Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pagrindinis ir vidurinis ugdymas (5-8 ir I- IV gimnazijos klasės)











Laimėjimai

KLAIPĖDOS LICĖJAUS MOKINIŲ LAIMĖJIMAI 

 2019–2020 m. m.

Dorinis ugdymas

8 kl. dorinio ugdymo olimpiada, I vieta, G. Titliūtė, 8 klasė
8 kl. dorinio ugdymo olimpiada, II vieta, D. Oželytė, 8 klasė


Filologija

52-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso Klaipėdos miesto etapas, laureatė, kalbos sekcijos tiriamasis darbas, D. Župerkaitė, II klasė
52-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso Klaipėdos miesto etapas, laureatas, vertimo sekcija, K. Tolys, III klasė
52-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso Klaipėdos miesto etapas, laureatė, vertimo sekcija, P. Plačenytė
52-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos II laipsnio diplomas už labai gerą kalbos darbą, D. Župerkaitė, II klasė

Lietuvių k.

Lietuvių k. ir literatūros olimpiada, II vieta, E. Mikutaitė, IV klasė
Lietuvių k. ir literatūros olimpiada, II vieta, V. Aleknavičiūtė, III klasė
 


Anglų k.

SCRABBLE konkursas, I vieta anglų k. ture, komanda: L. Marijošiūtė, J. Žvaliauskas, M. Tamašauskas, I klasė
Klaipėdos miesto 8-ų klasių anglų kalbos viešojo kalbėjimo konkursas "School strike for climate" by Greta Thunberg. Is it a proper way to protest?", III vieta, D. Drungilas, 8 klasė
Klaipėdos miesto gimnazijų I–IV klasių mokinių raiškiojo skaitymo anglų kalba konkursas, I vieta, V. Balčiūnaitė, II klasė
Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11 kl.), miesto etapas, II vieta, D. Bubelytė, III klasė
Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11 kl.), miesto etapas, II vieta, M. Momiroska, III klasė
Anglų kalbos konkursas (9–10 kl.), Klaipėdos m. etapas, I vieta, M. Gudelytė, II klasė
Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Tavo žvilgsnis 2020“ nugalėtojai–diplomantai: 
A. Vainorius (5 kl.), A. Berleta (5 kl.), A. Pargaliauskas (5 kl.), A. Bielinskas (5 kl.), A. Zbarauskaitė (5 kl.), B. Štrimaitytė (5 kl.), B. Dargis (5 kl.), B. Pauželis (5 kl.), D. Alšauskas (5 kl.), D. Mikalauskas (5 kl.), D. Pužauskas (5 kl.), E. Mėšletys (5 kl.), E. Kitrytė (5 kl.), E. Prekevičius (5 kl.), G. Jakštaitė (5 kl.), G. Katkevičiūtė (5 kl.), G. Nagreckaitė (5 kl.), H. Butkus (5 kl.), I. Mačiulskytė (5 kl.),  J. Raišys (5 kl.), K. Bertužis (5 kl.), L. Mukasejevas (5 kl.), M. Repšas (5 kl.), M. Jakštas (5 kl.), M. Simutis (5 kl.), M. Kaminskaitė (5 kl.), D. Pužauskas (5 kl.), R. Bernotas (5 kl.), R. Rupeika (5 kl.), R. Rutkauskaitė (5 kl.), S. Stankus (5 kl.), S. Balčikonytė (5 kl.), S. Pleskovas (5 kl.), T. Skarbalius (5 kl.), U. Gaurilovaitė (5 kl.), U. Gauriliūtė (5 kl.), (5 kl.), V. A. Virbalas (5 kl.), E. Auksoriūtė (7 kl.), E. Stasytytė (8 kl.), G. Zinkutė (8 kl.), I. Piliutis (8 kl.), J. Tomkevičius (8 kl.), V. J. Virbalas (8 kl.), D. Oželytė (8 kl.), D. Drungilas (8 kl.), G. Gasilionytė (6 kl.), G. Bartkevičius (6 kl.), L. Gudelytė (6 kl.), M. Eimutis (6 kl.), R. L. Skutulas (6 kl.), A. Fedorenko (8 kl.), A. Mokina (8 kl.), M. Albertyan (8 kl.), R. Benikas (I kl.), L. Marijošiūtė (I kl.), I. Norkutė (I kl.), M. Tamašauskas (I kl.), G. Trakytė (I kl.)

Rusų k.


Klaipėdos miesto rusų k. dailyraščio konkursas, III vieta (7–8 kl. grupėje), D. Lygnugarytė, 7 klasė
Klaipėdos miesto rusų k. dailyraščio konkursas, III vieta  (I–II kl. grupėje), L. Tarozaitė, I klasė
Klaipėdos miesto rusų k. dailyraščio konkursas, I vieta (6 kl. grupėje), G. Pidlužnyj, 6 klasė
Klaipėdos miesto rusų k. dailyraščio konkursas, III vieta  (7–8 kl. grupėje), V. Vetrovaitė, 7 klasė
Klaipėdos miesto rusų k. dailyraščio konkursas, I vieta (I–II kl. grupėje), D. Župerkaitė, II klasė
Klaipėdos rusų kalbos  mokytojų ir Kaliningrado E. Kanto universiteto dėstytojų inicijuotas IX skaitovų konkursas „Užburiantys poezijos garsai", II vieta (6–8 kl. grupėje), G. Zinkutė, 8 klasė
Klaipėdos rusų kalbos  mokytojų ir Kaliningrado E. Kanto universiteto dėstytojų inicijuotas IX skaitovų konkursas „Užburiantys poezijos garsai", I vieta (I–II kl. grupėje), J. Žvaliauskas, I klasė
Klaipėdos rusų kalbos  mokytojų ir Kaliningrado E. Kanto universiteto dėstytojų inicijuotas IX skaitovų konkursas „Užburiantys poezijos garsai", I vieta (III–IV kl. grupėje), K. Lamakinaitė, III klasė
Klaipėdos miesto rusų (užsienio) kalbos epistolinio rašinio konkurse „Laiškas Seneliui Šalčiui“  2019 m., I vieta (6–7 kl. grupėje), G. Zinkutė, 8 klasė
Lietuvos 10–11 klasių mokinių 27-oje  rusų (užsienio) kalbos olimpiada (miesto turas), I vieta, S. Puzemskaja, II klasė
Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Tavo žvilgsnis 2020“ nugalėtojai–diplomantai: 
M. Šiaulytė (I kl.), L. Tarozaitė (I kl.), K. Stulpinas (6 kl.), O. Daujotaitė (8 kl.), D. Oželytė (8 kl.), I. Piliutis (8 kl.), G. Zinkutė (8 kl.), A. Dabašinskaitė (I kl.), L. Marijošiūtė (I kl.) I. Norkutė Ieva (I kl.) E. Ringytė (I kl.), L. Mintautiškis (III kl.), N. Šliuoža (III kl.), A. Tamašauskas (III kl.)
Lietuvos mokinių XXVII respublikinėje rusų (užsienio) k. olimpiada, I laipsnio diplomas, S. Puzemskaja, II klasė


Vokiečių k.

Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada, miesto etapas, II vieta, M. Petrauskas, III klasė
Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada, miesto etapas, III vieta, P. Viršilaitė, III klasė
Nacionalinė vokiečių kalbos olimpiada, III vieta (B1 lygis), M. Petrauskas, III klasė
Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Tavo žvilgsnis 2020“ nugalėtojai–diplomantai: 
F. Stadalninkas (7 kl.), D. Drungilas (8 kl.), N. Sadaunykas (8 kl.), V. Paulauskas (8 kl.), A. Janušonytė (I kl.), G. Trakytė (I kl.)

Prancūzų k.
Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekto „Tavo žvilgsnis 2020“ nugalėtoja–diplomantė: M. Matulionytė (8 kl.)



Matematika

Tradicinė komandinė jaunųjų matematikų olimpiada profesoriaus Vytauto Liutiko prizui laimėti, I vieta (I–II kl. grupėje), komanda
Tradicinė komandinė jaunųjų matematikų olimpiada profesoriaus Vytauto Liutiko prizui laimėti, II vieta (III–IV kl. grupėje), komanda
Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada Klaipėdos universiteto taurei laimėti, I vieta, B. Pauželis, 5 klasė
5–8 klasių NMA matematikos olimpiada, III vieta (5 kl. grupėje), B. Pauželis, 5 klasė
5–8 klasių NMA matematikos olimpiada, III vieta (7 kl. grupėje), F. Stadalninkas, 7 klasė
69-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, J. Viršilas, I klasė
69-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, N. Narmontaitė, III klasė
69-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, A. Jučas, II klasė
69-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, J. Jučas, II klasė
69-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, U. Urbonavičiūtė, II klasė
69-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, K. Gramba, IV klasė
31-asis Respublikinis profesoriaus Jono Matulionio jaunųjų matematikų konkursas, II vieta, A. Vaisman, I klasė
31-asis Respublikinis profesoriaus Jono Matulionio jaunųjų matematikų konkursas, III vieta, A. Jučas, II klasė
31-asis Respublikinis profesoriaus Jono Matulionio jaunųjų matematikų konkursas, III vieta, J. Jučas, II klasė
Klaipėdos miesto 5–7 klasių mokinių matematikos konkursas „Gudručiai", II vieta, B. Pauželis, 5 klasė
Vakarų Lietuvos regiono 5–8 klasių matematikos konkursas „Kodas“, III vieta (5 kl. grupėje), B. Pauželis, 5 klasė
Vakarų Lietuvos regiono 5–8 klasių matematikos konkursas „Kodas“, II vieta (6 kl. grupėje), B. Šimkutė, 6 klasė
Vakarų Lietuvos regiono 5–8 klasių matematikos konkursas „Kodas“, III vieta (6 kl. grupėje), R. Kruopys, 6 klasė
Vakarų Lietuvos regiono 5–8 klasių matematikos konkursas „Kodas“, II vieta (7 kl. grupėje), F. Stadalininkas, 7 klasė 
Vakarų Lietuvos regiono 5–8 klasių matematikos konkursas „Kodas“, III vieta (8 kl. grupėje), V. J. Virbalas, 8 klasė
Lietuvos respublikinio matematikos ir lietuvių k. konkurso „Uždavinys eilėraštyje“, specialioji nominacija už kūrybinių aktualijų sklaidą (9–10 kl. grupėje), R. Radajevas, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“. Pateko į Lietuvos 50-uką:
B. Pauželis (5 kl.) – 1 vieta, T. Žadvydas (I kl.) – 8 vieta, J. Viršilas (I kl.) – 29 vieta, A. Vaisman (I kl.) – 38 vieta, I. Engelaitis (I kl.) – 40 vieta, T. Motekaitis (I kl.) – 40 vieta, A. M. Bielinskaitė (I kl.) – 46 vieta, U. Urbonavičiūtė (II kl.) – 6 vieta, J. Jučas (II kl.) – 8 vieta, A. Jučas (II kl.) – 9 vieta, V. Stankevičius (II kl.) – 15 vieta, N. Narmontaitė (III kl.) – 11 vieta, P. Oželis (III kl.) – 29 vieta, K. Arys (III kl.) – 30 vieta, V. Aleknavičiūtė (III kl.) – 38 vieta, T. Danilevičius (III kl.) – 45 vieta



Chemija

58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, J. Viršilas, I klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, U. Urbonavičiūtė, II klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, T. Danilevičius, III klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, K. Arys, III klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, K. Semėnas, IV klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), II vieta, A. Vaisman, I klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), II vieta, P. Oželis, III klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), III vieta, A. M. Bielinskaitė, I klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), III vieta, J. Jučas, II klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), III vieta, S. Varoneckaitė, II klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), III vieta, R. Kičiatovaitė, III klasė
Klaipėdos licėjaus chemijos konkursas I–II kl. mokiniams, I vieta (II kl. grupėje), U. Urbonavičiūtė, II klasė
Klaipėdos licėjaus chemijos konkursas I–II kl. mokiniams, II vieta (I kl. grupėje), A. M. Bielinskaitė, I klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), finalas, I laipsnio diplomas, J. Viršilas, I klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), finalas, I laipsnio diplomas, T. Danilevičius, III klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), finalas, II laipsnio diplomas, A. Vaisman, I klasė
58-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), finalas, III laipsnio diplomas, K. Semėnas, IV klasė
Tarptautinė chemijos olimpiada, pagyrimo raštas, T. Danilevičius, III klasė


Gamtos mokslai, ekologija


11 gamtos mokslų olimpiada, I vieta, J. Viršilas, I klasė
11 gamtos mokslų olimpiada, II vieta, T. Žadvydas, I klasė
11 gamtos mokslų olimpiada, II vieta, A. Vaisman, I klasė
Pateko į 16-ąją tarptautinę jaunių gamtos mokslų olimpiadą (Katare), J. Viršilas, A. Vaisman, I klasė
16-oji Tarptautinė jaunių gamtos mokslų olimpiada, bronzos medalis, J. Viršilas, I klasė
16-oji Tarptautinė jaunių gamtos mokslų olimpiada, bronzos medalis, A. Vaisman, I klasė
Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuotas Meninės raiškos konkursas „Klimato kaitos atspindžiai“, nugalėtoja (piešinio kategorijoje), R. Jonaitytė, 8 klasė


Biologija

53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos m. etapas, I vieta, M. Taraškus, I klasė
53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos m. etapas, I vieta, J. Viršilas, I klasė
53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos m. etapas, II vieta, A. Vaisman, I klasė
53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos m. etapas, II vieta, M. Tamašauskas, I klasė
53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos m. etapas, II vieta, U. Urbonavičiūtė, II klasė
53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos m. etapas, III vieta, M. Gudelytė, II klasė
53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos m. etapas, III vieta, V. Aleknavičiūtė, III klasė
53-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos m. etapas, III vieta, K. Semėnas, IV klasė
4-oji Vakarų Lietuvos gamtos mokslų – biologijos olimpiada (5–8 kl.), III vieta (7 kl. grupėje), F. Stadalninkas, 7 klasė


Fizika

68-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, A. Vaisman, I klasė
68-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, U. Urbonavičiūtė, II klasė
68-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, T. Danilevičius, III klasė
68-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta (II klasių grupėje), J. Viršilas, I klasė
68-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, A. Jučas, II klasė
68-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, T. Žadvydas, I klasė
31-ojo Lietuvos mokinių fizikos čempionatas, III vieta (9 kl. grupėje), T. Žadvydas, I klasė
31-ojo Lietuvos mokinių fizikos čempionatas, III vieta (10 kl. grupėje), U. Urbonavičiūtė, II klasė
18-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, I vieta, J. Viršilas, I klasė
18-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, III vieta, T. Žadvydas, I klasė

 


Geografija

Klaipėdos miesto senamiesčio orientavimosi varžybos „Senamiesčio skulptūrų ralis”, I vieta, 6–7 kl. komanda
Klaipėdos miesto senamiesčio orientavimosi varžybos „Senamiesčio skulptūrų ralis”, III vieta, I kl. komanda
Klaipėdos miesto senamiesčio orientavimosi varžybos “Senamiesčio mikrosprintas“, II vieta, I kl. komanda
Nacionalinis geografinių žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“, aukso medalis, K. Stulpinas, 6 klasė
Nacionalinis geografinių žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“, sidabro medalis, K. Arys, III klasė
Nacionalinis geografinių žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“, bronzos medalis, L. Kazlauskas, 7 klasė
Nacionalinis geografinių žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“, bronzos medalis, A. M. Bielinskaitė, I klasė
32-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9-12 kl.), miesto etapas, I vieta, V. Stankevičius, II klasė
XXXII Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, bronzos medalis ir II vieta (9–10 kl. grupėje), V. Stankevičius, II klasė


Istorija

Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, I vieta (10 kl. grupėje), V. Balčiūnaitė, II klasė

Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, I vieta (12 kl. grupėje), E. Mikutaitė, IV klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta (9 kl. grupėje), M. Kratkovski, I klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta (10 kl. grupėje), J. Špric, II klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta (12 kl. grupėje), K. Gramba, IV klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, III vieta (10 kl. grupėje, E. Vaitiekutė, II klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, III vieta (10 kl. grupėje), R. Radajevas, II klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, III vieta (11 kl. grupėje), D. Bubelytė, III klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, III vieta (12 kl. grupėje), M. Petravičius, IV klasė
Respublikinės prokuratūros konkursas „Pažink LR Konstituciją", Klaipėdos miesto etapas, I vieta, E. Mikutaitė, IV klasė
Konkursas „1923 m. Klaipėdos sukilimas“, 8 kl. mokinių komanda, II vieta
Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, miesto etapas, I vieta, E. Mikutaitė, IV klasė
Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, miesto etapas, I vieta, M. Petravičius, IV klasė
Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, miesto etapas, II vieta, K. Gramba, IV klasė
Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, miesto etapas, II vieta, D. Bubelytė, III klasė
Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, miesto etapas, II vieta, M. Šiaulytė, I klasė


Informacinės technologijos

Konkursas "Išmanioji diena – 2019", I vieta, J. Jučas, II klasė
Konkursas "Išmanioji diena – 2019", III vieta, A. Jučas, II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas (miesto), I vieta (7 kl. grupėje), D. Kurlys, 7 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas (miesto), I vieta (8 kl. grupėje), E. Cechanavičiūtė, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas (miesto), II vieta (7 kl. grupėje), E. Sekač, 7 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas (miesto), II vieta (I kl. grupėje), T. Žadvydas, I klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas (miesto), II vieta (III kl. grupėje), P. Oželis, III klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas (miesto), III vieta (5 kl. grupėje), M. Gudauskaitė, 5 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas, II vieta (II kl. grupėje respublikoje) ir I vieta (II kl. grupėje mieste), U. Urbonavičiūtė, II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas, III vieta (III kl. grupėje respublikoje) ir I vieta (III kl. grupėje mieste), N. Narmontaitė, III klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas, II vieta (III kl. grupėje mieste), P. Oželis, III klasė
31-oji informatikos olimpiada (miesto etapas), I vieta, B. Deščeras, 7 klasė
31-oji informatikos olimpiada (miesto etapas), I vieta, D. Kasnauskas, 8 klasė
31-oji informatikos olimpiada (miesto etapas), I vieta, T. Žadvydas, I klasė
31-oji informatikos olimpiada (miesto etapas), I vieta, A. Jučas, II klasė
31-oji informatikos olimpiada (miesto etapas), II vieta, L. Žyliūtė, 7 klasė
31-oji informatikos olimpiada (miesto etapas), II vieta, E. Cechanivičiūtė, 8 klasė
31-oji informatikos olimpiada (miesto etapas), III vieta, K. Vekteris, 7 klasė
31-oji informatikos olimpiada (miesto etapas), III vieta, A. Vaisman, I klasė
Konkursas „Bebras", II etapas, III vieta Lietuvoje ir I vieta regione, T. Žadvydas, I klasė
Konkursas „Bebras", II etapas, I vieta regione, P. Oželis, III klasė
Konkursas „Bebras", II etapas, I vieta regione, U. Urbonavičiūtė, II klasė
Konkursas „Bebras", II etapas, I vieta regione, K. Gramba, IV klasė
Konkursas „Bebras", II etapas, II vieta regione, L. Tarozaitė, I klasė
Konkursas „Bebras", II etapas, II vieta regione, A. Jučas, II klasė
Konkursas „Bebras", II etapas, II vieta regione, K. Arys, III klasė
Konkursas „Bebras", II etapas, III vieta regione, U. Gedvilaitė, I klasė
Konkursas „Bebras", II etapas, III vieta regione, A. M. Bielinskaitė, I klasė
Konkursas „Bebras", II etapas, III vieta regione, D. Montvila, III klasė
31-oji informatikos olimpiada (atrankinis Lietuvos etapas), I vieta, A. Jučas, II klasė
31-oji informatikos olimpiada (atrankinis Lietuvos etapas), I vieta, T. Žadvydas, I klasė
Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursas (Žemaitijos regionas), II vieta, D. Lygnugarytė, 7 klasė
Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursas (Žemaitijos regionas), III vieta, E. Cechanavičiūtė, 8 klasė
Konkursas „IT-varžybos 2020", I vieta, komanda
31-oji Lietuvos informatikos olimpiada, III vieta (10 kl. grupėje), Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos III laipsnio diplomas, A. Jučas, II klasė



Robotika

KMSC FLL varžybos „Mero taurei“ laimėti, I vieta, komanda


Muzika

VIII respublikinė muzikos olimpiada, miesto turas, I vieta (9–12 kl. grupėje), J. Žvaliauskas, I klasė
VIII respublikinė muzikos olimpiada, miesto turas, III vieta (6–8 kl. grupėje), G. Zinkutė, 8 klasė
VIII Lietuvos mokinių muzikos olimpiada, I vieta ir aukso medalis (6–8 kl. gupėje), G. Zinkutė, 8 klasė
VIII Lietuvos mokinių muzikos olimpiada, II vieta ir sidabro medalis (9–12 kl. gupėje), J. Žvaliauskas, I klasė


Ekonomika

Viktorina „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“, komandos pateko į II etapą, II, IV kl.


Šachmatai

2019–2020 m. m. Klaipėdos miesto mokinių sporto žaidynių "Mero taurė" šachmatų varžybos, III vieta, 4–6 kl. mokinių komanda


Fizinis ugdymas

Lietuvos lėkščiasvydžio moksleivių čempionatas, komanda, čempionė
Klaipėdos miesto „Ladygolas" U-16, merginų komanda, čempionė
Klaipėdos m. mokyklų stalo teniso varžybose „Mero taurei“ laimėti, II vieta, mergaičių komanda
Klaipėdos m. mokyklų stalo teniso varžybose „Mero taurei“ laimėti, III vieta, berniukų komanda
2019–2020 mokslo metų Klaipėdos miesto mokinių „Mero taurės“ sporto žaidynių merginų badmintono komandinės varžybos, I vieta, komanda
Rudens krosas „Mero taurei laimėti“, I vieta, Justinas Jučas, II klasė
Rudens krosas „Mero taurei laimėti“, III vieta, Urtė Aušraitė, 6 klasė
Rudens krosas „Mero taurei laimėti“, III vieta, Ernandas Adomavičius, 6 klasė
Rudens krosas „Mero taurei laimėti“, III vieta, Neda Narmontaitė, III klasė



2018–2019 m. m.

Lietuvių k.

51-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, laureatė, Aida Marija Bielinskaitė, 8 klasė
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškoms mokykloms (9–12 kl.
), Klaipėdos miesto etapas, II vieta (11–12 kl. grupėje), Eglė Noreikaitė, IV klasė
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškoms mokykloms (9–12 kl), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, (9–10 kl. grupėje), Skaistė Svajonė Jazilionytė, II klasė
Klaipėdos miesto diktanto konkursas „Rašau be klaidų 2019“, II vieta, Dangė Lygnugarytė, 6 klasė
Klaipėdos miesto meninio skaitymo konkursas, III vieta, Konstantinas Černuševičius, 6 klasė
Respublikinė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada, II vieta, Eglė Noreikaitė, IV klasė
Klaipėdos miesto projektas-konkursas ,,Knygų ekspertų kovos", Žodžio galios ekspertų vardas (5–6 kl. grupėje), komanda 
Klaipėdos miesto projektas-konkursas ,,Knygų ekspertų kovos", Originaliausių ekspertų vardas (5–6 kl. grupėje), komanda 
Klaipėdos miesto projektas-konkursas ,,Knygų ekspertų kovos", I vieta (7–8 kl. grupėje), komanda 
Lietuvos mokinių Jaunųjų filologų konkursas, II laipsnio diplomas, Aida Marija Bielinskaitė, 8 klasė
13-asis meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkursas „Lietuviško žodžio šviesoje“, laureatas, Konstantinas Černuševičius, 6 klasė



Užsienio kalba (anglų)

Klaipėdos miesto 5–8 klasių mokinių raiškiojo skaitymo anglų kalba konkursas „Sukasi metų ratas“, I vieta (5–6 klasių grupėje), Izabelė Kuprytė, 5 klasė
Klaipėdos miesto 5–8 klasių mokinių raiškiojo skaitymo anglų kalba konkursas „Sukasi metų ratas“, II vieta (7–8 klasių grupėje) Dominykas Drungilas, 7 klasė
Klaipėdos miesto I–IV gimnazijos klasių anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas, I vieta (I–II klasių grupėje), Rokas Norvaišas, I klasė
Klaipėdos miesto mokyklų aštuntų klasių mokinių viešojo kalbėjimo konkursas „My biggest concern for the future is...", III vieta, Liepa Mockutė, 8 klasė
Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (miesto etapas), II vieta, Emilė Mikutaitė, III klasė
Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (miesto etapas), III vieta, Matas Petravičius, III klasė
Anglų kalbos konkursas  (9–10 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Urtė Stankutė, II klasė
2019 m. Lietuvos mokinių anglų k. olimpiada, III vieta (11 kl. grupėje), Emilė Mikutaitė, III klasė


Užsienio kalba (rusų)

Klaipėdos miesto rusų (užsienio) kalbos dailyraščio konkursas „Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai", II vieta, Vaiva Petrauskaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto rusų (užsienio) kalbos dailyraščio konkursas „Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai", III vieta, Donata Župerkaitė, I klasė
Klaipėdos miesto epistolinio rašinio konkursas, III vieta (6–8 klasių grupėje), Liepa Mockutė, 8 klasė
Klaipėdos miesto epistolinio rašinio konkursas, II vieta (9–12 kl. grupėje), Sofija Selezniovaitė, I klasė
Klaipėdos miesto epistolinio rašinio konkursas, III vieta (9–12 kl. grupėje), Kamilė Lamakinaitė, II klasė
26-oji Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada (10–11 kl.) (miesto etapas), II vieta, Jelizaveta Petrova, III klasė
26-oji Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada (10–11 kl.) (miesto etapas), III vieta, Nikolė Gleizer, II klasė
Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių rusų k. (užsienio) olimpiada, I vieta, Anastasija Kožuchar, 8 klasė
Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių rusų k. (užsienio) olimpiada, III vieta, Liepa Mockutė, 8 klasė



Užsienio kalba (vokiečių)

Klaipėdos miesto gimnazijų mokinių meninio skaitymo užsienio kalbomis konkursas "Gyvenimo spalvos", III vieta, Jogailė Norkutė, II klasė

 
Užsienio kalba (lotynų)

Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiada, I vieta, Urtė Stankutė, II klasė
Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiada, II vieta, Vaiva Aleknavičiūtė, II klasė


Matematika

NMA 5–8 klasių matematikos olimpiada, II vieta savo amžiaus grupėje, Tomas Žadvydas, 8 klasė
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Justinas Jučas, I klasė
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Ugnius Igaris, IV klasė
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Augustinas Jučas, I klasė
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Neda Narmontaitė, II klasė
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Vilius Tubinas, III klasė
Respublikinis prof. Jono Matulionio jaunųjų matematikų konkursas, II vieta, Neda Narmontaitė, II klasė
Klaipėdos m. Žiemos matematikos turnyras, I vieta, Linas Zenkus, 8 klasė
Klaipėdos miesto konkursAS „KOdas", I vieta, Tomas Žadvydas, 8 klasė
Klaipėdos miesto konkursAS „KOdas", III vieta, Izabelė Kuprytė, 5 klasė
Klaipėdos miesto konkursAS „KOdas", III vieta, Beatričė Šimkutė, 5 klasė
Klaipėdos miesto konkursAS „KOdas", III vieta, Džiugas Kurlys, 6 klasė
Klaipėdos miesto konkursAS „KOdas", III vieta, Vytautas Jokūbas Virbalas, 7 klasė
Klaipėdos miesto konkursAS „KOdas", I vieta, 5–6 klasių komanda
Klaipėdos miesto konkursAS „KOdas", I vieta, 7–8 klasių komanda
Tarptautinės jaunųjų matematikų varžybos, III vieta, Augustinas Jučas, I klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada, I vieta, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada, II vieta, Beatričė Šimkutė, 5 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada, III vieta, Tomas Žadvydas, 8 klasė
Klaipėdos miesto 5–7 klasių mokinių matematikos konkursas, I vieta, Vytautas Jokūbas Virbalas, 7 klasė
Klaipėdos miesto 5–7 klasių mokinių matematikos konkursas, II vieta, Faustas Stadalninkas, 6 klasė
Klaipėdos miesto 5–7 klasių mokinių matematikos konkursas, III vieta, Beatričė Šimkutė, 5 klasė
Klaipėdos miesto matematikos mokytojų S. ir J. Kukulskių vardo komandinis konkursas, I vieta, 5–8 klasių komanda
Klaipėdos miesto matematikos mokytojų S. ir J. Kukulskių vardo komandinis konkursas, II vieta, 9–12 klasių komanda
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Tomas Žadvydas, 8 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Urtė Urbonavičiūtė, I klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Vilius Stankevičius, I klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Neda Narmontaitė, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Kasparas Arys, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Tadas Danilevičius, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Karolis Gramba, III klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Ugnius Igaris, IV klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Eimantas Platakis, IV klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Džiugas Kurlys, 6 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Tauras Kemundris, 6 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Pijus Oželis, II klasė, Vaiva Aleknavičiūtė, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Gabrielė Pomeliaikaitė, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Juozas Cėpla, 7 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Ignas Engelaitis, 8 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Titas Motekaitis, 8 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Justinas Jučas, I klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Kornelijus Semėnas, III klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Arvydas Grublys, III klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Lukas Stonikas, IV klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Jokūbas Dargis, IV klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Rytis Gerlikas, IV klasė
6–8 klasių Lietuvos moksleivių matematikos olimpiada, II vieta, Džiugas Kurlys, 6 klasė


Biologija

Klaipėdos miesto mokyklų 8 klasių mokinių biologijos olimpiada, I vieta, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 8 klasių mokinių biologijos olimpiada, II vieta, Vilius Vaičius, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 8 klasių mokinių biologijos olimpiada, III vieta, Aron Vaisman, 8 klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Mariam Varoneckaitė, IV klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Eglė Noreikaitė, IV klasė 
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Justinas Jučas, I klasė 
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Lukrecija Paulikaitė, II klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, Neda Narmontaitė, II klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Urtė Urbonavičiūtė, I klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Urtė Stankutė, II klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Kornelijus Semėnas, III klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Nojus Perkauskas, III klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Gintė Ambrazevičiūtė, IV klasė
3-ioji Vakarų Lietuvos gamtos mokslų – biologijos olimpiada, II vieta (8 kl. mokinių grupėje), Jokūbas Viršilas, 8 klasė


Geografija

Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų projektas, skirtas Atkurtos Lietuvos šimtmečiui „Šimtas klausimų apie Lietuvą“, II vieta, 5–8 kl. komanda 
Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų projektas, skirtas Atkurtos Lietuvos šimtmečiui „Šimtas klausimų apie Lietuvą“, I vieta, I–IV kl. komanda 
31-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9-12 kl.), I vieta, Vilius Stankevičius, I klasė
31-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9-12 kl.), I vieta, Karolis Gramba, III klasė
31-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9-12 kl.), II vieta, Kamilė Lamakinaitė, II klasė


Gamtos mokslai

15-oji tarptautinė jaunių gamtos mokslų olimpiada, bronzos medalis, Jokūbas Viršilas, 8 klasė


Chemija

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Pijus Oželis, II klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Kasparas Arys, II klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Tadas Danilevičius, II klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Eimantas Platakis, IV klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Gintarė Pudinskaitė, IV klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Urtė Urbonavičiūtė, I klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Rugilė Kičiatovaitė, II klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Kornelijus Semėnas, III klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Mariam Voroneckaitė, IV klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Justinas Jučas, I klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Viktorija Zykaitė, II klasė
Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III vieta (9 kl. grupėje), Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III vieta (10 kl. grupėje), Pijus Oželis, II klasė
Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, I vieta (11 kl. grupėje), Tadas Danilevičius, II klasė
Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, I vieta (11 kl. grupėje), Kornelijus Semėnas, III klasė
Klaipėdos m. 8 kl. mokinių chemijos konkursas „Auksinis mėgintuvėlis", I vieta, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Klaipėdos m. 8 kl. mokinių chemijos konkursas „Auksinis mėgintuvėlis", II vieta, Aron Vaisman, 8 klasė
Europos Sąjungos gamtos mokslų olimpiada (Portugalijoje), Sidabro medalis Lietuvos komandai, Tadas Danilevičius, II klasė


Fizika

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (miesto etapas), I vieta, Urtė Urbonavičiūtė, I klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (miesto etapas), I vieta, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (miesto etapas), I vieta, Tadas Danilevičius, II klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (miesto etapas), II vieta, Ugnius Igaris, IV klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (miesto etapas), III vieta, Vilius Stankevičius, I klasė 
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (miesto etapas), III vieta, Kasparas Arys, II klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (miesto etapas), III vieta, Simonas Eičinas, III klasė
30-asis Lietuvos mokinių fizikos čempionatas, I vieta (II kl. mokinių grupėje), Tadas Danilevičius, II klasė
24-asis prof. K. Baršausko fizikos konkursas, I vieta (8 kl. mokinių grupėje), Jokūbas Viršilas, 8 klasė
24-asis prof. K. Baršausko fizikos konkursas, III vieta (8 kl. mokinių grupėje), Tomas Žadvydas, 8 klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III vieta (9 kl. mokinių grupėje), Jokūbas Viršilas, 8 klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III vieta, Tadas Danilevičius, II klasė
Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, I vieta, Tomas Žadvydas, 8 klasė
Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, II vieta Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Klaipėdos m. 8 kl. mokinių fizikos olimpiada, I vieta, Tomas Žadvydas, 8 klasė
Klaipėdos m. 8 kl. mokinių fizikos olimpiada, I vieta, Jokūbas Viršilas, 8 klasė



Istorija, pilietinis ugdymas

Klaipėdos moksleivių teisinių žinių konkursas „Pažink Lietuvos Respublikos Konstituciją", II vieta, Ugnė Kaselytė, IV klasė 
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta (12 klasių grupėje), Ugnė Kaselytė, IV klasė 
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta (9 klasių grupėje), Raigardas Radajevas, I klasė
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, III vieta (9 klasių grupėje), Luka Lengvinaitė, I klasė
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, III vieta (9 klasių grupėje), Sofija Puzemskaja, I klasė
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, I vieta (10 klasių grupėje), Skaistė Svajonė Jazilionytė, II klasė
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta (10 klasių grupėje), Kamilė Lamakinaitė, II klasė
29-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Ugnė Kaselytė, IV klasė
29-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Rytis Gerlikas, IV klasė
29-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Dorotėja Milikaitė, IV klasė
29-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Matas Petravičius, III klasė
Klaipėdos miesto vyresniųjų klasių moksleivių istorinio esė konkursas, I vieta, Justė Jonutytė, III klasė
Klaipėdos miesto vyresniųjų klasių moksleivių istorinio esė konkursas, III vieta, Emilė Mikutaitė, III klasė


Informacinės technologijos

Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), I vieta savivaldybėje, Džiugas Kurlys, 6 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), III vieta savivaldybėje, Vytas Paulauskas, 7 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), I vieta savivaldybėje, Tomas Žadvydas, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), II vieta savivaldybėje, Monika Domarkaitė, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), III vieta savivaldybėje, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), III vieta savivaldybėje, Dovydas Kemundris, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), III vieta savivaldybėje, Ugnė Kaupinytė, I klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), II vieta respublikoje ir I vieta savivaldybėje, Vilius Rasevičius, II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), II vieta savivaldybėje, Lukas Runelis, II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), III vieta savivaldybėje, Nojus Šliuoža, II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), II vieta savivaldybėje, Emilė Mikutaitė, III klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), I vieta savivaldybėje, Lukas Valevičius, IV klasė
Informatikos olimpiada (miesto etapas), I vieta (tarp 9-okų), Augustinas Jučas, I klasė
Informatikos olimpiada (miesto etapas), I vieta (tarp 8-okų), Tomas Žadvydas, 8 klasė
Informatikos olimpiada (miesto etapas), II vieta (tarp 12-okų), Lukas Stonikas, IV klasė
Informatikos olimpiada (miesto etapas), II vieta (tarp 10-okų), Neda Narmontaitė, II klasė
Informatikos olimpiada (miesto etapas), III vieta (tarp 10-okų), Tadas Danilevičius, II klasė
Informatikos olimpiada (miesto etapas), III vieta (tarp 8-okų), Aron Vaisman, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (II etapas), 
I vieta regione ir III vieta Lietuvoje, Eimantas Platakis, IV klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (II etapas), I vieta regionė, Emilė Mikutaitė, III klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (II etapas), I vieta regione, Neda Narmontaitė, II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (II etapas), I vieta regione, Urtė Urbonavičiūtė, I klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (II etapas)
, III vieta regione, Pijus Oželis, II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (II etapas), III vieta regione, Neda Norvilytė, I klasė
Dr. J. P. Kazicko Žemaitijos krašto moksleivių IT taikymo konkursas, I vieta, Aida Marija Bielinskaitė, 8 klasė
Dr. J. P. Kazicko Žemaitijos krašto moksleivių IT taikymo konkursas, II vieta, Tomas Žadvydas, 8 klasė
30-oji Lietuvos  moksleivių informatikos olimpiada (šalies atrankinis etapas), I vieta, Tomas Žadvydas, 8 klasė
30-oji Lietuvos  moksleivių informatikos olimpiada (šalies atrankinis etapas), II vieta, Augustinas Jučas, I klasė
Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursas (Forumas), II vieta (Multimedijos ir sukurtų programų sekcijoje), Lukas Stonikas, IV klasė30-oji Lietuvos moksleivių informatikos olimpiada (finalinis etapas), III vieta (7–8 kl. grupėje), Tomas Žadvydas, 8 klasė
30-oji Lietuvos moksleivių informatikos olimpiada (finalinis etapas), pagyrimo raštas bei
pagal surinktus taškus pateko į Europos jaunių informatikos olimpiadą (EJIO), Augustinas Jučas, I klasė
Klaipėdos miesto mokinių konkursas „IT varžybos 2019“, II vieta, komanda
NMA informatikos olimpiada, III vieta (6–9 kl. grupėje), Tomas Žadvydas, 8 klasė


Robotika

Robotikos varžybos Robokopa, linijos sekimo varžybos, III vieta, Rokas Kruopys ir Danielė Kozlovaitė, 5  klasė
LEGO FLL varžybos KMSC taurei laimėti, I vieta, Modestas Jučas ir Laura Žyliūtė, 6 klasė


Muzika

Tarptautinis konkursas „Žvaigždsekys", Baltarusijoje, Pirmo laipsnio laureato diplomas  akademinio vokalo kategorijoje, Vaiva Bitinaitė, II klasė
Konkursas „Žvaigždsekys", Lietuvos turas, Pirmo laipsnio laureato diplomas estradinio vokalo kategorijoje, duetas Miglė Inga Kuprelytė ir Justas Pilibaitis, IV klasė
Konkursas „Žvaigždsekys", Lietuvos turas, I vieta akademinio vokalo kategorijoje, Vaiva Bitinaitė, II klasė
Konkursas „Žvaigždsekys", Lietuvos turas, I vieta estradinio vokalo kategorijoje, duetas Miglė Inga Kuprelytė ir Justas Pilibaitis, IV klasė
VII respublikinė muzikos olimpiada (miesto turas), I vieta, Justas Pilibaitis, IV klasė
VII respublikinė muzikos olimpiada (miesto turas), II vieta, Miglė Inga Kuprelytė, IV klasė
Klaipėdos apskrities festivalis- konkursas „Dainuok lietuviškai, dainuok apie Lietuvą", II vieta, Vaiva Bitinaitė, II klasė
VII respublikinė muzikos olimpiada, II vieta ir specialus diplomas už geriausią muzikos istorijos testą, Miglė Inga Kuprelytė, IV klasė
VII respublikinė muzikos olimpiada, III vieta, Justas Pilibaitis, IV klasė
Klaipėdos apskrities konkursas „Dviese“, I vieta, duetas: M. I. Kuprelytė ir J. Pilibaitis, IV klasė
Klaipėdos apskrities konkursas „Geriausias gimnazijų balsas", I vieta, Miglės Ingos Kuprelytės ir Justo Pilibaičio duetas, IV klasė 
Klaipėdos apskrities konkursas „Geriausias gimnazijų balsas", II vieta (solistų kategorijoje), Miglė Inga Kuprelytė, IV klasė
Konkursas „Giest lakštingalėlis“, laureatė, Vaiva Bitinaitė, II klasė
Konkursas „Giest lakštingalėlis“, laureatė, Miglė Inga Kuprelytė, IV klasė
Konkursas „Giest lakštingalėlis“, laureatai, duetas: Miglė Inga Kuprelytė, Justas Pilibaitis, IV klasė
Klaipėdos miesto mokinių konkursas „Dainuojame rusiškai", I vieta (5–8 kl. grupėje), Aksinija Mokina, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokinių konkursas „Dainuojame rusiškai", I vieta (I–IV kl. grupėje), Justas Pilibaitis, IV klasė


 
Kūno kultūra

Lietuvos moksleivių lėkščiasvydžio čempionato finalas, III vieta, komanda
2018–2019 m. m. Klaipėdos miesto mokinių „Mero taurės“ sporto žaidynių mergaičių futbolo varžybos, I vieta, komanda
2018–2019 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių futbolo zoninės varžybos, II vieta, komanda
Klaipėdos miesto mokinių sporto žaidynių „Mero taurė“ mergaičių stalo teniso varžybos, I vieta, komanda
2018–2019 m. m. Klaipėdos miesto mokinių sporto žaidynių „Mero taurė“ merginų badmintono varžybos, III vieta, komanda
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti, II vieta 60 m barjerinio bėgimo rungtyje, Benas Mačiulskis, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti, III vieta 200 m. bėgimo rungtyje, Benas Mačiulskis, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti, II vieta 60 m. bėgimo rungtyje, Skaistė Einikytė, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti, II vieta 200 m. bėgimo rungtyje, Skaistė Einikytė, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti, III vieta 60 m. barjerinio bėgimo  rungtyje, Titas Dirvonskas, 7 klasė
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti, II vieta rutulio stūmimo rungtyje, Gustė Narmontaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti, II vieta 60 m. bėgimo rungtyje, Urtė Aušraitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti, III vieta šuolio į tolį įsibėgėjus rungtyje, Urtė Aušraitė, 5 klasė
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti, I vieta šuolio į aukštį rungtyje, Tomas Markauskas, 6 klasė
ARIMEX Lietuvos ultimeito čempionatas 2018–2019 m. m. (uždarų patalpų), III vieta (jaunimo divizione), komanda
Lietuvos mokyklų merginų futsalo žaidynių apskrities finalas, I vieta, komanda
2018–2019 m. m. Klaipėdos miesto mokinių sporto žaidynių „Mero taurė“, Pavasario kroso varžybos, III vieta (vaikų amžiaus grupėje, 500 m rungtyje), Ernandas Adomavičius, 5 klasė



2017–2018 m. m. 

Gamtos mokslai

Tarptautinė jaunių gamtos mokslų olimpiada, Sidabro medalis, Tadas Danilevičius, I klasė
Tarptautinė jaunių gamtos mokslų olimpiada, Bronzos medalis, Mariam Varoneckaitė, III klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, I vieta, Neda Narmontaitė, I klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, I vieta, Ieva Armalytė, II klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, I vieta, Elgė Noreikaitė, III klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, I vieta, Mariam Varoneckaitė, III klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, II vieta, Kornelijus Semėnas, II klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, II vieta, Andrius Mykolas Verenis, IV klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, III vieta, Lukrecija Paulikaitė, I klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, III vieta, Inga Garšvaitė, IV klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, III vieta, Marta Tamošiūnaitė, IV klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 8 klasių mokinių biologijos olimpiada, II vieta, Augustinas Jučas, 8 klasė
EUSO2018 tarptautinė gamtos mokslų olimpiada, bronzos medalis, Kornelijus Semėnas, II klasė

Chemija

56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.),  I vieta, Pijus Oželis, I klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, Kornelijus Semėnas,  II klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, Tadas Danilevičius, I klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, Inga Garšvaitė, IV klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), II vieta, Kasparas Arys, II vieta, I klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), II vieta, Ieva Armalytė,  II klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, Eimantas Platakis, III klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), II vieta, Gintarė Pudinskaitė, III klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), II vieta, Mariam Varoneckaitė, III klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), III vieta, Gabrielė Kalantaitė, IV klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9 kl.), I vieta, Pijus Oželis, I klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (10 kl.), III vieta, Kornelijus Semėnas, II klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (11 kl.), III vieta, Tadas Danilevičius, I klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (11 kl.), pagyrimo raštas, Eimantas Platakis, III klasė

Fizika

66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiados (9–12 kl.), I vieta, Tadas Danilevičius, I klasė
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiados (9-12 kl.), II vieta, Pijus Oželis, I klasė
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiados (9-12 kl.), II vieta, Ugnius Igaris, III klasė
16-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, II laipsnio diplomas, Jokūbas Viršilas, 7 klasė
16-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, III laipsnio diplomas, Tomas Žadvydas, 7 klasė
16-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, pagyrimo raštas, Simonas Eičinas, II klas?

_

Pamokų ir konsultacijų laikas 5–8, I–IV klasių mokiniams

Pamoka

Pamokos laikas

Pietų pertraukos

1

8.00–8.45

 

2

8.55–9.40

 

3

9.50–10.35

 

4

10.45–11.30

 

5

12.00–12.45

Po 4 pamokos – 5 , 6 kl. mokiniams

6

13.15–14.00

Po 5 pamokos –
7, 8 ir I–IV kl. mokiniams 

7

14.10–14.55

 

8

15.05–15.50

 

9

16.00–16.45

 

Mokinių atostogos 2020-2021 m. m.

 

Prasideda

Baigiasi

Rudens

2020-10-26

2020-10-30

Žiemos (Kalėdų)

2020-12-23

2021-01-05

Žiemos

2021-02-15

2021-02-19

Pavasario (Velykų)

2021-04-06

2021-04-09

 

   

Mūsų rekvizitai

Klaipėdos licėjus
Įmonės kodas: 191832328
Kretingos g. 44, 92317 Klaipėda
Tel.: 8 (46) 351286, +370 (616) 33807
Buhalterija: +370 (610) 10791
El.paštas: info@klaipedoslicejus.lt
AB DNB bankas
Klaipėdos filialas
Banko kodas: 40100
A/s Nr.: LT 544010042301124105