Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pagrindinis ir vidurinis ugdymas (5-8 ir I- IV gimnazijos klasės)



























Laimėjimai

KLAIPĖDOS LICĖJAUS MOKINIŲ LAIMĖJIMAI 


2017–2018 m. m. 

Gamtos mokslai

Tarptautinė jaunių gamtos mokslų olimpiada, Sidabro medalis, Tadas Danilevičius, I klasė
Tarptautinė jaunių gamtos mokslų olimpiada, Bronzos medalis, Mariam Varoneckaitė, III klasė


Užsienio kalba (rusų)

Tarptautinis rusų poezijos žinovų konkursas „Užburiantys poezijos garsai", I vieta, Vlada Šavliukevič, II klasė
Tarptautinis rusų poezijos žinovų konkursas „Užburiantys poezijos garsai", III vieta, Nikolė Gleizer, I klasė
Klaipėdos miesto mokinių rusų (užsienio) k. dailyraščio konkursas, I vieta, Donata Župerkaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokinių rusų (užsienio) k. dailyraščio konkursas, II vieta, Deimena, Špučytė, IV klasė
Klaipėdos miesto mokinių rusų (užsienio) k. dailyraščio konkursas, III vieta, Jelizaveta Petrova, II klasė
Klaipėdos miesto užsienio kalbų meninio skaitymo konkursas „Gyvenimo spalvos“, III vieta, Kamilė Lamakinaitė, I klasė
Klaipėdos miesto rusų (užsienio) kalbos konkursas-viktorina „Kelionė į pasaką“, I vieta, Klaipėdos licėjaus komanda

Užsienio kalba (vokiečių)

Klaipėdos miesto užsienio kalbų meninio skaitymo konkursas „Gyvenimo spalvos“, I vieta, Jogailė Norkutė, I klasė

Istorija

Klaipėdos miesto Konstitucijos egzaminas, I vieta (I gimnazijos klasių), Kamilė Lomakinaitė, I inž klasė
Klaipėdos miesto Konstitucijos egzaminas, I vieta (I gimnazijos klasių), 
Skaistė Svajonė Jazilionytė, I soc klasė
Klaipėdos miesto Konstitucijos egzaminas, II vieta (II gimnazijos klasių), Ugnė Bučytė, I soc klasė
Klaipėdos miesto Konstitucijos egzaminas, III vieta (II gimnazijos klasių), Laura Žilinskaitė, II soc klasė
Klaipėdos miesto Konstitucijos egzaminas, III vieta (III gimnazijos klasių), Ugnė Kaselytė, III A1 klasė
Klaipėdos miesto Konstitucijos egzaminas, III vieta (IV gimnazijos klasių), Gustė Maleckaitė, IV klasė
Klaipėdos miesto Konstitucijos egzaminas, III vieta (IV gimnazijos klasių), Ūla Tijūnėlytė, IV klasė
Klaipėdos miesto Konstitucijos egzaminas, III vieta (IV gimnazijos klasių), Sabina Puzemskaja, IV klasė


Informacinės technologijos

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), III vieta savivaldybėje, Romanas Sorokinas, 5 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), IV vieta savivaldybėje, Rytis Chockevičius, 5 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), I vieta savivaldybėje, Tomas Žadvydas, 7 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), II vieta savivaldybėje, Jokūbas Viršilas, 7 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), IV vieta savivaldybėje, Monika Domarkaitė, 7 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), I vieta savivaldybėje, Tadas Danilevičius, I klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), II vieta savivaldybėje, Karolis Tolys, I klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), II vieta savivaldybėje, Eimantas Skuodas, I klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), IV vieta savivaldybėje, Neda Narmontaitė, I klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), V vieta savivaldybėje, Titas Lengvinas, I klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), I vieta savivaldybėje, Emilė Mikutaitė, II klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), III vieta savivaldybėje, Giedrė Žalaitė, II klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), III vieta savivaldybėje, Gustas Grencevičius, II klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), I vieta savivaldybėje, Lukas Valevičius, III klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), II vieta savivaldybėje, Gintė Ambrazevičiūtė, III klasė


Kūno kultūra

Klaipėdos miesto rudens kroso varžybos, III vieta (jaunių amžiaus grupėje, 1000 m. distancijoje), Lukrecija Paulikaitė, I bio klasė
2017–2018 m. m. Klaipėdos miesto mokinių „Mero taurės“ sporto žaidynių mergaičių futbolo varžybos, II vieta, komanda

Muzika 

VI Lietuvos mokinių muzikos olimpiados III etapas, II vieta, Miglė Inga Kuprelytė, III klasė
Muzikos olimpiada (miesto turas) II vieta, Miglė Inga Kuprelytė, III klasė
Muzikos olimpiada (miesto turas) III vieta, Vaiva Bitinaitė, I klasė
Muzikos olimpiada (miesto turas) III vieta, Justas Pilibaitis, III klasė
 


2016–2017 m. m.

Matematika

Tarptautinis Matmintinis konkursas „Pranglimine World Championship 2017“, III vieta, Matas Liatukas, IV klasė
5–8 klasių jaunųjų matematikų konkursas, I vieta (6 klasių grupėje), Jokūbas Viršilas, 6 klasė
5–8 klasių jaunųjų matematikų konkursas, II vieta (6 klasių grupėje), Tomas Žadvydas, 6 klasė
5–8 klasių jaunųjų matematikų konkursas, I vieta (7 klasių grupėje), Justinas Jučas, 7 klasė
5–8 klasių jaunųjų matematikų konkursas, I vieta (8 klasių grupėje), Neda Narmontaitė, 8 klasė
"Matmintinis-Pranglimine 2017" respublikinis finalas, I vieta, Matas Liatukas, IV klasė
"Matmintinis-Pranglimine 2017" respublikinis finalas, II vieta, Mariam Varoneckaitė, II klasė
XLVII Jaunųjų matematikų respublikinės varžybos, I vieta, Matas Liatukas, IV klasė 
Klaipėdos miesto I–IV kl. mokinių matematikos olimpiada, II vieta, Vilius Tubinas, I klasė
Klaipėdos miesto I–IV kl. mokinių matematikos olimpiada, III vieta, Karolis Gramba, I klasė
Klaipėdos miesto I–IV kl. mokinių matematikos olimpiada, III vieta, Matas Liatukas, IV klasė


Biologija
 
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, I vieta, Mariam Veroneckaitė, II klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, I vieta, Eglė Noreikaitė, II klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, I vieta, Gintė Ambrazevičiūtė, II klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, I vieta, Inga Garšvaitė, III klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, I vieta, Urtė Andriušaitytė, IV klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, II vieta,Marta Tamošiūnaitė, III klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, II vieta,Gustė Čėsnaitė, IV klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, II vieta, Neda Narmontaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, II vieta, Giedrė Žalaitė, I klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, III vieta, Karolis Gramba, I klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, III vieta,Simonas Eičinas, I klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, III vieta, Justas Mikutavičius, IV klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, III vieta, Greta Gerulaitytė, IV klasė


Chemija

Tarptautinė chemijos olimpiada, Sidabro medalis, Justas Mikutavičius, IV klasė
Klaipėdos m. 8 klasių mokinių chemijos konkursas „Auksinis mėgintuvėlis“, II vieta, Pijus Oželis, 8 klasė
25-oji Baltijos šalių chemijos olimpiada, sidabro medalis, Justas Mikutavičius, IV klasė
51-oji tarptautinė D. Mendelejevo chemijos olimpiada Astanoje (Kazachstanas), sidabro medalis, Justas Mikutavičius, IV klasė
55-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II vieta (9 klasių grupėje), Kornelijus Semėnas, I klasė
55-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II vieta (IV klasių grupėje), Justas Mikutavičius, IV klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, I vieta, Justas Mikutavičius, IV klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, I vieta, Eimantas Platakis, II klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, I vieta, Kornelijus Semėnas, I klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, II vieta, Mariam Varoneckaitė, II klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, II vieta, Arnas Baronas, IV klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, II vieta, Albinas Vilčiauskis, II klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, III vieta, Martynas Marozas, IV klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, III vieta, Artūras Vaičiulis, III klasė

Fizika

Klaipėdos miesto jaunųjų fizikų olimpiada (7–8 klasių mokiniams), I vieta, Pijus Oželis, 8 klasė
Klaipėdos miesto jaunųjų fizikų olimpiada (7–8 klasių mokiniams), III vieta, Justinas Jučas, 7 klasė 
Klaipėdos miesto fizikos olimpiada, II vieta, Karolis Gramba, I klasė


Geografija

29-oji Klaipėdos miesto geografijos olimpiada, II vieta, Gustė Maleckaitė, III klasė
Klaipėdos krašto profesoriaus Stasio Vaitekūno vardo geografijos olimpiada, I vieta, Neda Narmontaitė, 8 klasė
Klaipėdos krašto profesoriaus Stasio Vaitekūno vardo geografijos olimpiada, III vieta, Pijus Oželis, III vieta


Informacinės technologijos ir robotika

Dr. J. P. Kazicko informacinių technologijų taikymo konkursas (Forumas), III vieta (9–12 klasių grupė), Gintė Ambrazevičiūtė, II klasė
Dr. J. P. Kazicko informacinių technologijų taikymo konkursas (Forumas), V vieta (5–8 klasių grupė), Neda Narmontaitė, 8 klasė
Dr. J. P. Kazicko informacinių technologijų taikymo konkursas (Žemaitijos regionas), I vieta (9–12 klasių grupė), Gintė Ambrazevičiūtė, II klasė
Dr. J. P. Kazicko informacinių technologijų taikymo konkursas (Žemaitijos regionas), III vieta (5–8 klasių grupė), Neda Narmontaitė, 8 klasė
Informatikos olimpiada (atrankinis Lietuvos etapas), V vieta (7–8 klasių grupė), Augustinas Jučas, 7 klasė
Informatikos olimpiada (miesto etapas), I vieta (7–8 klasių grupė), Augustinas Jučas, 7 klasė
IT konkursas „Bebras" (II etapas, regiono turas), I vieta, Dominykas Pilitauskas, IV klasė
IT konkursas  „Bebras" (II etapas, regiono turas), II vieta, Ugnė Kaselytė, II klasė
IT konkursas  „Bebras" (II etapas, regiono turas), II vieta, Arvydas Grublys, I klasė
IT konkursas  „Bebras" (II etapas, regiono turas), III vieta, Ugnė Bučytė, I klasė
IT konkursas „Bebras" (Lietuvos mastu), I vieta, Neda Narmontaitė, 8 klasė
IT konkursas „Bebras" (I etapas, miesto turas) II vieta, Arnas Baronas, IV klasė
IT konkursas  „Bebras" (I etapas, miesto turas), II vieta, Ugnė Kaselytė, II klasė
IT konkursas  „Bebras" (I etapas, miesto turas), II vieta, Arvydas Grublys, I inž
IT konkursas  „Bebras" (I etapas, miesto turas), III vieta, Matas Liatukas, IV klasė
IT konkursas  „Bebras" (I etapas, miesto turas), III vieta, Dominykas Pilitauskas, IV klasė
IT konkursas  „Bebras" (I etapas, miesto turas), III vieta, Ugnė Bučytė, I inž klasė
IT konkursas  „Bebras" (I etapas, miesto turas), III vieta, Lukrecija Paulikaitė, 8 klasė
IT konkursas  „Bebras" (I etapas, miesto turas), III vieta, Tomas Žadvydas, 6 klasė
 

Meninis skaitymas

Klaipėdos miesto Maironio poezijos skaitovų konkursas, I vieta, Rusnė Karlikauskaitė, I klasė
Klaipėdos miesto Maironio poezijos skaitovų konkursas, II vieta, Rokas Norvaišas, 7 klasė
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Rokas Norvaišas, 7 klasė


Lietuvių kalba

Klaipėdos miesto mokyklų projekto-konkurso ,,Knygų ekspertų kovos”, II vieta 5-6 kl. grupėje, Emilija Cechanavičiūtė (5 klasė),Banga-Elena Kniukštaitė (6 klasė), Ieva Norkutė (6 klasė), Juozas Cėpla (5 klasė), Vytas Paulauskas (5 klasė), Dominykas Kuprys (5 klasė)
Klaipėdos miesto mokyklų projekto-konkurso ,,Knygų ekspertų kovos”, I vieta 7-8 kl. grupėje, 
Donata Župerkaitė (7 klasė), Beatričė Plieskytė (7 klasė), Saulė Jurgelionytė (7 klasė), Justinas Jučas (7 klasė),  Augustinas Jučas (7 klasė)
Nacionalinio diktanto konkursas, II vieta, Gustė Čėsnaitė, IV klasė
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas, I vieta, Rokas Norvaišas, 7 klasė
Respublikinė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio mokyklų mokiniams, I vieta, Gustė Čėsnaitė, IV klasė
Klaipėdos miesto 5–8 kl. lietuvių kalbos olimpiada, II vieta, Neda Narmontaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto 9–12 kl. lietuvių kalbos olimpiada, I vieta, Gustė Čėsnaitė, IV klasė
Klaipėdos miesto 9–12 kl. lietuvių kalbos olimpiada, III vieta, Gustė Maleckaitė, III klasė
Klaipėdos miesto dailaus rašto konkursas,,Žąsies plunksna”, III vieta, Donata Župerkaitė, 7 klasė
Klaipėdos miesto dailaus rašto konkursas,,Žąsies plunksna”, III vieta, Iveta Šacauskaitė, II klasė 


Užsienio kalbos

Anglų kalba


Respublikinio anglų kalbos konkurso šalies etapas 9–10 kl., II vieta, Eglė Noreikaitė, II klasė
Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Jonas Tomkevičius, 5 klasė
Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Agnė Kavaliauskaitė, 5 klasė
Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Darija Oželytė, 5 klasė
Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Juozas Cėpla, 5 klasė
Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Julius Gylys, 5 klasė
Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Mariam Varoneckaitė, II klasė
Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Jonas Kasnauskas, 5 klasė
Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Vilius Valatka, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Sidabrinės Kengūros diplomas, Nojus Sadauskas, 5 klasė
Kalbų kengūra 2017, Sidabrinės Kengūros diplomas, Eglė Lesčiūtė, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Sidabrinės Kengūros diplomas, Linas Zenkus, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Sidabrinės Kengūros diplomas, Aida Bielinskaitė, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Sidabrinės Kengūros diplomas, Herkus Petrauskas, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Sidabrinės Kengūros diplomas, Liepa Sedalė, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Oranžinės Kengūros diplomas, Linda Marijošiūtė, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Oranžinės Kengūros diplomas, Tomas Žadvydas, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Oranžinės Kengūros diplomas, Arijus Lupeikis, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Oranžinės Kengūros diplomas, Vilius Vaičius, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Oranžinės Kengūros diplomas, Enrikas Puceta, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Oranžinės Kengūros diplomas, Eglė Stasytytė, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Oranžinės Kengūros diplomas, Akvilė Bučytė, 6 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 5 kl. mokinių anglų kalbos olimpiada, III vieta, Jonas Tomkevičius, 5 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 8 kl. mokinių anglų kalbos olimpiada, II vieta, Karolis Tolys, 8 klasė

Respublikinis virtualus anglų ir lietuvių kalbų terminų konkursas „Terminatorių kovos 2017“, II vieta, Skaistė Svajonė Jazilionytė, 8 klasė
Respublikinio anglų kalbos konkurso Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Eglė Noreikaitė, II klasė

Anglų kalbos meninio-interpretacinio skaitymo konkursas, II vieta, Rokas Norvaišas, 7 klasė


Rusų kalba

Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Jelizaveta Petrova, I klasė
Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, 
Alisija Dabašinskaitė, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Sidabrinės Kengūros diplomas, 
Paulina Plankevičiūtė, II klasė
Kalbų kengūra 2017, Sidabrinės Kengūros diplomas, Nikolė Gleizer, 8 klasė
Kalbų kengūra 2017, Sidabrinės Kengūros diplomas, Danielė Tamošaitytė, 7 klasė
Vertimų konkursas „Tavo Žvilgsnis 2017“, I vieta, Pijus Oželis, 8 klasė
Vertimų konkursas „Tavo Žvilgsnis 2017“, I vieta, Iveta Šacauskaitė, II klasė

Vertimų konkursas „Tavo Žvilgsnis 2017“, I vieta, Eglė Noreikaitė, II klasė
Vertimų konkursas „Tavo Žvilgsnis 2017“, I vieta, Ieva Armalytė, I klasė
Vertimų konkursas „Tavo Žvilgsnis 2017“, I vieta, Dorotėja Milikaitė, II klasė
Vertimų konkursas „Tavo Žvilgsnis 2017“, I vieta, Iveta Šacauskaitė, II klasė
Klaipėdos miesto 7–8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada, II vieta, Nikolė Gleizer, 8 klasė
Klaipėdos miesto 7–8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada, II vieta, Danielė Tamošaitytė, 7 klasė
Klaipėdos miesto 7–8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada, III vieta, Ieva Vaineikytė, 8 klasė
Klaipėdos miesto rusų kalbos epistolinio rašinio konkursas, I vieta (7–8 klasių grupė), Nikolė Gleizer, 8 klasė
Klaipėdos miesto rusų kalbos epistolinio rašinio konkursas, I vieta (III–IV klasių grupė), Gintarė Venckutė, IV klasė
Klaipėdos miesto  mokyklų 7 klasių mokinių rusų k. konkurse-viktorinoje „Kelionė į pasaką" – originaliausias pasirodymas. Beatričė Plieskytė – Artistiškiausio pasirodymo nominacija
Klaipėdos miesto rusų kalbos dailyraščio konkursas, II vieta, Jelizaveta Petrova, I bio klasė
Klaipėdos miesto rusų kalbos dailyraščio konkursas, II vieta, Donata Župerkaitė, 7 klasė
XXIV Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada 10–11 klasių mokiniams. Klaipėdos miesto turas, I vieta (10–11 klasių grupė), Sabina Puzemskaja, III klasė

Vokiečių kalba

Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Mariam Varoneckaitė, II klasė
Kalbų kengūra 2017, Sidabrinės Kengūros diplomas, Martynas Petrauskas, 8 klasė
Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Louis Christiaensen, 8 klasė

Vertimų konkursas „Tavo Žvilgsnis 2017“, I vieta, Mariam Varoneckaitė, II klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 8 klasių mokinių vokiečių kalbos olimpiada Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Jogailė Norkutė, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 8 klasių mokinių vokiečių kalbos olimpiada Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Skaistė Svajonė Jazilionytė, 8 klasė


Istorija 

Klaipėdos miesto mokyklų III gimn. klasių mokinių istorinio esė konkursas, I vieta, Gustė Maleckaitė, III klasė
Klaipėdos miesto mokyklų III gimn. klasių mokinių istorinio esė konkursas, II vieta, Inga Garšvaitė, III klasė
Klaipėdos miesto 9 klasių mokinių istorijos olimpiada, I vieta, Nojus Perkauskas, I klasė
Klaipėdos miesto 9 klasių mokinių istorijos olimpiada, III vieta, Matas Petravičius, I klasė
Klaipėdos miesto 10 klasių mokinių istorijos olimpiada, II vieta, Rytis Gerlikas, II klasė
27-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada Klaipėdos miesto etapas, 
I vieta, Rytis Gerlikas, II klasė
27-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Aidas Kaveckas, III klasė
27-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Gustė Maleckaitė, III klasė
27-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Gintarė Venckutė, IV klasė
27-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Sabina Puzemskaja, III klasė
27-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Liutauras Žilinskas, IV klasė


Dorinis ugdymas 

Respublikinis 9–12 kl. mokinių kūrybinių-mokslinių darbų konkursas „Laisvės kontūrai“, Metų finalininkas, Albinas Vilčiauskis, II klasė

Muzika

Klaipėdos miesto ir regiono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių Vokiškos dainos konkursas, II vieta, Vaiva Bitinaitė, 8 klasė
Klaipėdos krašto vaikų ir jaunimo festivalis - konkursas „Giest lakštingalėlis – 2017“, laureatė, Vaiva Bitinaitė, 8 klasė
III respublikinis solistų ir vokalinių ansamblių konkursas „Dainos sparnais", diplomanto vardas, Miglė Inga Kuprelytė, II klasė
III respublikinis solistų ir vokalinių ansamblių konkursas „Dainos sparnais", prizas už geriausią lietuvių liaudies dainos atlikimą, Vaiva Bitinaitė, 8 klasė
Lietuvos mokinių muzikos olimpiada, I vieta, Vaiva Bitinaitė, 8 klasė


Kūno kultūra

Klaipėdos m. pavasario kroso varžybos „Mero taurei" laimėti, I vieta, komanda
Klaipėdos m. pavasario kroso varžybos „Mero taurei" laimėti, II vieta, Lukrecija Paulikaitė, 8 klasė
Klaipėdos m. pavasario kroso varžybos „Mero taurei" laimėti, III vieta, Neda Narmontaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto LAF taurei laimėti vaikų varžybos, rutulio stūmimo rungtis, III vieta, Gustė Narmontaitė, 6 klasė
Klaipėdos miesto LAF taurei laimėti vaikų varžybos, 200 m bėgimo rungtis, I vieta, Skaistė Einikytė, 6 klasė
Klaipėdos miesto LAF taurei laimėti vaikų varžybos, 60 m bėgimo rungtis, II vieta, Skaistė Einikytė, 6 klasė
Klaipėdos miesto LAF taurei laimėti jaunučių varžybos, 600 m bėgimo rungtis, I vieta, Lukrecija Paulikaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto LAF taurei laimėti jaunučių varžybos, 60 m bėgimo rungtis, III vieta, Lukrecija Paulikaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų rudens kroso varžybos „Mero taurei“ laimėti, I vieta, Lukrecija Paulikaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų rudens kroso varžybos „Mero taurei“ laimėti, III vieta, Neda Narmontaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto salės futbolo varžybose „Mero taurei“ laimėti, III vieta
Klaipėdos miesto mokyklų badmintono varžybose „Mero taurei laimėti“, II vieta, Margarita Paškovaitė, 8 klasė, Dangė Lygnugarytė, 4 klasė 

Klaipėdos miesto mokyklų badmintono varžybose „Mero taurei laimėti“, III vieta, Mindaugas Markauskas, I klasė, Mantas Lukonas, 3 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų stalo teniso varžybos „Mero taurei laimėti“, II vieta, Greta Zumbrickaitė, Ieva Vaičaitytė, Saulė Jurgelionytė, 7 klasė
Klaipėdos mokinių sporto žaidynės „Mero taurė“, I vieta

 


 

KLAIPĖDOS LICĖJAUS  MOKINIŲ LAIMĖJIMAI
2015–2016 m. m.


Gamtos mokslai ir aplinkosauga

Lietuvos gamtos mokslų olimpiada, III vieta, Mariam Varoneckaitė, I klasė.
Lietuvos gamtos mokslų olimpiada, pagyrimo raštas, Inga Garšvaitė, I klasė.
Lietuvos gamtos mokslų olimpiada, pagyrimo raštas, Jokūbas Viršilas, 5 klasė.
Lietuvos gamtos mokslų olimpiada, pagyrimo raštas, Eglė Noreikaitė, I klasė.
Lietuvos gamos mokslų olimpiada, pagyrimo raštas, Katherine Haselton, I klasė.

II-osios mokyklų Nacionalinės aplinkosaugos olimpiada (rezultatai apskrityje), I vieta,  8 klasės mokiniai.
II-osios mokyklų Nacionalinės aplinkosaugos olimpiada (rezultatai apskrityje), III vieta,  IA2 klasės mokiniai.

Mokinius ruošė chemijos mokytoja ekspertė Rima Grabauskienė, biologijos mokytoja ekspertė Ingrida Rimkienė, fizikos mokytojas metodininkas Marius Žadvydas, geografijos mokytoja metodininkė Jurgita Jonaitienė


Matematika

Tarptautinis matematikos konkursas ,,Matmintinis – Pranglime 2016", III vieta, Matas Liatukas, III klasė.

Respublikinis matematikos konkursas ,,Matmintinis– Pranglime 2016", III vieta, Matas Liatukas, III klasė.
Respublikinė NMA 5-8 kl. matematikos olimpiada, II vieta, Tomas Žadvydas, 5 klasė.  
Respublikinė NMA 5-8 kl. matematikos olimpiada, III vieta, Justinas Jučas, 6 klasė.

Respublikinės XLVI jaunųjų matematikų varžybos, III vieta, Jonas Viršilas, IV klasė.

Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, II vieta, Alexander Thomas Haselton, II klasė.

Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, II vieta, Matas Liatukas, III klasė.

Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, III vieta, Gabija Lesauskaitė, I klasė.
Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, III vieta, Justas Kazlauskas, II klasė.
Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, III vieta, Jonas Viršilas, IV klasė.
Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, I vieta, Karolis Gramba, 8 klasė.
Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, II vieta, Jokūbas Viršilas, 5 klasė.
Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, III vieta, Alan Butylkin, 8 klasė.
Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, III vieta, Augustinas Jučas, 6 klasė.
Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, III vieta, Justinas Jučas, 6 klasė.
Klaipėdos miesto matematikos olimpiada, III vieta, Neda Narmontaitė, 7 klasė.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, II vieta Klaipėdoje, pateko į geriausiųjų 50 – tuką Lietuvoje, Tomas Žadvydas, 5 klasė.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, II vieta Klaipėdoje, pateko į geriausiųjų 50 – tuką Lietuvoje, Titas Motekaitis, 5 klasė.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, II vieta Klaipėdoje, pateko į geriausiųjų 50 – tuką Lietuvoje, Neda Narmontaitė, 7 klasė.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, II vieta Klaipėdoje, pateko į geriausiųjų 50 – tuką Lietuvoje, Juozas Cėpla, 4 klasė.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, III vieta Klaipėdoje, pateko į geriausiųjų 50 – tuką Lietuvoje,  Eglė Noreikaitė, I klasė.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, III vieta Klaipėdoje, pateko į geriausiųjų 50 – tuką Lietuvoje,  Justas Kazlauskas, III klasė.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, III vieta Klaipėdoje, Ignas Engelaitis, 5 klasė.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, III vieta Klaipėdoje, Lukas Gylys, IV klasė.

Mokinius ruošė matematikos mokytoja ekspertė Rasa Karapetian, mokytoja metodininkė Daiva Valevičienė, mokytoja metodininkė Elena Burbienė, mokytoja metodininkė Rima Sidorovienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja Raimonda Rutavičienė

Chemija


47-oji tarptautinė chemijos olimpiada, bronzos medalis, Nikita Pajanok, IV klasė.
Tarptautinė D. Mendelejevo olimpiada, II vieta, Nikita Pajanok, IV klasė.
Tarptautinė D. Mendelejevo olimpiada, III vieta, Justas Mikutavičius, III klasė.

24 –oji Baltijos šalių chemijos olimpiada, II vieta, Nikita Pajanok, IV klasė.
Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapas, I vieta, Eimantas Platakis, I klasė.
Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapas, I vieta, Inga Garšvaitė, II klasė.
Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapas, I vieta, Justas Mikutavičius, III klasė.
Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapas, I vieta, Nikita Pajanok, IV klasė.
Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapas, II vieta, Alexander Thomas Haselton, II klasė.
Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapas, II vieta, Jonas Viršilas, IV klasė.
Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapas, III vieta, Eglė Noreikaitė, I klasė.
Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapas, III vieta, Vytenis Rimkevičius, II klasė.
Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapas, III vieta, Martynas Marozas, III klasė.
Respublikinė chemijos olimpiada, I vieta, Nikita Pajanok, IV klasė.
Respublikinė chemijos olimpiada, II vieta, Jonas Viršilas, IV klasė.
Respublikinė chemijos olimpiada, II vieta, Justas Mikutavičius, III klasė.
Respublikinė chemijos olimpiada, pagyrimo raštas, Martynas Marozas, III klasė.

Mokinius ruošė chemijos mokytoja ekspertė Rima Grabauskienė

Biologija

Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, I vieta, Nikita Pajanok, IV klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, I vieta, Jonas Viršilas, IV klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, II vieta, Petras Nasvytis, IV klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, I vieta, Urtė Andriušaitytė, III klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, I vieta, Gustė Čėsnaitė, III klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, II vieta, Inga Garšvaitė, II klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, I vieta, Eglė Noreikaitė, I  klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, II vieta, Miglė Inga Kuprelytė, IA1 klasė.
Klaipėdos miesto 9-12 kl. biologijos olimpiada, II vieta, Gintė Ambrazevičiūtė, IA1 klasė.
Klaipėdos miesto 7-8 kl. biologijos olimpiada, I vieta, Neda Narmontaitė, 7 klasė.
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, III vieta, Karolis Gramba, 8 klasė.

Respublikinis rašinių konkursas, skirtas DNR dienai, nugalėtoja, Urtė Andriušaitytė, III klasė.

Mokinius ruošė biologijos mokytoja ekspertė Ingrida Rimkienė, mokytojas metodininkas Antanas Kontautas

Fizika ir astronomija

Klaipėdos miesto fizikos olimpiada, I vieta, Nikita Pajanok, IV klasė.
Klaipėdos miesto fizikos olimpiada, I vieta, Jonas Viršilas, IV klasė.
Klaipėdos miesto fizikos olimpiada, II vieta, Justas Mikutavičius, III klasė.

Respublikinė fizikos olimpiada, III vieta, Jonas Viršilas, IV klasė.

Respublikinė astronomijos olimpiada, II vieta, Karolis Gramba, 8 klasė.

Respublikinė astronomijos olimpiada, II vieta, Jonas Viršilas, IV klasė.

Respublikinė astronomijos olimpiada, pagyrimo raštas, Jokūbas Viršilas, 5 klasė

Mokinius ruošė fizikos mokytojas metodininkas Marius Žadvydas

Informacinės technologijos ir robotika

Informatikos olimpiada Klaipėdos m. vyresniųjų moksleivių grupė, I vieta, Simas Kuprelis, II klasė.
IT konkursas „Bebras“ Klaipėdos mieste, I vieta, Ignas Engelaitis, 5 klasė.

IT konkursas „Bebras“ Klaipėdos mieste, I vieta, Augustinas Jučas, 6 klasė.
IT konkursas „Bebras“ Klaipėdos mieste, II vieta, Pijus Oželis, 7 klasė.
IT konkursas „Bebras“ Klaipėdos mieste, III vieta, Arvydas Grublys, 8 klasė.
IT konkursas „Bebras“ Klaipėdos mieste, I vieta, Gabija Lesauskaitė, I klasė.
IT konkursas „Bebras“ Klaipėdos mieste, II vieta, Eimantas Platakis, I klasė.
IT konkursas „Bebras“ Klaipėdos mieste, III vieta, Mariam Varoneckaitė, I klasė.
IT konkursas „Bebras“ Klaipėdos mieste, I vieta, Alexander Thomas Haselton, II klasė.
IT konkursas „Bebras“ Klaipėdos mieste, III vieta, Simas Kuprelis, II  klasė.

IT konkursas „Bebras“ Klaipėdos mieste, III vieta, Inga Garšvaitė, II klasė.

Respublikinių robotų VEX IQ CHALLENGE varžybos, III vieta, Beatričė Kalpokaitė, 8 klasė.

Respublikinių robotų VEX IQ CHALLENGE varžybos, III vieta, Giedrė Žalaitė, 8 klasė.

 

Mokinius ruošė IT mokytojas ekspertas Andrius Gumuliauskas

Geografija

Respublikinė geografijos olimpiada, I vieta, Lukas Gylys, IV klasė.

Klaipėdos miesto geografijos olimpiada, I vieta, Lukas Gylys, IV klasė.

Nacionalinis Č. Kudabos geografijos konkurso kūrybinė užduotis, I vieta, Karolis Gramba, 8 klasė.

XVI Nacionalinis Č. Kudabos geografijos konkursas, II vieta, Lukas Gylys, IV klasė.

XVI Nacionalinis Č. Kudabos geografijos konkursas, II vieta, Karolis Gramba, 8 klasė.

XVI Nacionalinis Č. Kudabos geografijos konkursas, IV vieta, Neda Narmontaitė, 7 klasė.

 

Mokinius ruošė geografijos mokytoja metodininkė Jurgita Jonaitienė

Humanitariniai mokslai
Lietuvių kalbos


Klaipėdos pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas „Plunksnelė”, III vieta, Agnė Kavaliauskaitė, 4 klasė.

Klaipėdos miesto pradinių klasių mokinių diktanto konkursas ,,Raštingiausias mokinys 2016", II vieta, Dangė Lygnugarytė, 3 klasė.

Klaipėdos miesto 5-8 kl. lietuvių kalbos olimpiada, I vieta, Neda Narmontaitė, 7 klasė.

Klaipėdos miesto 5-8 kl. lietuvių kalbos olimpiada, III vieta, Linda Marijošiūtė, 5 klasė.

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Gustė Čėsnaitė, III klasė.
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Eglė Noreikaitė, I klasė.
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Lukas Gylys, IV klasė.

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados respublikinis turas, III vieta, Gustė Čėsnaitė, III klasė.

 

Mokinius ruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Laima Vinčienė, mokytoja metodininkė Inga Lukauskienė, vyresnioji mokytoja Renata Lygnugarienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė Aušra Norvilienė, vyresnioji mokytoja Svetlana Veklenko

Užsienio kalbos
Anglų kalba

Anglų k. interpretacinio - meninio skaitymo konkursas, II vieta, Matas Petravičius, 8 klasė.

Klaipėdos miesto mokyklų aštuntų klasių mokinių anglų k. viešojo kalbėjimo konkursas, I vieta, Laura Žilinskaitė, 8 klasė.

Klaipėdos miesto anglų kalbos olimpiada, III vieta, Matas Petravičius, 8 klasė.
Klaipėdos miesto anglų kalbos olimpiada, III vieta, Ignas Engelaitis, 5 klasė.

Klaipėdos miesto anglų kalbos olimpiada, IV vieta, Justas Federavičius, 5 klasė.

Klaipėdos miesto 7 klasių anglų kalbos olimpiada, I vieta, Karolis Tolys, 7 klasė.

 

Mokinius ruošė vyresnioji anglų kalbos mokytoja Asta Virketytė, vyresnioji mokytoja Lijana Šmaižienė.

 

Rusų kalba

Klaipėdos miesto epistolinio rašinio rusų k. konkurse „Laiškas į Rusiją seneliui šalčiui”, I vieta, Nikolė Gleizer, 7 klasė.

Klaipėdos ir Kaliningrado rusų kalbos poezijos konkursas, I vieta, Nikolė Gleizer, 7 klasė. 
Klaipėdos ir Kaliningrado rusų kalbos poezijos konkursas, I vieta, Diana Mačiulaitytė, IV gimn. klasė. 
Klaipėdos ir Kaliningrado rusų kalbos poezijos konkursas, II vieta, Paulina Plankevičiūtė, I gimn. klasė.

Klaipėdos miesto mokyklų konkursas - festivalis ,,Dainuojame rusiškai", II vieta,  Miglė Inga Kuprelytė, I klasė.

Klaipėdos miesto mokyklų konkursas - festivalis ,,Dainuojame rusiškai", II vieta, 5b klasės vokalnė grupė

Mokinius ruošė rusų kalbos mokytoja metodininkė Svetlana Rybakova

 

Vokiečių kalba

Klaipėdos miesto 8 kl. vokiečių k. olimpiada, III vieta, Ugnė Bučytė, 7 klasė.

Mokinę ruošė vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja  Vaida Kazlauskienė

 

Istorija
Respublikinė istorijos olimpiada, pagyrimo raštas, Aidas Kaveckis, II klasė.

Klaipėdos miesto istorijos olimpiada, I vieta, Aidas Kaveckis, II klasė.
Klaipėdos miesto istorijos olimpiada, I vieta, Gintarė Venckutė, III klasė.
Klaipėdos miesto istorijos olimpiada, II vieta, Gustė Maleckaitė, II klasė.
Klaipėdos miesto istorijos olimpiada, III vieta, Liutauras Žilinskas, III klasė.
Klaipėdos miesto istorijos olimpiada, III vieta, Lukas Gylys, IV klasė

Klaipėdos miesto 10 klasių istorijos olimpiada,  I vieta, Aidas Kaveckis, II klasė

Klaipėdos miesto istorinio esė konkursas, I vieta, Gintarė Venckutė, III klasė.

Klaipėdos miesto istorinio esė konkursas, II vieta, Liutauras Žilinskas, III klasė.

Mokinius ruošė istorijos mokytojas metodininkas Vaidas Pamparas, vyresnioji mokytoja Loreta Elertienė

Debatai

Nacionalinis pradedančiųjų debatų turnyras, I vieta (geriausio kalbėtojo vardas), Andrius Mykolas Verenis, II gimn. klasė.
Nacionalinis pradedančiųjų debatų turnyras, V vieta, Ugnė Kaselytė, I gimn. klasė.

Nacionalinis debatų turnyras, I vieta, Dominykas Kerpė, IV klasė.

Mokinius ruošė anglų kalbos vyresnioji mokytoja Asta Virketytė

Meninis skaitymas
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Rokas Norvaišas, 6 klasė.

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso šalies etapas, I vieta, Rokas Norvaišas, 6 klasė.

Mokinį ruošė teatro mokytojas Deividas Jonauskis

Dorinis ugdymas
Klaipėdos miesto dorinio ugdymo (tikybos) olimpiada, III vieta, Pijus Oželis, 7 klasė.

Respublikinė mokslinė mokinių konferencija „Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė“, moksliškiausias pranešimas, Kristupas Hammoud , I klasė.

Respublikinė mokslinė mokinių konferencija „Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė“, moksliškiausias pranešimas, Kajus Pakėnas, I klasė.

Mokinius ruošė tikybos mokytojas ekspertas doc.dr. Remigijus Oželis


Muzika

 
Tarptautinė muzikos olimpiada, III vieta, Vaiva Bitinaitė, 7 klasė.

IV Lietuvos moksleivių muzikos olimpiada, I vieta, Vaiva Bitinaitė, 7 klasė.
Klaipėdos m. muzikos olimpiada, I vieta, Vaiva Bitinaitė, 7 klasė.
Klaipėdos m. muzikos olimpiada, III vieta, Miglė Inga Kuprelytė, I klasė.
Lietuvos mokinių vaikų ir moksleivių konkurso „Dainų dainelė" zoninis turas, nugalėtoja, Vaiva Bitinaitė, 7 klasė.
Lietuvos mokinių vaikų ir moksleivių konkurso „Dainų dainelė" zoninis turas, nugalėtoja, Miglė Inga Kuprelytė, I klasė.
Lietuvos mokinių vaikų ir moksleivių konkursas „Dainų dainelė", laureatė, Miglė Inga Kuprelytė, I klasė.
Respublikinis džiazo festivalis - konkursas ,,Jazz fontanas", Grand prix, Dominykas Kerpė, IV klasė.

Klaipėdos miesto mokyklų festivalis – konkursas „Dainuojame rusiškai“, I vieta, 5b klasės vokalinė grupė.

Festivalis „Travellling festival“, diplomantai, licėjaus jaunučių choras.

Mokinius ruošė muzikos mokytoja ekspertė Aušra Niparavičienė, mokytoja metodininkė Kristina Sipavičienė

Dailė
Tarptautinis piešinių konkursas ,,Didysis Šekspyras", laureatė, Ieva Lygnugarytė, III klasė.

Tarptautinis piešinių konkursas ,,Didysis Šekspyras", laureatė, Akvilė Jonaitytė, III klasė.

Respublikinis piešinių konkursas „Žemės pasakojimai“, prizininkė, Doratėja Stankutė, priešmokyklinė klasė.

Respublikinis piešinių konkursas „Žemės pasakojimai“, prizininkė, Aušrinė Balsytė, ikimokyklinė klasė.

Respublikinis piešinių konkursas „Žemės pasakojimai“, prizininkas, Alexander Bondarchuk, 2 klasė.

Respublikinis piešinių konkursas „Žemės pasakojimai“, prizininkas, Saulius Zairys, 4 klasė.

Konkursas „Nupieškime Valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“, laureatas, Matas Eimutis, 2 klasė.

Konkursas „Nupieškime Valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“, laureatė, Nida Norinkevičiūtė, 2 klasė.

Konkursas „Nupieškime Valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“, laureatas, Jokūbas Mockus, 2 klasė.

Konkursas „Nupieškime Valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“, laureatas, Adomas Česas, 2 klasė.

Konkursas „Nupieškime Valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“, laureatas, Margiris Šimanskis, 2 klasė.

Konkursas „Nupieškime Valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“, laureatas, Vincentas Jonikas, 2 klasė.

Konkursas „Nupieškime Valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“, laureatė, Danielė Kozlovaitė , 2 klasė.

Mokinius ruošė dailės mokytoja ekspertė Ilona Stančikienė, vyresnioji mokytoja Kristina Sipavičienė

Kūno k.

Klaipėdos miesto stalo teniso varžybos „Mero taurei” laimėti, III vieta, IG kl. komanda (Eimantas Platakis, Viltenis Žilys, Arnas Bilotas).
Lietuvos vaikų iki 11 metų badmintono turnyras „Mūsų viltys”, dvejetų varžybos, II vieta, Mantas Lukonas, 2 klasė.
Klaipėdos m. Mero taurės pogrupių kvadrato varžybos, II vieta, 5-6 klasių berniukų komanda.
Klaipėdos m. Mero taurės pogrupių kvadrato varžybos, II vieta, pradinių klasių komanda.
Klaipėdos m. Mero taurės pusfinalio kvadrato varžybos, II vieta, 5-6 klasių mergaičių komanda.

Pamokų ir konsultacijų laikas pradinių klasių mokiniams

Konsultacijos 805 - 850
1 pirma pamoka 900 - 945
PUSRYČIAI2 antra pamoka 1000 - 1045
3 trečia pamoka 1055 - 1140
PIETŪS4 ketvirta pamoka 1200 - 1245
5 penkta pamoka 1305 - 1350
6 šešta pamoka 1410 - 1455
7 septinta pamoka 1505 - 1550
PAVAKARIAI

Pamokų ir konsultacijų laikas vyresnių klasių mokiniams

1 pirma pamoka 805 - 850
2 antra pamoka 900 - 945
PUSRYČIAI3 trečia pamoka 955 - 1040
4 ketvirta pamoka 1050 - 1135
5 penkta pamoka 1150 - 1235
PIETŪS VYR. KL. MOKINIAMS6 šešta pamoka 1255 - 1340
PIETŪS GIMNAZISTAMS7 septinta pamoka 1400 - 1445
8 aštunta pamoka 1455 - 1540
9 devinta pamoka 1550 - 1635

Mokinių atostogos 2017-2018 m. m.

RUDENĮ

Rudens atostogos (5–8, I–IV kl.) 2017 m. spalio 30 d. – lapkričio 3 d.ŽIEMĄŽiemos (Kalėdų) atostogos (5–8, I–IV kl.) 2017 m. gruodžio 27 d. – 2018 m. sausio 3 d.
Žiemos atostogos (5–8, I–IV kl.) 2018 m. vasario 19 d. – vasario 23 d.


PAVASARĮ 

Pavasario (Velykų) atostogos (5–8, I–IV kl.) 2018 m. balandžio 3 d. – balandžio 6 d.

VASARĄ

Vasaros (5-8, I-III g.): 2018-06-15/2018-08-31

Mūsų rekvizitai

Klaipėdos licėjus
Įmonės kodas: 191832328
Kretingos g. 44, 92317 Klaipėda
Tel./faks.: 8 (46) 351286, +370 (616) 33807
Buhalterija: +370 (610) 10791
El.paštas: info@klaipedoslicejus.lt
AB DNB bankas
Klaipėdos filialas
Banko kodas: 40100
A/s Nr.: LT 544010042301124105