Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pagrindinis ir vidurinis ugdymas (5-8 ir I- IV gimnazijos klasės)











Kiti darbuotojai

Pagalbos mokiniui specialistai:
Psichologai:
Mokyklos g. 3 – Lina Pilipavičė, 8 612 37086
Kretingos g. 44 – Rimantė Šniuolytė-Novikovė, rimante.s@klaipedoslicejus.lt; Simona Iljinienė simona.i@klaipedoslicejus.lt

Socialiniai pedagogai (Kretingos g. 44):
5–7 kl. Inga Navickaitė, 8 675 54574, inga.n@klaipedoslicejus.lt
8, I–IV kl. Kristina Sipavičienė, 8 620 44785, kristina.s@klaipedoslicejus.lt, Šarūnė Marčišauskaitė, sarune.m@klaipedoslicejus.lt

Ugdymo karjerai konsultantė – Edita Mačiulskė, 8 618 16766, edita.m@klaipedoslicejus.lt


Renginių režisierius: Arūnas Mozeris

Elektroninio dienyno administratorės:
Inga Navickaitė, 8 675 54574, inga.n@klaipedoslicejus.lt (Kretingos g. 44), 
Roma Čiarienė, roma.c@klaipedoslicejus.lt (Mokyklos g. 3)

Pamokų tvarkaraščio sudarytojas Kristijonas Mineikis, tvarkarastis@klaipedoslicejus.lt  

Pedagoginės priežiūros specialistė – Genovaitė Butkienė, genovaite.b@klaipedoslicejus.lt

Komunikacijos specialistė – Birutė Banevičienė, birute.b@klaipedoslicejus.lt 

Vyr. buhalterė (Kretingos g. 44)  Margarita Špak, 8 610 10791, buhalterija@klaipedoslicejus.lt

Buhalterė, kasininkė Daiva Artemčiukienė 

Personalo specialistė Ilona Graužinienė, ilona.g@klaipedoslicejus.lt

Duomenų apsaugos pareigūnė Roma Čiarienė, duomenu.apsauga@klaipedoslicejus.lt

IT specialistai:

Saulius Dovydauskas, it@klaipedoslicejus.lt

Justas Kairys, it@klaipedoslicejus.lt

Pamokų tvarkaraščio sudarytojas Kristijonas Mineikis, tvarkaraštis@klaipedoslicejus.lt

Administratorės:

Agnė Ivanovienė (Kretingos g. 44) 8 46 35 12 86;  mob.  8 616 33807, info@klaipedoslicejus.lt

Birutė Arošienė (Mokyklos g. 3) tel. 8 694 63291, mazasis@klaipedoslicejus.lt




Naujienos

Puslapis 1 iš 148  > >>

2019-10-20
Visos naujienos >>

_

Pamokų ir konsultacijų laikas 5–8, I–IV klasių mokiniams

Pamoka

Pamokos laikas

Pietų pertraukos

1

8.00–8.45

 

2

8.55–9.40

 

3

9.50–10.35

 

4

10.45–11.30

 

5

12.00–12.45

Po 4 pamokos – 5 , 6 kl. mokiniams

6

13.15–14.00

Po 5 pamokos –
7, 8 ir I–IV kl. mokiniams 

7

14.10–14.55

 

8

15.05–15.50

 

9

16.00–16.45

 

Mokinių atostogos 2019-2020 m. m.

 

Prasideda

Baigiasi

Rudens

2019-10-28

2019-10-31

Žiemos (Kalėdų)

2019-12-23

2020-01-03

Žiemos

2020-02-17

2020-02-21

Pavasario (Velykų)

2020-04-14

2020-04-17

 

   

Mūsų rekvizitai

Klaipėdos licėjus
Įmonės kodas: 191832328
Kretingos g. 44, 92317 Klaipėda
Tel.: 8 (46) 351286, +370 (616) 33807
Buhalterija: +370 (610) 10791
El.paštas: info@klaipedoslicejus.lt
AB DNB bankas
Klaipėdos filialas
Banko kodas: 40100
A/s Nr.: LT 544010042301124105