Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pagrindinis ir vidurinis ugdymas (5-8 ir I- IV gimnazijos klasės)











SAVAITĖS VEIKLOS PLANAS

2019 m. lapkričio 11–16 d.


Data

Renginys

Dalyviai

Laikas ir vieta

Atsakingas

Lapkričio
4–16 d.

Modelių paroda „Saulės sistema“

 

6 kl. mokiniai

II a. fojė

I. Navickaitė,
M. Žadvydas,
L. Pridotkienė

Lapkričio 11–15 d.

Informatinio mąstymo konkursas „Bebras“

5–8, I–IV kl.

Per IT ir technologijų pamokas

I. Rupšienė,
L. Vaitkūnas

Lapkričio 11–15 d.

Šiaurės šalių literatūros savaitė

5–8 kl. mokiniai

I aukšto fojė, lietuvių kalbos ir literatūros kabinetai

R. Lygnugarienė,
Ž. Kairienė,
A. Norkienė,
I. Lukauskienė

Lapkričio 11–22 d.

Kūrybinis projektas ,,Eilės, pasiklydusios rudens lapuose“

7–8 kl. mokiniai

I aukšto fojė

 

 

Ž. Kairienė,
R. Lygnugarienė,
K. Sipavičienė

Pirmadienis

(11-11)

Darbuotojų susirinkimas

Mokytojai, pagalbos  specialistai, darbuotojai

11.30 val., 301 kab.

R. Kontautienė,
skyrių vadovai

Tėvų susirinkimas

7 a kl. mokinių tėvai

17.00 val., 203 kab.

S. Lukonas

Antradienis

(11-12)

Dalyvavimas LRT visuomeninio TV projekto „Lietuvos Tūkstantmečio vaikai“ filmavime

E. Grambaitė ir 8 a kl. mokiniai

Didžioji Lietuvos televizijos studija, Konarskio g. 49, Vilnius

R. Mineikienė

Bandomasis elektroninis testavimas 7 kl.

7 b kl. mokiniai

8.50–11.10 val., 207 kab.

I. Navickaitė

II kl. mokinių ugdymo(si) rezultatų aptarimas

II kl. dirbantys mokytojai

11.30 val., 109 kab.

K. Sipavičienė

Psichologo psichoterapeuto V. Arvasevičiaus paskaita "Žalingi įpročiai"

 

Per 2 pamoką – II inž ir II IB kl., per 3 pamoką – II bio ir 8 b kl., per 4 pamoką – I vis ir I bio kl., per 5 pamoką – II inž, per 6 pamoką – 8 c ir 7 a  kl.., aktų salė

E. Mačiulskė,
K. Sipavičienė

6, 7 kl. mokinių Tėvų diena

6, 7 kl. mokinių tėvai, mokytojai

14.30–19.00 val. (registracija internetu)

I. Navickaitė

Trečiadienis

(11-13)

Gydytojo P. Osipovo paskaita apie žalingus įpročius

7 kl. mokiniai

9.50–10.35 val., aktų salė

A. Puškorienė,
E. Sereičikas,
R. Lygnugarienė

Linksmieji žaidimai

Visi, norintys pajudėti

11.30–12.00 val., 12.45–13.15 val., mokyklos kiemas

A. Mozeris

Klaipėdos miesto mokyklų mergaičių futbolo varžybos „Mero taurei“ laimėti

5–7 kl. mergaičių rinktinė

12.00 val., Neptūno sporto salė

S. Lukonas

Ketvirtadienis (11-14)

II, III kl. mokinių Tėvų diena

II, III kl. mokinių tėvai, mokytojai

14.30–19.00 val. (registracija internetu)

K. Sipavičienė

Išvyka į spektaklį  „The Adventures of Tom Sawyer“

8 b kl. mokiniai

 

13.00–15.00 val., Klaipėdos koncertų salė

 

L. Dausynė

Tėvų susirinkimas

6 d kl. mokinių tėvai

17.30 val., 203 kab.

 

Penktadienis

(11-15)

Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada Klaipėdos universiteto taurei laimėti

M. Simutis (5 kl.), B. Pauželis (5 kl.),

B. Šimkutė  (6 kl.)

 

9.00–16.00 val., KU

 

I. Čypė,
A. Puškorienė

Edukacinė-pažintinė išvyka į Druskininkus

5 c, 5 d, 6 a, 6 b, 7 a, 7 b kl. mokinių grupė

Pradžia: 12.00 val.,
grįžimas: 2019-11-16 9.00 val.

J. Jonaitienė,
G. Žižiūnienė,
I. Čypė





2019 m. lapkričio 4–8 d.

Data

Renginys

Dalyviai

 

Laikas ir vieta

Atsakingas

Lapkričio

4–16 d.

Modelių paroda „Saulės sistema“

 

6 kl. mokiniai

II a. fojė

I. Navickaitė,
M. Žadvydas,
L. Pridotkienė

Pirmadienis

(11-04)

Darbuotojų susirinkimas

Mokytojai, pagalbos  specialistai, darbuotojai

11.30 val., 301 kab.

R. Petrauskienė,
skyrių vadovai

Antradienis

(11-05)

8 kl. dirbančių mokytojų susirinkimas

8 kl. vadovai, mokytojai

 

11.30 val., 109 kab.

K. Sipavičienė

5 kl. mokinių Tėvų diena

5 kl. mokinių tėvai, mokytojai

14.30–19.00 val. (registracija internetu) 

I. Navickaitė

Trečiadienis

(11-06)

I kl. dirbančių mokytojų susirinkimas

I kl. vadovai, mokytojai 

11.30 val., 109 kab.

K. Sipavičienė

Linksmieji žaidimai

Visi, norintys pajudėti

11.30–12.00 val., 12.45–13.15 val., mokyklos kiemas (esant blogoms oro sąlygoms – aktų salė)

A. Mozeris

Ketvirtadienis (11-07)

8, I kl. mokinių Tėvų diena

8, I kl. mokinių tėvai, mokytojai

14.30–19.00 val. (registracija internetu)

K. Sipavičienė

Mokytojų, dirbančių su užsieniečiais mokiniais, susirinkimas

Klasių vadovai, mokytojai

12.45 val., 109 kab.

K. Sipavičienė

Penktadienis

(11-08)

Mokinių susirinkimas

7 kl. mokiniai, klasių vadovai

11.30 val., aktų salė

I. Navickaitė

5–6 kl. mokiniai, klasių vadovai

12.45–13.15 val., aktų salė









2019 m. spalio 21–25 d.

Data

Renginys

Dalyviai

Laikas ir vieta

Atsakingas

Spalio 24–25 d.

Tarptautinio DP akreditacijos vizitas 

 

 

R. Petrauskienė

Pirmadienis

(10-21)

Darbuotojų susirinkimas

Mokytojai, pagalbos  specialistai, darbuotojai

11.30 val., 301 kab.

R. Petrauskienė, skyrių vadovai

5 kl. mokinių ugdymo(si) rezultatų aptarimas

5 kl. dirbantys mokytojai

14.00 val., 312 kab.

I. Navickaitė

Antradienis

(10-22)

Kandidatų į mokyklos prezidentus rinkiminės kalbos

Mokiniai

11.30 val. I– IV, aktų salė

12.45 val. 5–8 kl., aktų salė

A. Mozeris, senatas

6–7 kl. mokinių ugdymo(si) rezultatų aptarimas

6–7 kl. dirbantys mokytojai

14.00 val., 203 kab.

I. Navickaitė

Trečiadienis

(10-23)

Spooky  Halloween

5–6 kl. mokiniai

Visą dieną, I ir II aukšte

L. Dausynė,
L. Šmaižienė

Mokyklos prezidento rinkimai

Mokiniai

11.30 val. I– IV, fojė prie aktų salės
12.45 val. 5–8 kl., fojė prie aktų salės

A. Mozeris, senatas

Klaipėdos m. rusų (užsienio) kalbos dailyraščio konkursas „Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai“

J. Petrova (IV kl.), D. Župerkaitė (II kl.),
V. Vetrovaitė (7 kl.), G. Pidlužnyj ( 6 kl.),
L. Tarozaitė (I kl.), D. Lygnugarytė (7 kl.) 

14.00 val., Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazija

S. Rybakova,
T. Mikelevič

Ketvirtadienis (10-24)

Mokyklos prezidento rinkimų rezultatų paskelbimas

Mokyklos bendruomenė

11.30 val., aktų salė

A. Mozeris, senatas

Diena, skirta pažintinei, kultūrinei ir edukacinei veiklai

5 kl. mokiniai

 

I. Navickaitė, klasių vadovai

Penktadienis

(10-25)

Pranešimas tarptautinėje konferencijoje „Tiltai į ateities muzikinį ugdymą. Švietimo, kultūros ir meno jungtys“

A. Niparavičienė

10 val., Lietuvos Muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultetai

A. Niparavičienė

Diena, skirta pažintinei, kultūrinei ir edukacinei veiklai

6–7 kl. mokiniai

 

I. Navickaitė, klasių vadovai

Mokinių susirinkimas

5 kl. mokiniai, klasių vadovai

12.45 val., aktų salė

 

I. Navickaitė







2019 m. spalio 14–18 d. 


Data

Renginys

Dalyviai

Laikas ir vieta

Atsakingas

14–17 d.

Kuprinių svėrimo akcija

5–6 kl. mokiniai

 

R. Teniukaitė-Šakalienė

Pirmadienis

(10-14)

Darbuotojų susirinkimas

Mokytojai, pagalbos  specialistai, darbuotojai

11.30 val., 301 kab.

R. Petrauskienė, skyrių vadovai

Išvykstamoji edukacinė pamoka „Pasivaikščiojimas su Senamiesčio katinu“

5 d kl. mokiniai

10.40–11.40 val., Klaipėdos senamiestis

J. Jonaitienė

Išvyka į parodų rūmus. Parodos apžvalga bei kūrybinis edukacinis užsiėmimas

5 b kl. mokiniai

12.50 val., trukmė: 2,5 val., Didžioji Vandens g. 2

S. Iljinienė

Antradienis

(10-15)

Netradicinė klasės valandėlė „Neklaidžiok  tarp knygų“

6 b kl. mokiniai

11.40–12.45 val.,  Miško biblioteka, Kretingos g. 61

I. Čypė

8, I–II kl. klasių vadovų susirinkimas

8, I–II kl. vadovai

11.30 val., 109 kab.

K. Sipavičienė

Senamiesčio orientavimosi ralis „Senamiesčio mikrosprintas“ + „Senamiesčio skulptūrų ralis“

6 b, I bio, I inž kl. mokinių grupė

15.00–17.30 val., Jono kalnelis, Klaipėdos skulptūrų parkas

J. Jonaitienė

Trečiadienis

(10-16)

Dalyvavimas LRT visuomeninio TV projekto „Lietuvos Tūkstantmečio vaikai“ filmavime

B. Šimkutė ir 6 b kl. mokiniai

Didžioji Lietuvos televizijos studija, Konarskio g. 49, Vilnius

I. Čypė

Vaiko gerovės komisijos posėdis

Pakviesti mokiniai

12.45 val., 109 kab.

K. Sipavičienė

Linksmieji žaidimai

Visi, norintys pajudėti

11.30–12.00 val., 12.45–13.15 val., kiemas/aktų salė)

A. Mozeris

Klaipėdos m. mokyklų mokinių mergaičių kvadrato varžybos „Mero taurei“ laimėti

5–6 kl. mergaičių rinktinė

14.00 val., P. Mašioto progimnazija

S. Lukonas

8 klasių tėvų susirinkimas

8 kl. tėvai

15.30 val., aktų salė

K. Sipavičienė,
R. Šniuolytė-Novikovė, klasių vadovai

Ketvirtadienis (10-17)

Literatūrinė popietė „Atkoduojame Vaižgantą“

4, 5–8, I–IV kl. mokinių grupė

15 val., Girulių viešoji biblioteka

I. Lukauskienė,
A. Norkienė,
Ž. Kairienė,
R. Lygnugarienė,
L. Vinčienė,
Ž. Radžiuvienė,
V. Pauželienė

Mokinių susirinkimas

8, I–II kl.

11.30 val., aktų salė

K. Sipavičienė

Klaipėdos m. mokyklų mokinių berniukų kvadrato varžybos „Mero taurei“ laimėti

5–6 kl. berniukų rinktinė

14.00 val., S. Dacho progimnazija

S. Lukonas

Penktadienis

(10-18)

Edukacinė išvyka į Telšius, skirta Žemaitijos metams paminėti

6  c, 6  d, 7 c kl. mokiniai

8.00–18.00 val., Telšiai

R. Lygnugarienė,
Ž. Kairienė

Mokinių susirinkimas

7 kl. mokiniai, klasių vadovai

11.30 val., aktų salė

I. Navickaitė

5–6 kl. mokiniai, klasių vadovai

12.45–13.15 val., aktų salė

Trumpametražių filmų peržiūra

5 b klasės mergaitės

14 val., aktų salė

S. Iljinienė

Jaunųjų paramedikų susirinkimas

8, I–IV kl. mokiniai

16.00 val., aktų salė

K. Sipavičienė










2019 m. spalio 7–11 d.


Data

 

Renginys

Dalyviai

Laikas ir vieta

Atsakingas

Spalio 7–10 d.

Parengiamasis Nordplus projekto NPJR-2019/10287- „The languages, culture and history – similarities and differences“ vizitas 

L. Šmaižienė, A. Niparavičienė

Odeshog miestas, Švedija

L. Šmaižienė

Pirmadienis

(10-07)

Darbuotojų susirinkimas

Mokytojai, pagalbos  specialistai, darbuotojai

11.30 val., 301 kab.

R. Petrauskienė,
skyrių vadovai

Trečiadienis

(10-09)

Linksmieji žaidimai

Visi, norintys pajudėti

11.30–12.00 val., 12.45–13.15 val., mokyklos kiemas (esant blogoms oro sąlygoms – aktų salė)

A. Mozeris

Ketvirtadienis (10-10)

Mokinių susirinkimas

8, I–II kl.

11.30 val., aktų salė

K. Sipavičienė

Išmanioji diena 2019

I–IV kl. mokiniai

III–IV kl. – 3–4 pamokos, 309 kab.
I–II kl. 5–6 pamokos, 309 kab.

I. Rupšienė

Penktadienis

(10-11)

Mokinių susirinkimas

7 kl. mokiniai, klasių vadovai

11.30 val., aktų salė 

I. Navickaitė

5–6 kl. mokiniai, klasių vadovai

12.45–13.15 val., aktų salė

Filmo ,,Gerumo stebuklas“ peržiūra bei atvira diskusija

5 c kl. mergaitės

13.15 val., aktų salė Numatoma trukmė: 2,5 val.

S. Iljinienė














2019 m. spalio 7–11 d.











2019 m. rugsėjo 30– spalio 4 d.

Data

Renginys

Dalyviai

Laikas ir vieta

Atsakingas

Pirmadienis

(09-30)

I–II kl. vadovų susirinkimas

I–II kl. vadovai

10.35 val., 109 kab.

K. Sipavičienė

Darbuotojų susirinkimas

Mokytojai, pagalbos  specialistai, darbuotojai

11.30 val., 301 kab.

R. Kontautienė,skyrių vadovai

Antradienis

(10-01)

Supažindinimas dėl tiriamosios veiklos 2019–2020 m. m.

I–III kl. mokiniai

11.30 val., aktų salė

I. Lukauskienė

Trečiadienis

(10-02)

5–7 kl. vadovų susirinkimas

5–7 kl. vadovai

11.30 val., 203 kab.

I. Navickaitė

Linksmieji žaidimai

Visi, norintys pajudėti

11.30–12.00 val., 12.45–13.15 val., mokyklos kiemas (esant blogoms oro sąlygoms – aktų salė)

A. Mozeris

,,Nepasiklysk tarp knygų“. Netradicinė klasės valandėlė bibliotekoje

6 d kl. mokiniai

14.00–14.50 val. Miško biblioteka (Kretingos g. 61, Klaipėda)

R. Lygnugarienė

Ketvirtadienis (10-03)

Mokinių susirinkimas

8, I–II kl.

11.30 val., aktų salė

K. Sipavičienė

Konstitucijos egzaminas

I vis, III, IV kl. mokiniai

8.00 val. I vis kl. mokiniai, 102 kab.
8.55 val. III (A), IV (A) kl. mokiniai, 102 kab.

V. Pamparas

Direkcinis pasitarimas

 

Skyrių vadovai, metodinė taryba

15.30 val., 303 kab.

R. Kontautienė

Penktadienis

(10-04)

Tarptautinės mokytojų dienos minėjimas

Mokytojai

7.30–8.00 val. „Rojaus vartai“, I a
12.00 val. vėlyvieji pusryčiai „Rojaus sode“, III a fojė. 5-ą pamoką mokiniams veda III–IV kl. mokiniai

A. Mozeris,

B. Banevičienė,

senatas

,,Nepasiklysk tarp knygų“. Netradicinė klasės valandėlė bibliotekoje

6 c kl.

13.00–13.50 val. Miško biblioteka (Kretingos g.61, Klaipėda)

R. Lygnugarienė

Filmo ,,Gerumo stebuklas“ peržiūra bei atvira diskusija

5 c ir 5 b kl. berniukai

13.15 val.,  aktų salė

Numatoma trukmė: 2,5 val.

S. Iljinienė

,,Nepasiklysk tarp knygų“. Netradicinė klasės valandėlė bibliotekoje

7 c kl.

14.00–14.50 val. Miško biblioteka (Kretingos g.61, Klaipėda)

Ž. Kairienė











2019 m. rugsėjo 23–28 d.

Data

Renginys

Dalyviai

Laikas ir vieta

Atsakingas

Pirmadienis

(09-23)

Darbuotojų susirinkimas

Mokytojai, pagalbos  specialistai, darbuotojai

11.30 val., 301 kab.

R. Kontautienė, skyrių vadovai

 

Trečiadienis

(09-25)

Susitikimas su vairavimo mokyklos „BKU centras" atstovu Ramūnu Šatu

II–III kl. mokiniai, klasių vadovai

11.30 val., aktų salė

I. Lukauskienė

 

8 kl. vadovų susirinkimas

8 kl. vadovai

11.30 val., 109 kab.

K. Sipavičienė

Linksmieji žaidimai

Visi, norintys pajudėti

11.30–12.00 val., 12.45–13.15 val., mokyklos kiemas (esant blogoms oro sąlygoms – aktų salė)

A. Mozeris

Ketvirtadienis (09-26)

Europos kalbų diena

Klaipėdos licėjaus bendruomenė

10.35–10.45 val., III a. fojė – greitakalbių turnyras; 11.30–12.00 val., aktų salė –  Europos kalbų mugė; 12.45–13.15 val., mokytojų kambarys –žemaitiškos vaišės

I. Lukauskienė, L. Ložinskienė

Mokinių susirinkimas

8, I–II kl. mokiniai, klasių vadovai

11.30 val., aktų salėje

K. Sipavičienė

Penktadienis

(09-27)

Mokinių susirinkimas

7 kl. mokiniai, klasių vadovai

11.30 val., aktų salė

I. Navickaitė

5–6 kl. mokiniai, klasių vadovai

12.45–13.15 val., aktų salė

Šeštadienis

„Youth Empowered" seminaras „Užsikrauk karjerai"

II IB kl. mokiniai

9.00–17.00 val., Klaipėdos kultūros fabrikas

L. Šmaižienė














2019 m. rugsėjo 16–20 d. 

Data

Renginys

Dalyviai

Laikas ir vieta

Atsakingas

Rugsėjo 16–20 d.

Paroda „Pirmieji šeštokų kvilingo darbeliai“

Visi pageidaujantys

II a. fojė

L. Pridotkienė

Pirmadienis

(09-16)

Darbuotojų susirinkimas

Mokytojai, pagalbos  specialistai, darbuotojai

11.30 val., 301 kab.

R. Petrauskienė,

skyrių vadovai

Trečiadienis

(09-18)

5–7 kl. vadovų susirinkimas

5–7 kl. vadovai

11.30 val., 203 kab.

I. Navickaitė

Linksmieji žaidimai

Visi, norintys pajudėti

11.30–12.00 val., 12.45–13.15 val., mokyklos kiemas (esant blogoms oro sąlygoms – aktų salė)

A. Mozeris

Mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ renginys ,,Išmanus asmeninių finansų valdymas“

7 c kl. mokiniai

14.00–14.45 val. KVK Verslo fakultetas, Jaunystės g. 1, Klaipėda

Ž. Kairienė

Klaipėdos miesto mokyklų mokinių rudens kroso varžybos

5–8, I–IV kl. mokiniai

14.00 val., Klaipėdos miesto stadionas, Sporto g. 6, Klaipėda

S. Lukonas

Ketvirtadienis (09-19)

Dalyvavimas LRT visuomeninio TV projekto „Lietuvos Tūkstantmečio vaikai“ filmavime

B. Šimkutė ir 6 b kl. mokiniai

Didžioji Lietuvos televizijos studija, Konarskio g. 49, Vilnius

I. Čypė

8, I–II kl. klasių vadovų susirinkimas

8, I–II kl. vadovai, psichologė Rimantė Šniuolytė-Novikovė

11.30 val., 109 kab.

K. Sipavičienė

Mažųjų žvaigždučių vilties bėgimas

I vis, II inž/vis kl.

Šv. Asyžiečio koplyčia

K. Sipavičienė,
Š. Marčišauskaitė

Mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ renginys „Įrenginių valdymas mintimis“

6 c kl. mokiniai

14.00–14.45 val. KVK Technologijų fakultetas, Bijūnų g. 10, Klaipėda

R. Lygnugarienė,

6 d kl. mokiniai

15.00–15.45 val. KVK Technologijų fakultetas, Bijūnų g. 1, Klaipėda

I. Navickaitė

Penktadienis

(09-20)

Mokinių susirinkimas

7 kl. mokiniai, klasių vadovai

11.30 val., aktų salė

I. Navickaitė

5–6 kl. mokiniai, klasių vadovai

12.45–13.15 val., aktų salė






2019 m. rugpjūčio 22–rugsėjo 12 d.

Data

Renginys

Dalyviai

Laikas ir vieta

Atsakingas

08-20/22 d.

Pamokėlės būsimiems pirmokams

Būsimi 1 kl. mokiniai

10.00–12.00 val., Mokyklos g. 3

E. Burbienė

Penktadienis

 (08-23)

Seminaras „Emocinė kultūra (EQ) komandoje. Lektorė Nomeda Marazienė

Licėjaus darbuotojai

10.00–17.00 val., Kultūros fabrikas, Bangų g. 5 a

R. Kontautienė,
I. Navickaitė

2–4 kl. mokinių tėvų susirinkimas

2–4 kl. mokinių tėvai

18.00 val., Mokyklos g. 3

R. Kontautienė,

E. Burbienė

Pirmadienis

(08-26)

Mokytojų tarybos posėdis

Mokytojai, pagalbos  specialistai, darbuotojai

I dalis 10.00–11.00 val. – priešgaisrinės saugos mokymai

II dalis 12.00–14.00 val. – posėdis, Kretingos g. 44, aktų salė

R. Kontautienė

Antradienis

(08-27)

8, I–II kl. vadovų susirinkimas

8, I–II kl. vadovai

10.00 val., 109 kab.

K. Sipavičienė

Konsultacijos naujai į Klaipėdos licėjų mokytis atvykusiems mokiniams

5 d kl. mokiniai

Lietuvių k. – 10.00 val., 312 kab.,

matematikos – 11.00 val., 202 kab.

A. Norkienė,
A. Puškorienė

Konsultacija naujai  į Klaipėdos licėjų mokytis atvykusiems mokiniams

6 d kl. mokiniai

Lietuvių k. – 10.00 val., 203 kab.

R. Lygnugarienė

5–7 kl. vadovų susirinkimas

5–7 kl. vadovai

12.00 val., 203 kab.

I. Navickaitė,

Trečiadienis (08-28)

Konsultacija naujai  į Klaipėdos licėjų mokytis atvykusiems mokiniams

6 d kl. mokiniai

Matematikos – 9.00 val., 205 kab.

D. Valevičienė

 

Mokymo programų vadovų susitikimas su dalykų mokytojais

Dalykų mokytojai

10.00 val. lietuvių k. – 312 kab., užsienio k. – 204 kab., matematikos – 302 kab., socialinių mokslų – 206 kab., dailės ir dorinio ugd. – 109 kab., muzikos – Avilys

R. Petrauskienė

Mokymo programų vadovų susirinkimas

Programų vadovai

12.00 val., 301 kab.

R. Petrauskienė

5, 7 kl. mokinių tėvų susirinkimas

5, 7 kl. mokinių tėvai,

mokytojai

17.30 val., Kretingos g. 44, aktų salė

R. Kontautienė,
I. Navickaitė

Ketvirtadienis (08-29)

I–II (gimnazijos) kl. mokinių tėvų susirinkimas

I–II kl. mokinių tėvai,

mokytojai

17.30 val., Kretingos g. 44, aktų salė

R. Kontautienė,
K. Sipavičienė

Penktadienis
(08-30)

6, 8 kl. mokinių tėvų susirinkimas

6, 8 kl. mokinių tėvai,

mokytojai

18.00 val., Kretingos g. 44, aktų salė

R. Kontautienė,
I. Navickaitė,
K. Sipavičienė

Pirmadienis
(09-02)

Mokslo ir žinių diena

Klaipėdos licėjaus bendruomenė

1, 5–8, I–IV kl.  11.00 val. naujų mokslo metų pradžios iškilmės ir Šv. Mišios už mokyklos bendruomenę (Šv. Kazimiero bažnyčia, Kretingos g. 40); 12.00 val. – linksmoji šventės dalis mokyklos kieme

R. Kontautienė,
A. Mozeris

2–4 kl. 11.30 val. šventinės pamokėlės 1–4 kl. mokiniams; 12.15 val. – linksmoji šventės dalis mokyklos kieme (Mokyklos g. 3)

E. Burbienė,
I. Stančikienė

Antradienis–trečiadienis
(09-03/04)

Bendruomenės stiprinimo renginys „REstartuojam ir važiuojam!“

I–IV kl.

Startas: rugsėjo 3 d. 12.00 val.
Finišas: rugsėjo 4 d. 12.00 val.,
Drevernos uostas

E. Mačiulskė,
K. Sipavičienė,
I. Lukauskienė

Ketvirtadienis–penktadienis  (09-05/06)

Bendruomenės stiprinimo renginys „Gaudom vėjus!“

5–8 kl.

Startas: rugsėjo 5 d. 12.00 val.
Finišas: rugsėjo 6 d. 12.00 val., Drevernos uostas

E. Mačiulskė,
I. Navickaitė

Trečiadienis
(09-11)

I (gimnazijos) kl. tėvų susirinkimas

I kl. mokinių tėvai

17.30 val., aktų salė

K. Sipavičienė,
Š. Marčišauskaitė

Ketvirtadienis
(09-12)

III–IV (gimnazijos) kl. mokinių tėvų susirinkimas

III–IV kl. mokinių tėvai

17.30 val., Kretingos g. 44, aktų salė

R. Kontautienė,
I. Lukauskienė







_

Pamokų ir konsultacijų laikas 5–8, I–IV klasių mokiniams

Pamoka

Pamokos laikas

Pietų pertraukos

1

8.00–8.45

 

2

8.55–9.40

 

3

9.50–10.35

 

4

10.45–11.30

 

5

12.00–12.45

Po 4 pamokos – 5 , 6 kl. mokiniams

6

13.15–14.00

Po 5 pamokos –
7, 8 ir I–IV kl. mokiniams 

7

14.10–14.55

 

8

15.05–15.50

 

9

16.00–16.45

 

Mokinių atostogos 2019-2020 m. m.

 

Prasideda

Baigiasi

Rudens

2019-10-28

2019-10-31

Žiemos (Kalėdų)

2019-12-23

2020-01-03

Žiemos

2020-02-17

2020-02-21

Pavasario (Velykų)

2020-04-14

2020-04-17

 

   

Mūsų rekvizitai

Klaipėdos licėjus
Įmonės kodas: 191832328
Kretingos g. 44, 92317 Klaipėda
Tel.: 8 (46) 351286, +370 (616) 33807
Buhalterija: +370 (610) 10791
El.paštas: info@klaipedoslicejus.lt
AB DNB bankas
Klaipėdos filialas
Banko kodas: 40100
A/s Nr.: LT 544010042301124105