Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pagrindinis ir vidurinis ugdymas (5-8 ir I- IV gimnazijos klasės)











Administracija

Direktorė Doc. dr. R. Kontautienė

Direktorės pavaduotoja ugdymui Elena Burbienė, tel. nr. 8 611 45707, elena.b@klaipedoslicejus.lt

Direktorės pavaduotoja mokymo programų vykdymui Ramunė Petrauskienė, tel. nr. 8 615 55377, ramune.p@klaipedoslicejus.lt

Direktorės pavaduotojas ūkinei veiklai Arūnas Antanaitis, tel. nr. 8 698 39087, arunas.a@klaipedoslicejus.lt

Pagrindinio  ir vidurinio ugdymo skyriai (Kretingos g. 44):

Pagrindinio ugdymo (5–7 klasės) – vadovė Inga Navickaitė, 8 675 54574, inga.n@klaipedoslicejus.lt

Pagrindinio ugdymo (8, I–II klasės) – vadovė Kristina Sipavičienė, 8 620 44785, kristina.s@klaipedoslicejus.lt

Vidurinio ugdymo (III–IV klasės) – vadovė Inga Lukauskienė, 8 687 11942, inga.l@klaipedoslicejus.lt

Tarptautinio bakalaureato (IB) skyrius – vadovė Ramunė Petrauskienė, 8 615 55377,
ramune.p@klaipedoslicejus.lt

Mokymo programų vadovai:

lietuvių k. – Inga Lukauskienė, inga.l@klaipedoslicejus.lt

užsienio kalbų – Loreta Ložinskienė, loreta.l@klaipedoslicejus.lt

matematikos - Rasa Karapetian, rasa.k@klaipedoslicejus.lt

inžinerijos – Ilona Rupšienė, ilona.r@klaipedoslicejus.lt

gamtos mokslų – Ingrida Rimkienė, ingrida.r@klaipedoslicejus.lt

socialinių mokslų – Vaidas Pamparas, vaidas.p@klaipedoslicejus.lt

menai, dorinio ugdymo – Kristina Sipavičienė, kristina.s@klaipedoslicejus.lt

sporto ir neformaliojo švietimo – Genovaitė Butkienė, genovaite.b@klaipedoslicejus.lt

tarptautinio bakalaureato – Ramunė Petrauskienė, ramune.p@klaipedoslicejus.lt  





_

Pamokų ir konsultacijų laikas 5–8, I–IV klasių mokiniams

Pamoka

Pamokos laikas

Pietų pertraukos

1

8.00–8.45

 

2

8.55–9.40

 

3

9.50–10.35

 

4

10.45–11.30

 

5

12.00–12.45

Po 4 pamokos – 5 , 6 kl. mokiniams

6

13.15–14.00

Po 5 pamokos –
7, 8 ir I–IV kl. mokiniams 

7

14.10–14.55

 

8

15.05–15.50

 

9

16.00–16.45

 

Mokinių atostogos 2019-2020 m. m.

 

Prasideda

Baigiasi

Rudens

2019-10-28

2019-10-31

Žiemos (Kalėdų)

2019-12-23

2020-01-03

Žiemos

2020-02-17

2020-02-21

Pavasario (Velykų)

2020-04-14

2020-04-17

 

   

Mūsų rekvizitai

Klaipėdos licėjus
Įmonės kodas: 191832328
Kretingos g. 44, 92317 Klaipėda
Tel.: 8 (46) 351286, +370 (616) 33807
Buhalterija: +370 (610) 10791
El.paštas: info@klaipedoslicejus.lt
AB DNB bankas
Klaipėdos filialas
Banko kodas: 40100
A/s Nr.: LT 544010042301124105