Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pagrindinis ir vidurinis ugdymas (5-8 ir I- IV gimnazijos klasės)












Laimėjimai

KLAIPĖDOS LICĖJAUS MOKINIŲ LAIMĖJIMAI 

 

2018–2019 m. m.

Užsienio kalba (anglų)

Klaipėdos miesto 5–8 klasių mokinių raiškiojo skaitymo anglų kalba konkursas „Sukasi metų ratas“, I vieta (5–6 klasių grupėje), Izabelė Kuprytė, 5 klasė
Klaipėdos miesto 5–8 klasių mokinių raiškiojo skaitymo anglų kalba konkursas „Sukasi metų ratas“, II vieta (7–8 klasių grupėje) Dominykas Drungilas, 7 klasė
Klaipėdos miesto I–IV gimnazijos klasių anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas, I vieta (I–II klasių grupėje), Rokas Norvaišas, I klasė


Užsienio kalba (rusų)

Klaipėdos miesto rusų (užsienio) kalbos dailyraščio konkursas „Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai", II vieta, Vaiva Petrauskaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto rusų (užsienio) kalbos dailyraščio konkursas „Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai", III vieta, Donata Župerkaitė, I klasė

Užsienio kalba (vokiečių)

Klaipėdos miesto gimnazijų mokinių meninio skaitymo užsienio kalbomis konkursas "Gyvenimo spalvos", III vieta, Jogailė Norkutė, II klasė
 

Matematika

NMA 5–8 klasių matematikos olimpiada, II vieta savo amžiaus grupėje, Tomas Žadvydas, 8 klasė


Geografija

Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų projektas, skirtas Atkurtos Lietuvos šimtmečiui „Šimtas klausimų apie Lietuvą“, II vieta, 5–8 kl. komanda 
Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų projektas, skirtas Atkurtos Lietuvos šimtmečiui „Šimtas klausimų apie Lietuvą“, I vieta, I–IV kl. komanda 

Gamtos mokslai

15-oji tarptautinė jaunių gamtos mokslų olimpiada, bronzos medalis, Jokūbas Viršilas, 8 klasė


Istorija, pilietinis ugdymas

Klaipėdos moksleivių teisinių žinių konkursas „Pažink Lietuvos Respublikos Konstituciją", II vieta, Ugnė Kaselytė, IV klasė 
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta (12 klasių grupėje), Ugnė Kaselytė, IV klasė 
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta (9 klasių grupėje), Raigardas Radajevas, I klasė
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, III vieta (9 klasių grupėje), Luka Lengvinaitė, I klasė
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, III vieta (9 klasių grupėje), Sofija Puzemskaja, I klasė
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, I vieta (10 klasių grupėje), Skaistė Svajonė Jazilionytė, II klasė
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta (10 klasių grupėje), Kamilė Lamakinaitė, II klasė

Informacinės technologijos

Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), I vieta savivaldybėje, Džiugas Kurlys, 6 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), III vieta savivaldybėje, Vytas Paulauskas, 7 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), I vieta savivaldybėje, Tomas Žadvydas, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), II vieta savivaldybėje, Monika Domarkaitė, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), III vieta savivaldybėje, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), III vieta savivaldybėje, Dovydas Kemundris, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), III vieta savivaldybėje, Ugnė Kaupinytė, I klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), II vieta respublikoje ir I vieta savivaldybėje, Vilius Rasevičius, II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), II vieta savivaldybėje, Lukas Runelis, II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), III vieta savivaldybėje, Nojus Šliuoža, II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), II vieta savivaldybėje, Emilė Mikutaitė, III klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), I vieta savivaldybėje, Lukas Valevičius, IV klasė


Robotika

Robotikos varžybos Robokopa, linijos sekimo varžybos, III vieta, Rokas Kruopys ir Danielė Kozlovaitė, 5  klasė
LEGO FLL varžybos KMSC taurei laimėti, I vieta, Modestas Jučas ir Laura Žyliūtė, 6 klasė


Muzika

Tarptautinis konkursas "Žvaigždsekys", Baltarusijoje, Pirmo laipsnio laureato diplomas  akademinio vokalo kategorijoje, Vaiva Bitinaitė, II klasė
Konkursas "Žvaigždsekys", Lietuvos turas, Pirmo laipsnio laureato diplomas estradinio vokalo kategorijoje, duetas Miglė Inga Kuprelytė ir Justas Pilibaitis, IV klasė
Konkursas "Žvaigždsekys", Lietuvos turas, I vieta akademinio vokalo kategorijoje, Vaiva Bitinaitė, II klasė
Konkursas "Žvaigždsekys", Lietuvos turas, I vieta estradinio vokalo kategorijoje, duetas Miglė Inga Kuprelytė ir Justas Pilibaitis, IV klasė


Kūno kultūra

Lietuvos moksleivių lėkščiasvydžio čempionato finalas, III vieta, komanda
2018–2019 m. m. Klaipėdos miesto mokinių „Mero taurės“ sporto žaidynių mergaičių futbolo varžybos, I vieta, komanda
2018–2019 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių futbolo zoninės varžybos, II vieta, komanda
Klaipėdos miesto mokinių sporto žaidynių „Mero taurė“ mergaičių stalo teniso varžybos, I vieta, komanda

2017–2018 m. m. 

Gamtos mokslai

Tarptautinė jaunių gamtos mokslų olimpiada, Sidabro medalis, Tadas Danilevičius, I klasė
Tarptautinė jaunių gamtos mokslų olimpiada, Bronzos medalis, Mariam Varoneckaitė, III klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, I vieta, Neda Narmontaitė, I klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, I vieta, Ieva Armalytė, II klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, I vieta, Elgė Noreikaitė, III klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, I vieta, Mariam Varoneckaitė, III klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, II vieta, Kornelijus Semėnas, II klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, II vieta, Andrius Mykolas Verenis, IV klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, III vieta, Lukrecija Paulikaitė, I klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, III vieta, Inga Garšvaitė, IV klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, III vieta, Marta Tamošiūnaitė, IV klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 8 klasių mokinių biologijos olimpiada, II vieta, Augustinas Jučas, 8 klasė
EUSO2018 tarptautinė gamtos mokslų olimpiada, bronzos medalis, Kornelijus Semėnas, II klasė

Chemija

56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.),  I vieta, Pijus Oželis, I klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, Kornelijus Semėnas,  II klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, Tadas Danilevičius, I klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, Inga Garšvaitė, IV klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), II vieta, Kasparas Arys, II vieta, I klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), II vieta, Ieva Armalytė,  II klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, Eimantas Platakis, III klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), II vieta, Gintarė Pudinskaitė, III klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), II vieta, Mariam Varoneckaitė, III klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), III vieta, Gabrielė Kalantaitė, IV klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9 kl.), I vieta, Pijus Oželis, I klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (10 kl.), III vieta, Kornelijus Semėnas, II klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (11 kl.), III vieta, Tadas Danilevičius, I klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (11 kl.), pagyrimo raštas, Eimantas Platakis, III klasė

Fizika

66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiados (9–12 kl.), I vieta, Tadas Danilevičius, I klasė
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiados (9-12 kl.), II vieta, Pijus Oželis, I klasė
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiados (9-12 kl.), II vieta, Ugnius Igaris, III klasė
16-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, II laipsnio diplomas, Jokūbas Viršilas, 7 klasė
16-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, III laipsnio diplomas, Tomas Žadvydas, 7 klasė
16-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, pagyrimo raštas, Simonas Eičinas, II klasė
29-asis Lietuvos mokinių fizikos čempionatas, I vieta, Tadas Danilevičius, I klasė
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, pagyrimo raštas, Pijus Oželis, I klasė
Klaipėdos miesto 7 kl. mokinių fizikos konkursas, I vieta, Jokūbas Viršilas, 7 klasė
Klaipėdos miesto 7 kl. mokinių fizikos konkursas, II vieta, Tomas Žadvydas, 7 klasė
VGTU „Ateities inžinerijos" projektinių darbų pristatymas, III vieta, Mindaugas Markauskas, II klasė
Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Fizikos bandymai aplink mus“ 11–12 klasių Video sekcija, III vieta, Gabrielė Kalantaitė, IV klasė



Informacinės technologijos

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), III vieta savivaldybėje, Romanas Sorokinas, 5 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), IV vieta savivaldybėje, Rytis Chockevičius, 5 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), I vieta savivaldybėje, Tomas Žadvydas, 7 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), II vieta savivaldybėje, Jokūbas Viršilas, 7 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), IV vieta savivaldybėje, Monika Domarkaitė, 7 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), I vieta savivaldybėje, Tadas Danilevičius, I klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), II vieta savivaldybėje, Karolis Tolys, I klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), II vieta savivaldybėje, Eimantas Skuodas, I klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), IV vieta savivaldybėje, Neda Narmontaitė, I klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), V vieta savivaldybėje, Titas Lengvinas, I klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), I vieta savivaldybėje, Emilė Mikutaitė, II klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), III vieta savivaldybėje, Giedrė Žalaitė, II klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), III vieta savivaldybėje, Gustas Grencevičius, II klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), I vieta savivaldybėje, Lukas Valevičius, III klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), II vieta savivaldybėje, Gintė Ambrazevičiūtė, III klasė
Klaipėdos m. informatikos olimpiada, I vieta, Augustinas Jučas, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” II etapas (regionas), I vieta regione ir Lietuvoje, Neda Narmontaitė, I klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” II etapas (regionas), II vieta regione, Arijus Tamašauskas, I klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” II etapas (regionas), II vieta regione, Lukas Valevičius, III klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” II etapas (regionas), III vieta regione, Giedrė Žalaitė, II klasė
Dr. J. P. Kazicko moksleivių IT taikymo konkursas (jaunių grupė 5–8 kl., Žemaitijos regionas), II vieta, Aida Marija Bielinskaitė, 7 klasė
Dr. J. P. Kazicko moksleivių IT taikymo konkursas (jaunių grupė 5–8 kl., Žemaitijos regionas), III vieta, Tomas Žadvydas, 7 klasė
Informatikos olimpiada (šalies etapo atrankinė dalis, III etapas), II vieta (7–8 kl.), Augustinas Jučas, 8 klasė
FLL regioninės varžybos, I vieta, Klaipėdos licėjaus komanda
Klaipėdos m. IT varžybos, III vieta, Klaipėdos licėjaus komanda
Lietuvos mokinių informatikos olimpiados finalinis etapas, III vieta, Augustinas Jučas, 8 klasė
Nacionalinės moksleivių akademijos (NMA) organizuota 7–9 klasių informatikos olimpiada, II vieta, Augustinas Jučas, 8 klasė
VGTU „Ateities inžinerijos" projektinių darbų pristatymas, II vieta, Arvydas Grublys, Karolis Gramba, II klasė


Lietuvių kalba

50-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, laureatė, Aida Marija Bielinskaitė, 7 klasė
Lietuvių kalbos ir Antikos kultūros olimpiada, I vieta, Ieva Armalytė, II klasė
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Emilė Mikutaitė, II klasė
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Eglė Noreikaitė, III klasė
Klaipėdos miesto meninio skaitymo konkursas 5–8 kl., II vieta, Banga Elena Kniukštaitė, 7 klasė
Klaipėdos miesto meninio skaitymo konkursas 5–8 kl., II vieta, Rokas Norvaišas, 8 klasė
Klaipėdos miesto dailaus rašto konkursas „Žąsies plunksna”, I vieta, Dangė Lygnugarytė, 5 klasė
Klaipėdos miesto dailaus rašto konkursas „Žąsies plunksna”, I vieta, Agnė Kavaliauskaitė, 6 klasė
Klaipėdos miesto dailaus rašto konkursas „Žąsies plunksna”, I vieta, Donata Župerkaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto diktanto konkursas ,,Rašau be klaidų 2018“, III vieta (tarp 5 kl. mokinių), Dangė Lygnugarytė, 5 klasė
Klaipėdos miesto diktanto konkursas ,,Rašau be klaidų 2018“, I vieta (tarp 6 kl. mokinių), Agnė Kavaliauskaitė, 6 klasė
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams (9-12 kl.), Klaipėdos m. etapas, II vieta, Emilė Mikutaitė, II klasė
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams (9-12 kl.), III vieta, Emilė Mikutaitė, II klasė
Klaipėdos m. bendrojo lavinimo mokyklų 7-ųjų klasių mokinių lietuvių kalbos diktantas-konkursas „Raštingiausias Klaipėdos septintokas", I vieta, Linda Marijošiūtė, 7 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų projektas-konkursas „Knygų ekspertų kovos", I vieta, Klaipėdos licėjaus 7–8 klasių mokinių komanda



Matematika

Klaipėdos miesto matematikos olimpiados II turas, I vieta, Neda Narmontaitė, I klasė
Klaipėdos miesto matematikos olimpiados II turas, II vieta, Tadas Danilevičius, I klasė
Klaipėdos miesto matematikos olimpiados II turas, III vieta, Ugnius Igaris, III klasė
Klaipėdos m. matematikos konkursas „Kodas”, I vieta, Roman Sorokin, 5 klasė
Klaipėdos m. matematikos konkursas „Kodas”, I vieta, Tomas Žadvydas, 7 klasė
Klaipėdos m. matematikos konkursas „Kodas”, II vieta, Jokūbas Viršilas, 7 klasė
Klaipėdos m. matematikos konkursas „Kodas”, III vieta, Dominykas Kuprys, 6 klasė
Klaipėdos m. matematikos konkursas „Kodas”, III vieta, Augustinas Jučas, 8 klasė
Tarptautinės jaunųjų matematikų varžybos 2018, III vieta, Neda Narmontaitė, I klasė
Klaipėdos miesto mokinių matematikos olimpiada (5–7 kl.), I vieta, Vytautas Jokūbas Virbalas, 6 klasė
Klaipėdos miesto mokinių matematikos olimpiada (5–7 kl.), II vieta, Jokūbas Viršilas, 7 klasė
Klaipėdos miesto mokinių matematikos olimpiada (5–7 kl.), II vieta, Džiugas Kurlys, 5 klasė
Respublikinė 5-tų klasių matematikos viktorina „Skaičių mūšis“, I vieta, 5 klasių komanda
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Bičiulis), Faustas Stadalninkas, 5 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir Klaipėdos m. savivaldybėje I vieta (Kadetas), Titas Motekaitis, 7 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir Klaipėdos m. savivaldybėje II vieta (Kadetas), Jokūbas Viršilas, 7 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir Klaipėdos m. savivaldybėje II vieta (Junioras), Pijus Oželis, I klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir Klaipėdos m. savivaldybėje III vieta (Junioras), Tadas Danilevičius, I klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Junioras), Neda Narmontaitė, I klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir Klaipėdos m. savivaldybėje I vieta (Senjoras), Eimantas Platakis, III klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir Klaipėdos m. savivaldybėje III vieta (Senjoras), Eglė Noreikaitė, III klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Senjoras), Marija Daukšaitė, IV klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Kadetas), Tomas Žadvydas, 7 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Kadetas), Justinas Jučas, 8 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Junioras), Kasparas Arys, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Junioras), Karolis Gramba, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Junioras), Vilius Tubinas, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Senjoras), Lukas Valevičius, III klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Senjoras), Mariam Varoneckaitė, III klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Senjoras), Gabija Lesauskaitė, III klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Senjoras), Dorotėja Milikaitė, III klasė
Klaipėdos miesto matematikos mokytojų Stasės ir Juozo Kukulskių vardo komandinis konkursas, I vieta (5–8 klasių grupėje)
Klaipėdos miesto matematikos mokytojų Stasės ir Juozo Kukulskių vardo komandinis konkursas, I vieta (9–12 klasių grupėje)
Lietuvos 6–8 klasių moksleivių matematikos olimpiada, II vieta, Jokūbas Viršilas, 7 klasė
Lietuvos 6–8 klasių moksleivių matematikos olimpiada, III vieta, Justinas Jučas, 8 klasė


Užsienio kalba (anglų)

Klaipėdos miesto anglų kalbos olimpiada, II vieta, Eglė Noreikaitė, III klasė
Klaipėdos miesto anglų kalbos olimpiada, II vieta, Gabija Lesauskaitė, III klasė
Klaipėdos miesto 5-ų klasių mokinių konkursas „Anglų kalbos visažinis“, III vieta, Kristupas Vekteris, 5 klasė 
Respublikinis mokyklų mokinių (anglų k. ir meninės raiškos) konkurso „Anglų kalbos posakių vizualizavimas“ konkursas, laureatė, Neda Norvilytė, 8 klasė
Respublikinis mokyklų mokinių (anglų k. ir meninės raiškos) konkurso „Anglų kalbos posakių vizualizavimas“ konkursas, laureatė, Tija Juodvalkytė, 8 klasė
Respublikinis mokyklų mokinių (anglų k. ir meninės raiškos) konkurso „Anglų kalbos posakių vizualizavimas“ konkursas, laureatė, Donata Župerkaitė, 8 klasė
Respublikinis mokyklų mokinių (anglų k. ir meninės raiškos) konkurso „Anglų kalbos posakių vizualizavimas“ konkursas, laureatė, Liepa Mockutė, 7 klasė
Respublikinis mokyklų mokinių (anglų k. ir meninės raiškos) konkurso „Anglų kalbos posakių vizualizavimas“ konkursas, laureatė, Alisija Dabašinskaitė, 7 klasė
Respublikinis mokyklų mokinių (anglų k. ir meninės raiškos) konkurso „Anglų kalbos posakių vizualizavimas“ konkursas, laureatė, Vaiva Petrauskaitė, 7 klasė
Respublikinis mokyklų mokinių (anglų k. ir meninės raiškos) konkurso „Anglų kalbos posakių vizualizavimas“ konkursas, laureatas, Rokas Benikas, 7 klasė
Respublikinis mokyklų mokinių (anglų k. ir meninės raiškos) konkurso „Anglų kalbos posakių vizualizavimas“ konkursas, laureatė, Toma Selivončikaitė, 7 klasė
Vertimų ir iliustracijų konkursas „Tavo žvilgsnis“, laureatai:
Danielė Lasauskaitė (5 c kl.), Darija Oželytė (6 b kl.) Domantas Kasnauskas (6 b kl.), Dominykas Drungilas (6 b kl.), Dominykas Kuprys (6 b kl.), Eglė Stasytytė (6 b kl.), Emilija Cechanavičiūtė (6 b kl.), Erikas Gerasimov (6 b kl.), Eva Auksoriūtė (5 c kl.), Evelina Grambaitė (6 a kl.), Gabrielė Zinkutė (6 b kl.), Ieva Stončiūtė (6 b kl.), Vytas Paulauskas (6 b kl.), Ignas Piliutis (6 b kl.), Jonas Macevičius (6 a kl.), Justė Karolytė (6 a kl.), Liepa Jakonsonaitė (5 c kl.), Mariam Albertyan (6 a kl.), Odrė Daujotaitė (6 a kl.), Paula Panfilova (6 b kl.), Tėja Daujotaitė (6 b kl.), Ūla Nikolajūtė (5 c kl.), Vėjas Kaminskas (6 a kl.), Džiugas Kurlys (5 b kl.), Benas Deščeras (5 b kl.), Audra Perminaitė (5 a kl.), Elzė Sofija Vasiliauskaitė (5 a kl.), Saulė Pocevičiūtė (5 a kl.), Emilė Mikutaitė (II bio kl.), Rusnė Karlikauskaitė (II bio kl.)

 

Užsienio kalba (rusų)

Tarptautinis rusų poezijos žinovų konkursas „Užburiantys poezijos garsai", I vieta, Vlada Šavliukevič, II klasė
Tarptautinis rusų poezijos žinovų konkursas „Užburiantys poezijos garsai", III vieta, Nikolė Gleizer, I klasė
Klaipėdos miesto mokinių rusų (užsienio) k. dailyraščio konkursas, I vieta, Donata Župerkaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokinių rusų (užsienio) k. dailyraščio konkursas, II vieta, Deimena Špučytė, IV klasė
Klaipėdos miesto mokinių rusų (užsienio) k. dailyraščio konkursas, III vieta, Jelizaveta Petrova, II klasė
Klaipėdos miesto užsienio kalbų meninio skaitymo konkursas „Gyvenimo spalvos“, III vieta, Kamilė Lamakinaitė, I klasė
Klaipėdos miesto rusų (užsienio) kalbos konkursas-viktorina „Kelionė į pasaką“, I vieta, Klaipėdos licėjaus 7 klasių komanda
Klaipėdos miesto rusų (užsienio) kalbos epistolinio rašinio konkursas "Laiškas Seneliui Šalčiui", I vieta, Sabina Puzemskaja, IV klasė (III–IV kl. grupėje)
Klaipėdos miesto rusų (užsienio) kalbos epistolinio rašinio konkursas "Laiškas Seneliui Šalčiui", II vieta, Alisija Dabašinskaitė, 7 klasė (7–8 kl. grupėje)
Klaipėdos miesto rusų (užsienio) kalbos epistolinio rašinio konkursas "Laiškas Seneliui Šalčiui", III vieta, Elvyra Tarozaitė ir Paulius Kuzmarskis, II klasė (III–IV kl. grupėje)
25-oji Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada  10–11 kl. (miesto etapas), I vieta, Jelizaveta Petrova, II klasė
Klaipėdos miesto rusų (užsienio) k. 8 klasių olimpiada, III vieta, Alanas Soročinskis, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokinių meninio skaitymo konkursas „Skaitome V. Šekspyro sonetus", II vieta, Kamilė Lamakinaitė, I klasė
Vertimų ir iliustracijų konkursas „Tavo žvilgsnis“, laureatai: 
Agnė Kavaliauskaitė (6 b kl.), Arijus Tamašauskas (I inž kl.), Austė Anužytė (IV kl.), Darija Oželytė (6 b kl.), Gabija Lebeckytė (I bio kl.), Gabrielė Zinkutė (6 b kl.), Greta Pargaliauskaitė (I bio kl.), Gustas Grencevičius (II soc kl.), Ignas Piliutis (6 b kl.), Justė Karolytė (6 b kl.), Liepa Mockutė (7 c kl.), Mindaugas Markauskas (II inž kl.), Odrė Daujotaitė (6 a kl.), Vaiva Aleknavičiūtė (I bio kl.), Viktorija Gabalytė (8 b kl.), Vilius Tubinas (II inž kl.)
Klaipėdos miesto mokinių konkursas-festivalis „Dainuojame rusiškai“, Aksinija Mokina (7 c kl.), II vieta, padėkos raštas už taisyklingiausią rusų k. tartį (6–8 kl. grupėje)
Klaipėdos miesto mokinių konkursas-festivalis „Dainuojame rusiškai“, Justas Pilibaitis (III A2 kl.), I vieta (I–IV kl. grupėje)



Užsienio kalba (vokiečių)

Klaipėdos miesto užsienio kalbų meninio skaitymo konkursas „Gyvenimo spalvos“, I vieta, Jogailė Norkutė, I klasė
Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada (11 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Meda Urbonaitė, III klasė
Vertimų ir iliustracijų konkursas „Tavo žvilgsnis“, laureatai:
Dominykas Drungilas (6 b kl.), Dominykas Kuprys (6 b kl.), Jogailė Norkutė (I bio kl.), Mariam Varoneckaitė (III kl.), Meda Urbonaitė (III kl.), Ugnė Bučytė (II soc kl.), Vaiva Bitinaitė (I bio kl.), Viltė Valevičiūtė (II bio kl.), Vytas Paulauskas (6 b kl.)


Geografija

30-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9-12 kl.), II vieta, Aidas Kaveckis, IV kl.
30-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9-12 kl.), III vieta, Karolis Gramba, II kl.


Istorija

Klaipėdos miesto Konstitucijos egzaminas, I vieta (I gimnazijos klasių), Kamilė Lomakinaitė, I inž klasė
Klaipėdos miesto Konstitucijos egzaminas, I vieta (I gimnazijos klasių), 
Skaistė Svajonė Jazilionytė, I soc klasė
Klaipėdos miesto Konstitucijos egzaminas, II vieta (II gimnazijos klasių), Ugnė Bučytė, I soc klasė
Klaipėdos miesto Konstitucijos egzaminas, III vieta (II gimnazijos klasių), Laura Žilinskaitė, II soc klasė
Klaipėdos miesto Konstitucijos egzaminas, III vieta (III gimnazijos klasių), Ugnė Kaselytė, III A1 klasė
Klaipėdos miesto Konstitucijos egzaminas, III vieta (IV gimnazijos klasių), Gustė Maleckaitė, IV klasė
Klaipėdos miesto Konstitucijos egzaminas, III vieta (IV gimnazijos klasių), Ūla Tijūnėlytė, IV klasė
Klaipėdos miesto Konstitucijos egzaminas, III vieta (IV gimnazijos klasių), Sabina Puzemskaja, IV klasė
28-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10–12 kl.), Klaipėdos m. etapas, I vieta, Rytis Gerlikas, III klasė
28-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10–12 kl.), Klaipėdos m. etapas, I vieta, Aidas  Kaveckis, IV klasė
28-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10–12 kl.), Klaipėdos m. etapas, II vieta, Matas Petravičius, II klasė
28-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10–12 kl.), Klaipėdos m. etapas, III vieta, Sabina Puzemskaja, IV klasė
28-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10–12 kl.), Klaipėdos m. etapas, III vieta, Gustė Maleckaitė, IV klasė


Kūno kultūra

Klaipėdos miesto rudens kroso varžybos, III vieta (jaunių amžiaus grupėje, 1000 m. distancijoje), Lukrecija Paulikaitė, I bio klasė
2017–2018 m. m. Klaipėdos miesto mokinių „Mero taurės“ sporto žaidynių mergaičių futbolo varžybos, II vieta, komanda
2017–2018 m. m. Klaipėdos miesto mokinių „Mero taurės“ sporto žaidynių merginų stalo teniso varžybos, II vieta
2017–2018 m. m. Klaipėdos miesto mokinių „Mero taurės“ sporto žaidynių vaikinų stalo teniso varžybos, II vieta
Lietuvos moksleivių ultimeito čempionatas, III vieta, berniukų komanda (7–II kl.)
Lietuvos mokyklų futsolo žaidynės (8 kl. ir jaunesnių amžiaus grupėje), I vieta Klaipėdos m. savivaldybėje
Lietuvos mokyklų futsolo žaidynės (8 kl. ir jaunesnių amžiaus grupėje), II vieta Klaipėdos m. apskrityje
Klaipėdos miesto LAF taurei laimėti jaunučių varžybos, 200 m distancija, II vieta, Skaistė Einikytė, 7 klasė
Klaipėdos miesto LAF taurei laimėti jaunučių varžybos, 60 m distancija, II vieta, Skaistė Einikytė, 7 klasė
Klaipėdos miesto LAF taurei laimėti vaikų varžybos, III vieta, Titas Dirvonskas, 6 klasė
2017–2018 m. m. Klaipėdos miesto mokinių sporto žaidynių „Mero taurė“ pavasario kroso varžybos, I vieta, Ieva Stončiūtė, 6 klasė
2017–2018 m. m. Klaipėdos miesto mokinių sporto žaidynių „Mero taurė“ pavasario kroso varžybos, III vieta, Titas Dirvonskas, 6 klasė



Muzika 

VI Lietuvos mokinių muzikos olimpiados III etapas, II vieta, Miglė Inga Kuprelytė, III klasė
Muzikos olimpiada (miesto turas) II vieta, Miglė Inga Kuprelytė, III klasė
Muzikos olimpiada (miesto turas) III vieta, Vaiva Bitinaitė, I klasė
Muzikos olimpiada (miesto turas) III vieta, Justas Pilibaitis, III klasė
Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkurso "Dainų dainelė" miesto turas, laureatė, Miglė Inga Kuprelytė, III klasė
Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkurso "Dainų dainelė" miesto turas, laureatė, Vaiva Bitinaitė, I klasė
Klaipėdos miesto ir apskrities konkursas „Geriausias gimnazijos balsas", I vieta, Miglės Ingos Kuprelytės ir Justo Pilibaičio duetas, III klasė
Klaipėdos miesto vokalinių duetų konkurse „Dviese“, II vieta, Miglės Ingos Kuprelytės ir Justo Pilibaičio duetas, III klasė
4-oji Tarptautinė muzikos olimpiada, bronzos medalis, Miglė Inga Kuprelytė, III klasė
Klaipėdos miesto mokinių konkursas-festivalis „Dainuojame rusiškai“, Aksinija Mokina (7 c kl.), II vieta, padėkos raštas už taisyklingiausią rusų k. tartį (6–8 kl. grupėje)
Klaipėdos miesto mokinių konkursas-festivalis „Dainuojame rusiškai“, Justas Pilibaitis (III A2 kl.), I vieta (I–IV kl. grupėje)
Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas "Dainų dainelė 2018", laureatai, Miglės Ingos Kuprelytės (III kl.) ir Justo Pilibaičio (III kl.) duetas
 

Dailė

Vertimų ir iliustracijų konkursas „Tavo žvilgsnis“, laureatai:
Emilė Mikutaitė (II bio kl.), 
Gabija Lesauskaitė (III kl.), Gintė Ambrazevičiūtė (III kl.), Ieva Armalytė (II bio kl.), Justė Jonutytė (II bio kl.), Laura Žilinskaitė (II soc kl.), Viltė Milinytė (II bio kl.), Vlada Šavliukevič (II soc kl.), Rusnė Karlikauskaitė (II bio kl.), Simonas Eičinas (II bio kl.), Vilius Tubinas (II inž kl.)


2016–2017 m. m.

Matematika

Tarptautinis Matmintinis konkursas „Pranglimine World Championship 2017“, III vieta, Matas Liatukas, IV klasė
5–8 klasių jaunųjų matematikų konkursas, I vieta (6 klasių grupėje), Jokūbas Viršilas, 6 klasė
5–8 klasių jaunųjų matematikų konkursas, II vieta (6 klasių grupėje), Tomas Žadvydas, 6 klasė
5–8 klasių jaunųjų matematikų konkursas, I vieta (7 klasių grupėje), Justinas Jučas, 7 klasė
5–8 klasių jaunųjų matematikų konkursas, I vieta (8 klasių grupėje), Neda Narmontaitė, 8 klasė
"Matmintinis-Pranglimine 2017" respublikinis finalas, I vieta, Matas Liatukas, IV klasė
"Matmintinis-Pranglimine 2017" respublikinis finalas, II vieta, Mariam Varoneckaitė, II klasė
XLVII Jaunųjų matematikų respublikinės varžybos, I vieta, Matas Liatukas, IV klasė 
Klaipėdos miesto I–IV kl. mokinių matematikos olimpiada, II vieta, Vilius Tubinas, I klasė
Klaipėdos miesto I–IV kl. mokinių matematikos olimpiada, III vieta, Karolis Gramba, I klasė
Klaipėdos miesto I–IV kl. mokinių matematikos olimpiada, III vieta, Matas Liatukas, IV klasė


Biologija
 
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, I vieta, Mariam Veroneckaitė, II klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, I vieta, Eglė Noreikaitė, II klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, I vieta, Gintė Ambrazevičiūtė, II klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, I vieta, Inga Garšvaitė, III klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, I vieta, Urtė Andriušaitytė, IV klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, II vieta,Marta Tamošiūnaitė, III klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, II vieta,Gustė Čėsnaitė, IV klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, II vieta, Neda Narmontaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, II vieta, Giedrė Žalaitė, I klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, III vieta, Karolis Gramba, I klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, III vieta,Simonas Eičinas, I klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, III vieta, Justas Mikutavičius, IV klasė
Klaipėdos miesto biologijos olimpiada, III vieta, Greta Gerulaitytė, IV klasė


Chemija

Tarptautinė chemijos olimpiada, Sidabro medalis, Justas Mikutavičius, IV klasė
Klaipėdos m. 8 klasių mokinių chemijos konkursas „Auksinis mėgintuvėlis“, II vieta, Pijus Oželis, 8 klasė
25-oji Baltijos šalių chemijos olimpiada, sidabro medalis, Justas Mikutavičius, IV klasė
51-oji tarptautinė D. Mendelejevo chemijos olimpiada Astanoje (Kazachstanas), sidabro medalis, Justas Mikutavičius, IV klasė
55-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II vieta (9 klasių grupėje), Kornelijus Semėnas, I klasė
55-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, II vieta (IV klasių grupėje), Justas Mikutavičius, IV klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, I vieta, Justas Mikutavičius, IV klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, I vieta, Eimantas Platakis, II klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, I vieta, Kornelijus Semėnas, I klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, II vieta, Mariam Varoneckaitė, II klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, II vieta, Arnas Baronas, IV klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, II vieta, Albinas Vilčiauskis, II klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, III vieta, Martynas Marozas, IV klasė
Klaipėdos miesto chemijos olimpiada, III vieta, Artūras Vaičiulis, III klasė

Fizika

Klaipėdos miesto jaunųjų fizikų olimpiada (7–8 klasių mokiniams), I vieta, Pijus Oželis, 8 klasė
Klaipėdos miesto jaunųjų fizikų olimpiada (7–8 klasių mokiniams), III vieta, Justinas Jučas, 7 klasė 
Klaipėdos miesto fizikos olimpiada, II vieta, Karolis Gramba, I klasė


Geografija

29-oji Klaipėdos miesto geografijos olimpiada, II vieta, Gustė Maleckaitė, III klasė
Klaipėdos krašto profesoriaus Stasio Vaitekūno vardo geografijos olimpiada, I vieta, Neda Narmontaitė, 8 klasė
Klaipėdos krašto profesoriaus Stasio Vaitekūno vardo geografijos olimpiada, III vieta, Pijus Oželis, III vieta


Informacinės technologijos ir robotika

Dr. J. P. Kazicko informacinių technologijų taikymo konkursas (Forumas), III vieta (9–12 klasių grupė), Gintė Ambrazevičiūtė, II klasė
Dr. J. P. Kazicko informacinių technologijų taikymo konkursas (Forumas), V vieta (5–8 klasių grupė), Neda Narmontaitė, 8 klasė
Dr. J. P. Kazicko informacinių technologijų taikymo konkursas (Žemaitijos regionas), I vieta (9–12 klasių grupė), Gintė Ambrazevičiūtė, II klasė
Dr. J. P. Kazicko informacinių technologijų taikymo konkursas (Žemaitijos regionas), III vieta (5–8 klasių grupė), Neda Narmontaitė, 8 klasė
Informatikos olimpiada (atrankinis Lietuvos etapas), V vieta (7–8 klasių grupė), Augustinas Jučas, 7 klasė
Informatikos olimpiada (miesto etapas), I vieta (7–8 klasių grupė), Augustinas Jučas, 7 klasė
IT konkursas „Bebras" (II etapas, regiono turas), I vieta, Dominykas Pilitauskas, IV klasė
IT konkursas  „Bebras" (II etapas, regiono turas), II vieta, Ugnė Kaselytė, II klasė
IT konkursas  „Bebras" (II etapas, regiono turas), II vieta, Arvydas Grublys, I klasė
IT konkursas  „Bebras" (II etapas, regiono turas), III vieta, Ugnė Bučytė, I klasė
IT konkursas „Bebras" (Lietuvos mastu), I vieta, Neda Narmontaitė, 8 klasė
IT konkursas „Bebras" (I etapas, miesto turas) II vieta, Arnas Baronas, IV klasė
IT konkursas  „Bebras" (I etapas, miesto turas), II vieta, Ugnė Kaselytė, II klasė
IT konkursas  „Bebras" (I etapas, miesto turas), II vieta, Arvydas Grublys, I inž
IT konkursas  „Bebras" (I etapas, miesto turas), III vieta, Matas Liatukas, IV klasė
IT konkursas  „Bebras" (I etapas, miesto turas), III vieta, Dominykas Pilitauskas, IV klasė
IT konkursas  „Bebras" (I etapas, miesto turas), III vieta, Ugnė Bučytė, I inž klasė
IT konkursas  „Bebras" (I etapas, miesto turas), III vieta, Lukrecija Paulikaitė, 8 klasė
IT konkursas  „Bebras" (I etapas, miesto turas), III vieta, Tomas Žadvydas, 6 klasė
 

Meninis skaitymas

Klaipėdos miesto Maironio poezijos skaitovų konkursas, I vieta, Rusnė Karlikauskaitė, I klasė
Klaipėdos miesto Maironio poezijos skaitovų konkursas, II vieta, Rokas Norvaišas, 7 klasė
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Rokas Norvaišas, 7 klasė


Lietuvių kalba

Klaipėdos miesto mokyklų projekto-konkurso ,,Knygų ekspertų kovos”, II vieta 5-6 kl. grupėje, Emilija Cechanavičiūtė (5 klasė),Banga-Elena Kniukštaitė (6 klasė), Ieva Norkutė (6 klasė), Juozas Cėpla (5 klasė), Vytas Paulauskas (5 klasė), Dominykas Kuprys (5 klasė)
Klaipėdos miesto mokyklų projekto-konkurso ,,Knygų ekspertų kovos”, I vieta 7-8 kl. grupėje, 
Donata Župerkaitė (7 klasė), Beatričė Plieskytė (7 klasė), Saulė Jurgelionytė (7 klasė), Justinas Jučas (7 klasė),  Augustinas Jučas (7 klasė)
Nacionalinio diktanto konkursas, II vieta, Gustė Čėsnaitė, IV klasė
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas, I vieta, Rokas Norvaišas, 7 klasė
Respublikinė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio mokyklų mokiniams, I vieta, Gustė Čėsnaitė, IV klasė
Klaipėdos miesto 5–8 kl. lietuvių kalbos olimpiada, II vieta, Neda Narmontaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto 9–12 kl. lietuvių kalbos olimpiada, I vieta, Gustė Čėsnaitė, IV klasė
Klaipėdos miesto 9–12 kl. lietuvių kalbos olimpiada, III vieta, Gustė Maleckaitė, III klasė
Klaipėdos miesto dailaus rašto konkursas,,Žąsies plunksna”, III vieta, Donata Župerkaitė, 7 klasė
Klaipėdos miesto dailaus rašto konkursas,,Žąsies plunksna”, III vieta, Iveta Šacauskaitė, II klasė 


Užsienio kalbos

Anglų kalba


Respublikinio anglų kalbos konkurso šalies etapas 9–10 kl., II vieta, Eglė Noreikaitė, II klasė
Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Jonas Tomkevičius, 5 klasė
Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Agnė Kavaliauskaitė, 5 klasė
Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Darija Oželytė, 5 klasė
Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Juozas Cėpla, 5 klasė
Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Julius Gylys, 5 klasė
Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Mariam Varoneckaitė, II klasė
Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Jonas Kasnauskas, 5 klasė
Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Vilius Valatka, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Sidabrinės Kengūros diplomas, Nojus Sadauskas, 5 klasė
Kalbų kengūra 2017, Sidabrinės Kengūros diplomas, Eglė Lesčiūtė, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Sidabrinės Kengūros diplomas, Linas Zenkus, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Sidabrinės Kengūros diplomas, Aida Bielinskaitė, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Sidabrinės Kengūros diplomas, Herkus Petrauskas, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Sidabrinės Kengūros diplomas, Liepa Sedalė, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Oranžinės Kengūros diplomas, Linda Marijošiūtė, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Oranžinės Kengūros diplomas, Tomas Žadvydas, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Oranžinės Kengūros diplomas, Arijus Lupeikis, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Oranžinės Kengūros diplomas, Vilius Vaičius, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Oranžinės Kengūros diplomas, Enrikas Puceta, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Oranžinės Kengūros diplomas, Eglė Stasytytė, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Oranžinės Kengūros diplomas, Akvilė Bučytė, 6 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 5 kl. mokinių anglų kalbos olimpiada, III vieta, Jonas Tomkevičius, 5 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 8 kl. mokinių anglų kalbos olimpiada, II vieta, Karolis Tolys, 8 klasė

Respublikinis virtualus anglų ir lietuvių kalbų terminų konkursas „Terminatorių kovos 2017“, II vieta, Skaistė Svajonė Jazilionytė, 8 klasė
Respublikinio anglų kalbos konkurso Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Eglė Noreikaitė, II klasė

Anglų kalbos meninio-interpretacinio skaitymo konkursas, II vieta, Rokas Norvaišas, 7 klasė


Rusų kalba

Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Jelizaveta Petrova, I klasė
Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, 
Alisija Dabašinskaitė, 6 klasė
Kalbų kengūra 2017, Sidabrinės Kengūros diplomas, 
Paulina Plankevičiūtė, II klasė
Kalbų kengūra 2017, Sidabrinės Kengūros diplomas, Nikolė Gleizer, 8 klasė
Kalbų kengūra 2017, Sidabrinės Kengūros diplomas, Danielė Tamošaitytė, 7 klasė
Vertimų konkursas „Tavo Žvilgsnis 2017“, I vieta, Pijus Oželis, 8 klasė
Vertimų konkursas „Tavo Žvilgsnis 2017“, I vieta, Iveta Šacauskaitė, II klasė

Vertimų konkursas „Tavo Žvilgsnis 2017“, I vieta, Eglė Noreikaitė, II klasė
Vertimų konkursas „Tavo Žvilgsnis 2017“, I vieta, Ieva Armalytė, I klasė
Vertimų konkursas „Tavo Žvilgsnis 2017“, I vieta, Dorotėja Milikaitė, II klasė
Vertimų konkursas „Tavo Žvilgsnis 2017“, I vieta, Iveta Šacauskaitė, II klasė
Klaipėdos miesto 7–8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada, II vieta, Nikolė Gleizer, 8 klasė
Klaipėdos miesto 7–8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada, II vieta, Danielė Tamošaitytė, 7 klasė
Klaipėdos miesto 7–8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada, III vieta, Ieva Vaineikytė, 8 klasė
Klaipėdos miesto rusų kalbos epistolinio rašinio konkursas, I vieta (7–8 klasių grupė), Nikolė Gleizer, 8 klasė
Klaipėdos miesto rusų kalbos epistolinio rašinio konkursas, I vieta (III–IV klasių grupė), Gintarė Venckutė, IV klasė
Klaipėdos miesto  mokyklų 7 klasių mokinių rusų k. konkurse-viktorinoje „Kelionė į pasaką" – originaliausias pasirodymas. Beatričė Plieskytė – Artistiškiausio pasirodymo nominacija
Klaipėdos miesto rusų kalbos dailyraščio konkursas, II vieta, Jelizaveta Petrova, I bio klasė
Klaipėdos miesto rusų kalbos dailyraščio konkursas, II vieta, Donata Župerkaitė, 7 klasė
XXIV Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada 10–11 klasių mokiniams. Klaipėdos miesto turas, I vieta (10–11 klasių grupė), Sabina Puzemskaja, III klasė

Vokiečių kalba

Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Mariam Varoneckaitė, II klasė
Kalbų kengūra 2017, Sidabrinės Kengūros diplomas, Martynas Petrauskas, 8 klasė
Kalbų kengūra 2017, Auksinės Kengūros diplomas, Louis Christiaensen, 8 klasė

Vertimų konkursas „Tavo Žvilgsnis 2017“, I vieta, Mariam Varoneckaitė, II klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 8 klasių mokinių vokiečių kalbos olimpiada Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Jogailė Norkutė, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 8 klasių mokinių vokiečių kalbos olimpiada Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Skaistė Svajonė Jazilionytė, 8 klasė


Istorija 

Klaipėdos miesto mokyklų III gimn. klasių mokinių istorinio esė konkursas, I vieta, Gustė Maleckaitė, III klasė
Klaipėdos miesto mokyklų III gimn. klasių mokinių istorinio esė konkursas, II vieta, Inga Garšvaitė, III klasė
Klaipėdos miesto 9 klasių mokinių istorijos olimpiada, I vieta, Nojus Perkauskas, I klasė
Klaipėdos miesto 9 klasių mokinių istorijos olimpiada, III vieta, Matas Petravičius, I klasė
Klaipėdos miesto 10 klasių mokinių istorijos olimpiada, II vieta, Rytis Gerlikas, II klasė
27-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada Klaipėdos miesto etapas, 
I vieta, Rytis Gerlikas, II klasė
27-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Aidas Kaveckas, III klasė
27-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Gustė Maleckaitė, III klasė
27-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Gintarė Venckutė, IV klasė
27-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Sabina Puzemskaja, III klasė
27-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Liutauras Žilinskas, IV klasė


Dorinis ugdymas 

Respublikinis 9–12 kl. mokinių kūrybinių-mokslinių darbų konkursas „Laisvės kontūrai“, Metų finalininkas, Albinas Vilčiauskis, II klasė

Muzika

Klaipėdos miesto ir regiono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių Vokiškos dainos konkursas, II vieta, Vaiva Bitinaitė, 8 klasė
Klaipėdos krašto vaikų ir jaunimo festivalis - konkursas „Giest lakštingalėlis – 2017“, laureatė, Vaiva Bitinaitė, 8 klasė
III respublikinis solistų ir vokalinių ansamblių konkursas „Dainos sparnais", diplomanto vardas, Miglė Inga Kuprelytė, II klasė
III respublikinis solistų ir vokalinių ansamblių konkursas „Dainos sparnais", prizas už geriausią lietuvių liaudies dainos atlikimą, Vaiva Bitinaitė, 8 klasė
Lietuvos mokinių muzikos olimpiada, I vieta, Vaiva Bitinaitė, 8 klasė


Kūno kultūra

Klaipėdos m. pavasario kroso varžybos „Mero taurei" laimėti, I vieta, komanda
Klaipėdos m. pavasario kroso varžybos „Mero taurei" laimėti, II vieta, Lukrecija Paulikaitė, 8 klasė
Klaipėdos m. pavasario kroso varžybos „Mero taurei" laimėti, III vieta, Neda Narmontaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto LAF taurei laimėti vaikų varžybos, rutulio stūmimo rungtis, III vieta, Gustė Narmontaitė, 6 klasė
Klaipėdos miesto LAF taurei laimėti vaikų varžybos, 200 m bėgimo rungtis, I vieta, Skaistė Einikytė, 6 klasė
Klaipėdos miesto LAF taurei laimėti vaikų varžybos, 60 m bėgimo rungtis, II vieta, Skaistė Einikytė, 6 klasė
Klaipėdos miesto LAF taurei laimėti jaunučių varžybos, 600 m bėgimo rungtis, I vieta, Lukrecija Paulikaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto LAF taurei laimėti jaunučių varžybos, 60 m bėgimo rungtis, III vieta, Lukrecija Paulikaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų rudens kroso varžybos „Mero taurei“ laimėti, I vieta, Lukrecija Paulikaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų rudens kroso varžybos „Mero taurei“ laimėti, III vieta, Neda Narmontaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto salės futbolo varžybose „Mero taurei“ laimėti, III vieta
Klaipėdos miesto mokyklų badmintono varžybose „Mero taurei laimėti“, II vieta, Margarita Paškovaitė, 8 klasė, Dangė Lygnugarytė, 4 klasė 

Klaipėdos miesto mokyklų badmintono varžybose „Mero taurei laimėti“, III vieta, Mindaugas Markauskas, I klasė, Mantas Lukonas, 3 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų stalo teniso varžybos „Mero taurei laimėti“, II vieta, Greta Zumbrickaitė, Ieva Vaičaitytė, Saulė Jurgelionytė, 7 klasė
Klaipėdos mokinių sporto žaidynės „Mero taurė“, I vieta

 


Naujienos

<< <  Puslapis 132 iš 134  > >>

Visos naujienos >>

_

Pamokų ir konsultacijų laikas 5–8, I–IV klasių mokiniams

Pamoka

Pamokos laikas

Pietų pertraukos

1

8.00–8.45

 

2

8.55–9.40

 

3

9.50–10.35

 

4

10.45–11.30

Po 4 pamokos – 5, 6 kl. mokiniams

5

11.50–12.35

Po 5 pamokos – 7–8, I–IV kl. mokiniams

6

13.05–13.50

 

7

14.00–14.45

 

8

14.55–15.40

 

9

15.50–16.35

 

Mokinių atostogos 2018-2019 m. m.

 

Prasideda

Baigiasi

Rudens

2018-10-29

2018-11-02

Žiemos (Kalėdų)

2018-12-27

2019-01-02

Žiemos

2019-02-18

2019-02-22

Pavasario (Velykų)

2019-04-23

2019-04-26

Vasaros

2019-06-25

2019-08-31

Mūsų rekvizitai

Klaipėdos licėjus
Įmonės kodas: 191832328
Kretingos g. 44, 92317 Klaipėda
Tel./faks.: 8 (46) 351286, +370 (616) 33807
Buhalterija: +370 (610) 10791
El.paštas: info@klaipedoslicejus.lt
AB DNB bankas
Klaipėdos filialas
Banko kodas: 40100
A/s Nr.: LT 544010042301124105