio nacionalinės karjeros savaitei

5–8, I–IV kl. mokiniai

per klasių valandėles

E. Mačiulskė

 

Lapkričio 21–25 d.

Tarptautinis konkursas "Žvaigždsekys"

Vaiva Bitinaitė (II bio kl.),

Miglė Inga Kuprelytė (IV kl.),

Justas Pilibaitis (IV kl.)

Mogiliovo miestas,

Baltarusija

A. Niparavičienė

Pirmadienis

(11-19)

Mokytojų ir darbuotojų susirinkimas savaitės veikloms ir prioritetams aptarti

Mokytojai, darbuotojai

11.35–11.50 val.,

301 kab.

Skyrių vadovai

Kalėdinio projekto darbo grupės susirinkimas

Darbo grupė

14.00 val., mokytojų kambarys

T. Jašinskas

Trečiadienis

(11-21)

Filmo „Sengirė“ peržiūra

5–6 kl. mokiniai

14.00 val., Kultūros fabrikas, Bangų g. 5 a

I. Navickaitė, klasių vadovai

Ugdymas karjerai. Apsilankymas įmonėje UAB „REDUS LT“

8 b kl. mokiniai

15.00–16.00 val.,

Dubysos g. 31

J. Jonaitienė

 

 

Ketvirtadienis (11-22)

Edukacinė išvyka į Vilnių

I bio, I inž kl. mokiniai

7.00–23.00 val.,

Kretingos g. 44

I. Palaitienė, R. Oželis

Mokinių susirinkimas

8–II kl. mokiniai, klasių vadovai

11.40–12.00 val.,

 aktų salė

K. Sipavičienė

Psichologo V. Karvelio paskaita tema „Kaip darant daugiau išlikti sveikam“

I–II kl. mokiniai

14.05–14.50 val.,

aktų salė

K. Sipavičienė

Penktadienis (11-23)

Edukacinė išvyka į Vilnių

I vis kl. mokiniai

7.00–23.00 val.,

Kretingos g. 44

V. Kazlauskienė

Mokinių susirinkimas

5–7 kl. mokiniai, klasių vadovai

5 kl. 10.35 val.,

aktų salė

I. Navickaitė, klasių vadovai

6–7 kl. 11.40 val.,

aktų salė

Geografinė viktorina-dvikova „Kartų kovos“

7 kl. mokiniai ir jų tėvai

17.30–19.30 val.,

aktų salė

 

J. Jonaitienė

 





















2018 m. lapkričio 12–16 d.

Veikla

Renginys

Dalyviai

Laikas ir vieta

Atsakingas

Lapkričio 12–16 d.

Renginiai, skirti Šiaurės šalių bibliotekų savaitei

5–7 kl. mokiniai

 

R. Lygnugairienė, Ž. Kairienė

Lapkričio 12–16 d.

Integruotas anglų kalbos ir IT projektas „My Monster"

5 a, 5 b kl. mokiniai

105, 106, 207 kab.

L. Šmaižienė, L. Dausynė,

L. Vaitkūnas

Pirmadienis

(11-12)

Mokytojų susirinkimas, skirtas aptarti savaitės veiklas ir prioritetus

Mokytojai

11.35–11.50 val.,

301 kab.

R.Kontautienė, skyrių vadovai

Informacinio mąstymo konkursas „BEBRAS“

5–8, I–IV kl. mokiniai

per IT pamokas

I. Rupšienė, L. Vaitkūnas

Tiriamosios veiklos mokymai

I bio kl. mokiniai

9.50–10.35 val., 204 kab.

I. Lukauskienė, R. Saveljeva,

R. Oželis

Tiriamosios veiklos mokymai

I inž  kl. mokiniai

10.55–11.40 val., 204 kab.

I. Lukauskienė, R. Saveljeva,

I. Palaitienė

Klaipėdos miesto mokyklų mergaičių futbolo finalo varžybos Mero taurei laimėti

Mergaičių futbolo komanda

12.30 val. Futbolo mokykla (Paryžiaus komunos g. 16 a)

S. Lukonas

Antradienis

(11-13)

Šarūno Diginaičio paskaita „Efektyvumo paradoksas. Laiko valdymas“

I bio, I vis, II bio, II vis, III kl., mokytojai

14.00 val.,  aktų salė

K. Sipavičienė

Pirmosios pagalbos ir higienos įgūdžių mokymai

Mokytojai (pagal sąrašą)

15.00 val., aktų salė

R. Teniukaitė-Šakalienė

6 a klasės mokinių tėvų susirinkimas

6 a klasės mokinių tėvai

17.00 val., 201 kab.

S. Lukonas

 

 

Ketvirtadienis (11-15)

 

 

 

Klaipėdos miesto anglų kalbos 8, I–IV kl. mokinių konferencija „Schools Withaut Borders as Means of Encouraging Creative Thinking, Innovative Education and Entrepreneurship“

II vis kl. mokiniai: L. M. Runelis, V. Zykaitė

14.15 val., Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazija

L. Šmaižienė

Mokinių susirinkimas

8–II kl. mokiniai, klasių vadovai

11.40–12.00 val., aktų salė

K. Sipavičienė

Klaipėdos miesto mokyklų berniukų futbolo finalo varžybos Mero taurei laimėti

Berniukų futbolo komanda

13.00 val., Futbolo mokykla (Paryžiaus komunos g. 16 a)

S. Lukonas

Tarptautinis  poezijos konkursas „Užburiantys poezijos garsai", skirtas A. Puškino 220 metinėms

P. Panfilova, S. Puzemskaja,

N. Gleizer, K. Lamakinaitė

14.00–17.00 val. P. Domšaičio galerija

S. Rybakova

Pamoka, skirta Tarptautinei tolerancijos dienai „Kaip mes matome kitus?“

7 b kl. tikybos grupė

7 a/c kl. tikybos grupė

8.00–8.45 val., 106 kab.

9.50–10.35 val., 106 val.

R. Oželis

Penktadienis (11-16)

Mokinių susirinkimas

5–7 kl. mokiniai, klasių vadovai

5 kl. 10.35 val., aktų salė

I. Navickaitė, klasių vadovai

6–7 kl. 11.40 val., aktų salė

Tiriamosios veiklos mokymai

I vis kl. mokiniai

13.05–13.50 val., 106 kab.

I. Lukauskienė, R. Saveljeva, V. Kazlauskienė

Informatikos olimpiada (mokyklos etapas)

6–8, I–IV kl. mokiniai

10.00–14.00 val., 309 kab.

I. Rupšienė




















2018 m. lapkričio 5–9 d.

Veikla

Renginys

Dalyviai

Laikas ir vieta

Atsakingas

Lapkričio 4–10 d.

Erasmus+ projekto ,,Intercultural Creative Art Bridge" dalyvių mokymosi vizitas

J. Jučas (I bio kl.) , A. Jučas (I bio kl.), K. Švenčionytė, I. Navickaitė

Lycee Henri Bergson, Paryžius

I. Navickaitė

Lapkričio 7–16 d.

Integruotas anglų kalbos ir IT projektas „My Monster"

5 a, 5 b kl. mokiniai

105, 106 ir 2017 kab.

L. Šmaižienė, L. Dausynė, L. Vaitkūnas

Pirmadienis

(2018-11-05)

Susirinkimas, skirtas aptarti savaitės veiklas ir prioritetus

Mokytojai

11.40–12.00 val., 301 kab.

R. Kontautienė, skyrių vadovai

Antradienis

(2018-11-06)

Tėvų diena. Individualūs pokalbiai su mokytojais. Registracija vykdoma internete: www.tevudiena.lt

I–II kl. mokinių tėvai

16.00–19.00 val.

K. Sipavičienė,

I. Rupšienė

Tėvų susirinkimas

I inž kl. mokinių tėvai

18.30 val., 109 kab.

K. Sipavičienė, I. Palaitienė

Trečiadienis

(2018-11-07)

Tėvų susirinkimas

8 kl. mokinių tėvai, A. Macytė, J. Jonaitienė, R. Petrauskienė,

A. Petkutė, I. Rimkienė

17.30 val., aktų salė

R. Kontautienė, K. Sipavičienė

Ketvirtadienis

(2018-11-08)

Mokinių susirinkimas

8, I–II kl. mokiniai, mokytojai

11.40–12.00 val. aktų salė

K. Sipavičienė

Mokinių susirinkimas

III kl. mokiniai

12.45–13.05 val., aktų salė

I. Lukauskienė

Tėvų diena. Individualūs pokalbiai su mokytojais. Registracija vykdoma internete: www.tevudiena.lt

III–IV kl. mokinių tėvai

16.00–19.00 val.

I. Lukauskienė, I. Rupšienė

Penktadienis

(2018-11-09)

 

Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos projektas  ,,Knygosūkio karavanas“

5a kl. mokiniai

ir dalis 6c kl. mok.

8.55–9.40 val., 203 kab.

R. Lygnugarienė, Ž. Kairienė

5c kl. mokiniai ir dalis 6 c kl. mok.

9.50–10.35 val., 203 kab.

R. Lygnugarienė, Ž. Kairienė

5b kl. mokiniai ir dalis 6 c kl. mok.

10.55–11.40 val., 203 kab.

R. Lygnugarienė, Ž. Kairienė

6 a ir 6 b kl. mokiniai

12.00–12.45 val., aktų salė

R. Lygnugarienė, Ž. Kairienė

StartUP Klaipėda renginys „Sėkmingas startuolis, TU GALI!“

 

I–III kl. mokiniai

Kultūros fabrikas, 9.30 val.

R. Kontautienė, K. Sipavičienė













2018 m. spalio 29 – lapkričio 2 d. 

Veikla

Renginys

 

Dalyviai

Laikas ir vieta

Atsakingas

Spalio 29–lapkričio 2 d.

Erasmus+ KA1 projekto vizitas. TB DP mokymai

R. Petrauskienė,

L. Ložinskienė

JK Londonas Velingtono koledžas

K. Mineikis

Pirmadienis

(2018-10-29)

Mokinių konsultacijos (pagal sudarytą tvarkaraštį)

5–8, I–IV kl.

pageidaujantys mokiniai

 

 

Mokymai „Lyderystė ir komandinis darbas“

8, I–II kl. užsiregistravę mokiniai

9.00–17.00 val., Avilys

K. Sipavičienė

8 kl. mokinių ugdymo(si) rezultatų aptarimas

8  kl. dirbantys mokytojai

11.00 val., 109 kab.

K. Sipavičienė

Antradienis

(2018-10-30)

Metodinės tarybos posėdis

Metodinių grupių pirmininkai

9.30–10.00 val., 312 kab.

A. Norkienė

Mokymai „Lyderystė ir komandinis darbas“

8, I–II kl. užsiregistravę mokiniai

9.00–17.00 val., Avilys

K. Sipavičienė

Visuotinis mokytojų susirinkimas

Mokytojai

12.30–14.00 val., Mokyklos g. 3

R. Kontautienė,

E. Burbienė

Trečiadienis

(2018-10-31)

Mokymai „Lyderystė ir komandinis darbas“

8, I–II kl. užsiregistravę mokiniai

9.00–17.00 val., Avilys

K. Sipavičienė

Metodinė diena

 

 

 

Penktadienis

(2018-11-02)

Metodinė diena

 

 

 





















2018 m. spalio 22–26 d.

Veikla

Renginys

Dalyviai

Laikas ir vieta

Atsakingas

Pirmadienis

(2018-10-22)

Tiriamosios veiklos mokymai (dr. Regina Saveljeva)

I bio kl. mokiniai

9.50–10.35 val., 310 kab.

I. Lukauskienė

Susirinkimas, skirtas aptarti savaitės veiklas ir prioritetus

Mokytojai

11.40–12.00 val., 301 kab.

R. Kontautienė,
skyrių vadovai

Tiriamosios veiklos mokymai (dr. Regina Saveljeva)

I inž kl. mokiniai

10.55–11.40 val., 301 kab.

I. Lukauskienė

Antradienis

(2018-10-23)

Klaipėdos miesto rusų (užsienio) kalbos dailyraščio konkursas „Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai"

D. Lygnugarytė (6 a kl.), V. Petrauskaitė (8 c kl.), D.  Župerkaitė (I biokl. ), E. Tarozaitė (III bio kl.)

15.00 val., Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazijoje

S. Rybakova

Tėvų diena. Individualūs pokalbiai su mokytojais. Registracija vykdoma internete: www.tevudiena.lt

6, 8 kl. mokinių tėvai

16.00–19.00 val.

I. Navickaitė,
K. Sipavičienė,
I. Rupšienė

Tėvų susirinkimas

6 c kl. mokinių tėvai

19.00–20.00 val., 108 kab.

Ž. Kairienė

Ketvirtadienis

(2018-10-25)

Mokinių susirinkimas

8, I–II kl. mokiniai, mokytojai

11.40–12.00 val. aktų salė

K. Sipavičienė

Mokinių susirinkimas

III kl. mokiniai

12.45–13.05 val., aktų salė

I. Lukauskienė

Edukacija „Mirusiųjų minėjimo tradicijos Mažojoje Lietuvoje“

I bio kl. mokiniai

12.00–13.00 val., Mažosios Lietuvos istorijos muziejus

R. Oželis

Paskaita-diskusija apie studijas UK: reikalavimai, tvarkos, galimybės

III, IV kl. mokiniai

14.05–14.50 val., aktų salė

E. Mačiulskė

Tėvų diena. Individualūs pokalbiai su mokytojais. Registracija vykdoma internete: www.tevudiena.lt

5, 7 kl. mokinių tėvai

16.00–19.00 val.

I. Navickaitė,
I. Rupšienė

Tėvų susirinkimas

5 c kl. mokinių tėvai

19.00–20.00 val., 108 kab.

R. Lygnugarienė

Tėvų susirinkimas

5 b kl. mokinių tėvai

19.00–20.00 val., 108 kab.

I. Čypė

Penktadienis

(2018-10-26)

Diena, skirta savanorystės ir edukacinėms veikloms

5–7 kl. mokiniai

 

I. Navickaitė,
5–7 klasių vadovai

Tiriamosios veiklos mokymai (dr. Regina Saveljeva)

I vis kl. mokiniai

13.05–13.50 val., 106 kab.

V. Kazlauskienė

Pamokos netradicinėse erdvėse

8, I–II kl. mokiniai

13.00–15.00 val.

K. Sipavičienė,
8, I–II klasių vadovai







2018 m. spalio 15–19 d. 

Veikla

Renginys

Dalyviai

Laikas ir vieta

Atsakingas

Pirmadienis

(2018-10-15)

I kl. mokinių ugdymo(si) rezultatų aptarimas

I kl. dirbantys mokytojai

8.05–8.45 val., mokyt. kamb.

K. Sipavičienė

Susirinkimas, skirtas aptarti savaitės veiklas ir prioritetus

Mokytojai

11.40–12.00 val., 301 kab.

R. Kontautienė, skyrių vadovai

Ugnės Radzevičienės paskaita „Sveikas, Šokolade!“

7 a kl. mokiniai

13.05–13.50 val., 205 kab.

I. Navickaitė,
D. Valevičienė

5 kl. mokinių ugdymo(si) rezultatų aptarimas

5 kl. dirbantys mokytojai

14.10–14.50 val., mokyt. kamb.

I. Navickaitė

Antradienis

(2018-10-16)

II kl. mokinių ugdymo(si) rezultatų aptarimas

II kl. dirbantys mokytojai

8.05–8.45 val., mokyt. kamb.

K. Sipavičienė

6 kl. mokinių ugdymo(si) rezultatų aptarimas

6 kl. dirbantys mokytojai

14.10–14.50 val., mokyt. kamb.

I. Navickaitė

I kl. mokinių tėvų susirinkimas

I kl. mokinių tėvai, klasių vadovai

17.30 val., aktų salė

K. Sipavičienė

Trečiadienis

(2018-10-17)

7 kl. mokinių ugdymo(si) rezultatų aptarimas

7 kl. dirbantys mokytojai

8.05–8.45 val., mokyt. kamb.

I. Navickaitė

Mokinių prezidento rinkimai

5–8, I–IV kl. mokiniai

Kandidatų rinkiminės kalbos 10.35–10.55 val., aktų salė

A. Mozeris,
K. Švenčionytė, senatas

Balsuoja 5–8 kl. 11.40–12.00 val., aktų salė

Balsuoja I–IV kl. 12.45–13.05 val., aktų salė

Seminaras ,,Mokinio pažangos stebėjimas ir vertinimas" (lektorė dr. G. Adomavičienė)

Mokytojai

14.00–17.00 val.

A. Norkienė

Edukacija „Mirusiųjų minėjimo tradicijos Mažojoje Lietuvoje“

8 b, 8 c kl. mokiniai

15.00–16.00 val., Mažosios Lietuvos istorijos muziejus

J. Jonaitienė

Ketvirtadienis

(2018-10-18)

Mokinių prezidento rinkimai

5–8, I–IV kl. mokiniai

Rinkimų rezultatų paskelbimas 10.35–10.55 val., aktų salė

A. Mozeris,
K. Švenčionytė, senatas

Mokinių susirinkimas

8, I–II kl. mokiniai, mokytojai

11.40–12.00 val. aktų salė

K. Sipavičienė

Mokinių susirinkimas

III kl. mokiniai

12.45–13.05 val., aktų salė

I. Lukauskienė

Seminaras ,,Mokinio pažangos stebėjimas ir vertinimas" (lektorė dr. G. Adomavičienė)

Mokytojai

14.00–17.00 val., aktų salė

A. Norkienė

Mobilioji bio klasė

III–IV kl. mokiniai (24)

12.30–16.30 val., sporto salė

E. Mačiulskė,
I. Rimkienė

Penktadienis

(2018-10-19)

Mokinių susirinkimas

5–7 kl. mokiniai, klasių vadovai

6–7 kl. 10.35 val., aktų salė

I. Navickaitė, klasių vadovai

5 kl. 11.40 val., aktų salė

Ugnės Radzevičienės paskaita „Sveikas, šokolade!“

7 b kl. mokiniai

13.05–13.50 val., 106 kab.

I. Navickaitė,
L. Dausynė









2018 m. spalio 8–12 d.

Veikla

Renginys

 

Dalyviai

Laikas ir vieta

Atsakingas

Spalio 8–12 d.

Anglų k. raštingumo ir dailyraščio konkursas

I–IV kl. mokiniai

 

L. Šmaižienė, L. Ložinskienė, R. Petrauskienė

Spalio 8–12 d.

Mokinių darbų paroda „Saulės sistema“

 

6 kl. mokiniai

 

I. Navickaitė

Pirmadienis

(2018-10-08)

Susirinkimas, skirtas aptarti savaitės veiklas ir prioritetus

 

Mokytojai

11.40–12.00 val., 301 kab.

R. Kontautienė, skyrių vadovai

Tiriamosios veiklos mokymai (dr. Regina Saveljeva)

I bio kl. mokiniai

9.50–10.35 val., aktų salė

I. Lukauskienė

Tiriamosios veiklos mokymai (dr. Regina Saveljeva)

I inž kl. mokiniai

10.55–11.40 val., aktų salė

I. Lukauskienė

Naujienos

Puslapis 1 iš 134  > >>

2018-12-04
Visos naujienos >>

_

Pamokų ir konsultacijų laikas 5–8, I–IV klasių mokiniams

Pamoka

Pamokos laikas

Pietų pertraukos

1

8.00–8.45

 

2

8.55–9.40

 

3

9.50–10.35

 

4

10.55–11.40

Po 4 pamokos – 5 kl. mokiniams

5

12.00–12.45

Po 5 pamokos – 6–7 kl. mokiniams

6

13.05–13.50

Po 6 pamokos – 8, I–IV kl. mokiniams

7

14.05–14.50

 

8

15.00–15.45

 

9

15.55–16.40

 

Mokinių atostogos 2018-2019 m. m.

 

Prasideda

Baigiasi

Rudens

2018-10-29

2018-11-02

Žiemos (Kalėdų)

2018-12-27

2019-01-02

Žiemos

2019-02-18

2019-02-22

Pavasario (Velykų)

2019-04-23

2019-04-26

Vasaros

2019-06-25

2019-08-31

Mūsų rekvizitai

Klaipėdos licėjus
Įmonės kodas: 191832328
Kretingos g. 44, 92317 Klaipėda
Tel./faks.: 8 (46) 351286, +370 (616) 33807
Buhalterija: +370 (610) 10791
El.paštas: info@klaipedoslicejus.lt
AB DNB bankas
Klaipėdos filialas
Banko kodas: 40100
A/s Nr.: LT 544010042301124105