Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pagrindinis ir vidurinis ugdymas (5-8 ir I- IV gimnazijos klasės)











Laimėjimai

KLAIPĖDOS LICĖJAUS MOKINIŲ LAIMĖJIMAI 

 2019–2020 m. m.


Anglų k.

SCRABBLE konkursas, I vieta anglų k. ture, komanda: L. Marijošiūtė, J. Žvaliauskas, M. Tamašauskas, I klasė

Rusų k.


Klaipėdos miesto rusų k. dailyraščio konkursas, III vieta 7–8 kl. grupėje, D. Lygnugarytė, 7 klasė
Klaipėdos miesto rusų k. dailyraščio konkursas, III vieta  I–II kl. grupėje, L. Tarozaitė, I klasė
Klaipėdos miesto rusų k. dailyraščio konkursas, I vieta 6 kl. grupėje, G. Pidlužnyj, 6 klasė
Klaipėdos miesto rusų k. dailyraščio konkursas, III vieta  7–8 kl. grupėje, V. Vetrovaitė, 7 klasė
Klaipėdos miesto rusų k. dailyraščio konkursas, I vieta  I–II kl. grupėje, D. Župerkaitė, II klasė

Matematika

Tradicinė komandinė jaunųjų matematikų olimpiada profesoriaus Vytauto Liutiko prizui laimėti, I vieta (I–II kl. grupėje), komanda
Tradicinė komandinė jaunųjų matematikų olimpiada profesoriaus Vytauto Liutiko prizui laimėti, II vieta (III–IV kl. grupėje), komanda
Vakarų Lietuvos 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada Klaipėdos universiteto taurei laimėti, I vieta, B. Pauželis, 5 klasė


Gamtos mokslai

11 gamtos mokslų olimpiada, I vieta, J. Viršilas, I klasė
11 gamtos mokslų olimpiada, II vieta, T. Žadvydas, I klasė
11 gamtos mokslų olimpiada, II vieta, A. Vaisman, I klasė
Pateko į 16-ąją tarptautinę jaunių gamtos mokslų olimpiadą (Katare), J. Viršilas, A. Vaisman, I klasė

Geografija

Klaipėdos miesto senamiesčio orientavimosi varžybos „Senamiesčio skulptūrų ralis”, I vieta, 6–7 kl. komanda
Klaipėdos miesto senamiesčio orientavimosi varžybos „Senamiesčio skulptūrų ralis”, III vieta, I kl. komanda
Klaipėdos miesto senamiesčio orientavimosi varžybos “Senamiesčio mikrosprintas“, II vieta, I kl. komanda


Istorija

Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, I vieta 10 kl. grupėje, V. Balčiūnaitė, II klasė

Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, I vieta 12 kl. grupėje, E. Mikutaitė, IV klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta 9 kl. grupėje, M. Kratkovski, I klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta, 10 kl. grupėje, J. Špric, II klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta 12 kl. grupėje, K. Gramba, IV klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, III vieta, 10 kl. grupėje, E. Vaitiekutė, II klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, III vieta, 10 kl. grupėje, R. Radajevas, II klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, III vieta, 11 kl. grupėje, D. Bubelytė, III klasė
Klaipėdos miesto LR Konstitucijos žinovo konkursas, III vieta, 12 kl. grupėje, M. Petravičius, IV klasė
Respublikinės prokuratūros konkursas „Pažink LR Konstituciją", Klaipėdos miesto etapas, I vieta, E. Mikutaitė, IV klasė


Informacinės technologijos

Konkursas "Išmanioji diena – 2019", I vieta, J. Jučas, II klasė
Konkursas "Išmanioji diena – 2019", III vieta, A. Jučas, II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas (miesto), I vieta (7 kl. grupėje), D. Kurlys, 7 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas (miesto), I vieta (8 kl. grupėje), E. Cechanavičiūtė, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas (miesto), II vieta (7 kl. grupėje), E. Sekač, 7 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas (miesto), II vieta (I kl. grupėje), T. Žadvydas, I klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas (miesto), II vieta (III kl. grupėje), P. Oželis, III klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas (miesto), III vieta (5 kl. grupėje), M. Gudauskaitė, 5 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas, II vieta (II kl. grupėje respublikoje) ir I vieta (II kl. grupėje mieste), II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras“ I etapas, III vieta (III kl. grupėje respublikoje) ir I vieta (III kl. grupėje mieste), III klasė



Ekonomika

Viktorina „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“, komandos pateko į II etapą, II, IV kl.



Fizinis ugdymas

Lietuvos lėkščiasvydžio moksleivių čempionatas, komanda, čempionai


2018–2019 m. m.

Lietuvių k.

51-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, laureatė, Aida Marija Bielinskaitė, 8 klasė
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškoms mokykloms (9–12 kl.
), Klaipėdos miesto etapas, II vieta (11–12 kl. grupėje), Eglė Noreikaitė, IV klasė
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškoms mokykloms (9–12 kl), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, (9–10 kl. grupėje), Skaistė Svajonė Jazilionytė, II klasė
Klaipėdos miesto diktanto konkursas „Rašau be klaidų 2019“, II vieta, Dangė Lygnugarytė, 6 klasė
Klaipėdos miesto meninio skaitymo konkursas, III vieta, Konstantinas Černuševičius, 6 klasė
Respublikinė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada, II vieta, Eglė Noreikaitė, IV klasė
Klaipėdos miesto projektas-konkursas ,,Knygų ekspertų kovos", Žodžio galios ekspertų vardas (5–6 kl. grupėje), komanda 
Klaipėdos miesto projektas-konkursas ,,Knygų ekspertų kovos", Originaliausių ekspertų vardas (5–6 kl. grupėje), komanda 
Klaipėdos miesto projektas-konkursas ,,Knygų ekspertų kovos", I vieta (7–8 kl. grupėje), komanda 
Lietuvos mokinių Jaunųjų filologų konkursas, II laipsnio diplomas, Aida Marija Bielinskaitė, 8 klasė
13-asis meninio skaitymo ir dainuojamosios poezijos konkursas „Lietuviško žodžio šviesoje“, laureatas, Konstantinas Černuševičius, 6 klasė



Užsienio kalba (anglų)

Klaipėdos miesto 5–8 klasių mokinių raiškiojo skaitymo anglų kalba konkursas „Sukasi metų ratas“, I vieta (5–6 klasių grupėje), Izabelė Kuprytė, 5 klasė
Klaipėdos miesto 5–8 klasių mokinių raiškiojo skaitymo anglų kalba konkursas „Sukasi metų ratas“, II vieta (7–8 klasių grupėje) Dominykas Drungilas, 7 klasė
Klaipėdos miesto I–IV gimnazijos klasių anglų kalbos raiškiojo skaitymo konkursas, I vieta (I–II klasių grupėje), Rokas Norvaišas, I klasė
Klaipėdos miesto mokyklų aštuntų klasių mokinių viešojo kalbėjimo konkursas „My biggest concern for the future is...", III vieta, Liepa Mockutė, 8 klasė
Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (miesto etapas), II vieta, Emilė Mikutaitė, III klasė
Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (miesto etapas), III vieta, Matas Petravičius, III klasė
Anglų kalbos konkursas  (9–10 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Urtė Stankutė, II klasė
2019 m. Lietuvos mokinių anglų k. olimpiada, III vieta (11 kl. grupėje), Emilė Mikutaitė, III klasė


Užsienio kalba (rusų)

Klaipėdos miesto rusų (užsienio) kalbos dailyraščio konkursas „Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai", II vieta, Vaiva Petrauskaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto rusų (užsienio) kalbos dailyraščio konkursas „Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai", III vieta, Donata Župerkaitė, I klasė
Klaipėdos miesto epistolinio rašinio konkursas, III vieta (6–8 klasių grupėje), Liepa Mockutė, 8 klasė
Klaipėdos miesto epistolinio rašinio konkursas, II vieta (9–12 kl. grupėje), Sofija Selezniovaitė, I klasė
Klaipėdos miesto epistolinio rašinio konkursas, III vieta (9–12 kl. grupėje), Kamilė Lamakinaitė, II klasė
26-oji Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada (10–11 kl.) (miesto etapas), II vieta, Jelizaveta Petrova, III klasė
26-oji Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada (10–11 kl.) (miesto etapas), III vieta, Nikolė Gleizer, II klasė
Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių rusų k. (užsienio) olimpiada, I vieta, Anastasija Kožuchar, 8 klasė
Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių rusų k. (užsienio) olimpiada, III vieta, Liepa Mockutė, 8 klasė



Užsienio kalba (vokiečių)

Klaipėdos miesto gimnazijų mokinių meninio skaitymo užsienio kalbomis konkursas "Gyvenimo spalvos", III vieta, Jogailė Norkutė, II klasė

 
Užsienio kalba (lotynų)

Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiada, I vieta, Urtė Stankutė, II klasė
Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiada, II vieta, Vaiva Aleknavičiūtė, II klasė


Matematika

NMA 5–8 klasių matematikos olimpiada, II vieta savo amžiaus grupėje, Tomas Žadvydas, 8 klasė
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Justinas Jučas, I klasė
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Ugnius Igaris, IV klasė
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Augustinas Jučas, I klasė
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Neda Narmontaitė, II klasė
68-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Vilius Tubinas, III klasė
Respublikinis prof. Jono Matulionio jaunųjų matematikų konkursas, II vieta, Neda Narmontaitė, II klasė
Klaipėdos m. Žiemos matematikos turnyras, I vieta, Linas Zenkus, 8 klasė
Klaipėdos miesto konkursAS „KOdas", I vieta, Tomas Žadvydas, 8 klasė
Klaipėdos miesto konkursAS „KOdas", III vieta, Izabelė Kuprytė, 5 klasė
Klaipėdos miesto konkursAS „KOdas", III vieta, Beatričė Šimkutė, 5 klasė
Klaipėdos miesto konkursAS „KOdas", III vieta, Džiugas Kurlys, 6 klasė
Klaipėdos miesto konkursAS „KOdas", III vieta, Vytautas Jokūbas Virbalas, 7 klasė
Klaipėdos miesto konkursAS „KOdas", I vieta, 5–6 klasių komanda
Klaipėdos miesto konkursAS „KOdas", I vieta, 7–8 klasių komanda
Tarptautinės jaunųjų matematikų varžybos, III vieta, Augustinas Jučas, I klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada, I vieta, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada, II vieta, Beatričė Šimkutė, 5 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiada, III vieta, Tomas Žadvydas, 8 klasė
Klaipėdos miesto 5–7 klasių mokinių matematikos konkursas, I vieta, Vytautas Jokūbas Virbalas, 7 klasė
Klaipėdos miesto 5–7 klasių mokinių matematikos konkursas, II vieta, Faustas Stadalninkas, 6 klasė
Klaipėdos miesto 5–7 klasių mokinių matematikos konkursas, III vieta, Beatričė Šimkutė, 5 klasė
Klaipėdos miesto matematikos mokytojų S. ir J. Kukulskių vardo komandinis konkursas, I vieta, 5–8 klasių komanda
Klaipėdos miesto matematikos mokytojų S. ir J. Kukulskių vardo komandinis konkursas, II vieta, 9–12 klasių komanda
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Tomas Žadvydas, 8 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Urtė Urbonavičiūtė, I klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Vilius Stankevičius, I klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Neda Narmontaitė, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Kasparas Arys, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Tadas Danilevičius, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Karolis Gramba, III klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Ugnius Igaris, IV klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų Klaipėdos m. savivaldybėje, Eimantas Platakis, IV klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Džiugas Kurlys, 6 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Tauras Kemundris, 6 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Pijus Oželis, II klasė, Vaiva Aleknavičiūtė, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Gabrielė Pomeliaikaitė, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Juozas Cėpla, 7 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Ignas Engelaitis, 8 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Titas Motekaitis, 8 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Justinas Jučas, I klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Kornelijus Semėnas, III klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Arvydas Grublys, III klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Lukas Stonikas, IV klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Jokūbas Dargis, IV klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", Pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje, Rytis Gerlikas, IV klasė
6–8 klasių Lietuvos moksleivių matematikos olimpiada, II vieta, Džiugas Kurlys, 6 klasė


Biologija

Klaipėdos miesto mokyklų 8 klasių mokinių biologijos olimpiada, I vieta, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 8 klasių mokinių biologijos olimpiada, II vieta, Vilius Vaičius, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 8 klasių mokinių biologijos olimpiada, III vieta, Aron Vaisman, 8 klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Mariam Varoneckaitė, IV klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Eglė Noreikaitė, IV klasė 
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Justinas Jučas, I klasė 
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Lukrecija Paulikaitė, II klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, Neda Narmontaitė, II klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Urtė Urbonavičiūtė, I klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Urtė Stankutė, II klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Kornelijus Semėnas, III klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Nojus Perkauskas, III klasė
52-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Gintė Ambrazevičiūtė, IV klasė
3-ioji Vakarų Lietuvos gamtos mokslų – biologijos olimpiada, II vieta (8 kl. mokinių grupėje), Jokūbas Viršilas, 8 klasė


Geografija

Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų projektas, skirtas Atkurtos Lietuvos šimtmečiui „Šimtas klausimų apie Lietuvą“, II vieta, 5–8 kl. komanda 
Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų projektas, skirtas Atkurtos Lietuvos šimtmečiui „Šimtas klausimų apie Lietuvą“, I vieta, I–IV kl. komanda 
31-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9-12 kl.), I vieta, Vilius Stankevičius, I klasė
31-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9-12 kl.), I vieta, Karolis Gramba, III klasė
31-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9-12 kl.), II vieta, Kamilė Lamakinaitė, II klasė


Gamtos mokslai

15-oji tarptautinė jaunių gamtos mokslų olimpiada, bronzos medalis, Jokūbas Viršilas, 8 klasė


Chemija

57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9-12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Pijus Oželis, II klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Kasparas Arys, II klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Tadas Danilevičius, II klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Eimantas Platakis, IV klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Gintarė Pudinskaitė, IV klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Urtė Urbonavičiūtė, I klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Rugilė Kičiatovaitė, II klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Kornelijus Semėnas, III klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Mariam Voroneckaitė, IV klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Justinas Jučas, I klasė
57-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Viktorija Zykaitė, II klasė
Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III vieta (9 kl. grupėje), Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, III vieta (10 kl. grupėje), Pijus Oželis, II klasė
Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, I vieta (11 kl. grupėje), Tadas Danilevičius, II klasė
Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, I vieta (11 kl. grupėje), Kornelijus Semėnas, III klasė
Klaipėdos m. 8 kl. mokinių chemijos konkursas „Auksinis mėgintuvėlis", I vieta, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Klaipėdos m. 8 kl. mokinių chemijos konkursas „Auksinis mėgintuvėlis", II vieta, Aron Vaisman, 8 klasė
Europos Sąjungos gamtos mokslų olimpiada (Portugalijoje), Sidabro medalis Lietuvos komandai, Tadas Danilevičius, II klasė


Fizika

67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (miesto etapas), I vieta, Urtė Urbonavičiūtė, I klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (miesto etapas), I vieta, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (miesto etapas), I vieta, Tadas Danilevičius, II klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (miesto etapas), II vieta, Ugnius Igaris, IV klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (miesto etapas), III vieta, Vilius Stankevičius, I klasė 
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (miesto etapas), III vieta, Kasparas Arys, II klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (miesto etapas), III vieta, Simonas Eičinas, III klasė
30-asis Lietuvos mokinių fizikos čempionatas, I vieta (II kl. mokinių grupėje), Tadas Danilevičius, II klasė
24-asis prof. K. Baršausko fizikos konkursas, I vieta (8 kl. mokinių grupėje), Jokūbas Viršilas, 8 klasė
24-asis prof. K. Baršausko fizikos konkursas, III vieta (8 kl. mokinių grupėje), Tomas Žadvydas, 8 klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III vieta (9 kl. mokinių grupėje), Jokūbas Viršilas, 8 klasė
67-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, III vieta, Tadas Danilevičius, II klasė
Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, I vieta, Tomas Žadvydas, 8 klasė
Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, II vieta Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Klaipėdos m. 8 kl. mokinių fizikos olimpiada, I vieta, Tomas Žadvydas, 8 klasė
Klaipėdos m. 8 kl. mokinių fizikos olimpiada, I vieta, Jokūbas Viršilas, 8 klasė



Istorija, pilietinis ugdymas

Klaipėdos moksleivių teisinių žinių konkursas „Pažink Lietuvos Respublikos Konstituciją", II vieta, Ugnė Kaselytė, IV klasė 
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta (12 klasių grupėje), Ugnė Kaselytė, IV klasė 
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta (9 klasių grupėje), Raigardas Radajevas, I klasė
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, III vieta (9 klasių grupėje), Luka Lengvinaitė, I klasė
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, III vieta (9 klasių grupėje), Sofija Puzemskaja, I klasė
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, I vieta (10 klasių grupėje), Skaistė Svajonė Jazilionytė, II klasė
Klaipėdos miesto 8–12 klasių LR Konstitucijos žinovo konkursas, II vieta (10 klasių grupėje), Kamilė Lamakinaitė, II klasė
29-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, I vieta, Ugnė Kaselytė, IV klasė
29-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Rytis Gerlikas, IV klasė
29-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Dorotėja Milikaitė, IV klasė
29-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10–12 kl.), Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Matas Petravičius, III klasė
Klaipėdos miesto vyresniųjų klasių moksleivių istorinio esė konkursas, I vieta, Justė Jonutytė, III klasė
Klaipėdos miesto vyresniųjų klasių moksleivių istorinio esė konkursas, III vieta, Emilė Mikutaitė, III klasė


Informacinės technologijos

Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), I vieta savivaldybėje, Džiugas Kurlys, 6 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), III vieta savivaldybėje, Vytas Paulauskas, 7 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), I vieta savivaldybėje, Tomas Žadvydas, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), II vieta savivaldybėje, Monika Domarkaitė, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), III vieta savivaldybėje, Jokūbas Viršilas, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), III vieta savivaldybėje, Dovydas Kemundris, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), III vieta savivaldybėje, Ugnė Kaupinytė, I klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), II vieta respublikoje ir I vieta savivaldybėje, Vilius Rasevičius, II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), II vieta savivaldybėje, Lukas Runelis, II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), III vieta savivaldybėje, Nojus Šliuoža, II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), II vieta savivaldybėje, Emilė Mikutaitė, III klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (I etapas), I vieta savivaldybėje, Lukas Valevičius, IV klasė
Informatikos olimpiada (miesto etapas), I vieta (tarp 9-okų), Augustinas Jučas, I klasė
Informatikos olimpiada (miesto etapas), I vieta (tarp 8-okų), Tomas Žadvydas, 8 klasė
Informatikos olimpiada (miesto etapas), II vieta (tarp 12-okų), Lukas Stonikas, IV klasė
Informatikos olimpiada (miesto etapas), II vieta (tarp 10-okų), Neda Narmontaitė, II klasė
Informatikos olimpiada (miesto etapas), III vieta (tarp 10-okų), Tadas Danilevičius, II klasė
Informatikos olimpiada (miesto etapas), III vieta (tarp 8-okų), Aron Vaisman, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (II etapas), 
I vieta regione ir III vieta Lietuvoje, Eimantas Platakis, IV klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (II etapas), I vieta regionė, Emilė Mikutaitė, III klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (II etapas), I vieta regione, Neda Narmontaitė, II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (II etapas), I vieta regione, Urtė Urbonavičiūtė, I klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (II etapas)
, III vieta regione, Pijus Oželis, II klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” (II etapas), III vieta regione, Neda Norvilytė, I klasė
Dr. J. P. Kazicko Žemaitijos krašto moksleivių IT taikymo konkursas, I vieta, Aida Marija Bielinskaitė, 8 klasė
Dr. J. P. Kazicko Žemaitijos krašto moksleivių IT taikymo konkursas, II vieta, Tomas Žadvydas, 8 klasė
30-oji Lietuvos  moksleivių informatikos olimpiada (šalies atrankinis etapas), I vieta, Tomas Žadvydas, 8 klasė
30-oji Lietuvos  moksleivių informatikos olimpiada (šalies atrankinis etapas), II vieta, Augustinas Jučas, I klasė
Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų konkursas (Forumas), II vieta (Multimedijos ir sukurtų programų sekcijoje), Lukas Stonikas, IV klasė30-oji Lietuvos moksleivių informatikos olimpiada (finalinis etapas), III vieta (7–8 kl. grupėje), Tomas Žadvydas, 8 klasė
30-oji Lietuvos moksleivių informatikos olimpiada (finalinis etapas), pagyrimo raštas bei
pagal surinktus taškus pateko į Europos jaunių informatikos olimpiadą (EJIO), Augustinas Jučas, I klasė
Klaipėdos miesto mokinių konkursas „IT varžybos 2019“, II vieta, komanda
NMA informatikos olimpiada, III vieta (6–9 kl. grupėje), Tomas Žadvydas, 8 klasė


Robotika

Robotikos varžybos Robokopa, linijos sekimo varžybos, III vieta, Rokas Kruopys ir Danielė Kozlovaitė, 5  klasė
LEGO FLL varžybos KMSC taurei laimėti, I vieta, Modestas Jučas ir Laura Žyliūtė, 6 klasė


Muzika

Tarptautinis konkursas „Žvaigždsekys", Baltarusijoje, Pirmo laipsnio laureato diplomas  akademinio vokalo kategorijoje, Vaiva Bitinaitė, II klasė
Konkursas „Žvaigždsekys", Lietuvos turas, Pirmo laipsnio laureato diplomas estradinio vokalo kategorijoje, duetas Miglė Inga Kuprelytė ir Justas Pilibaitis, IV klasė
Konkursas „Žvaigždsekys", Lietuvos turas, I vieta akademinio vokalo kategorijoje, Vaiva Bitinaitė, II klasė
Konkursas „Žvaigždsekys", Lietuvos turas, I vieta estradinio vokalo kategorijoje, duetas Miglė Inga Kuprelytė ir Justas Pilibaitis, IV klasė
VII respublikinė muzikos olimpiada (miesto turas), I vieta, Justas Pilibaitis, IV klasė
VII respublikinė muzikos olimpiada (miesto turas), II vieta, Miglė Inga Kuprelytė, IV klasė
Klaipėdos apskrities festivalis- konkursas „Dainuok lietuviškai, dainuok apie Lietuvą", II vieta, Vaiva Bitinaitė, II klasė
VII respublikinė muzikos olimpiada, II vieta ir specialus diplomas už geriausią muzikos istorijos testą, Miglė Inga Kuprelytė, IV klasė
VII respublikinė muzikos olimpiada, III vieta, Justas Pilibaitis, IV klasė
Klaipėdos apskrities konkursas „Dviese“, I vieta, duetas: M. I. Kuprelytė ir J. Pilibaitis, IV klasė
Klaipėdos apskrities konkursas „Geriausias gimnazijų balsas", I vieta, Miglės Ingos Kuprelytės ir Justo Pilibaičio duetas, IV klasė 
Klaipėdos apskrities konkursas „Geriausias gimnazijų balsas", II vieta (solistų kategorijoje), Miglė Inga Kuprelytė, IV klasė
Konkursas „Giest lakštingalėlis“, laureatė, Vaiva Bitinaitė, II klasė
Konkursas „Giest lakštingalėlis“, laureatė, Miglė Inga Kuprelytė, IV klasė
Konkursas „Giest lakštingalėlis“, laureatai, duetas: Miglė Inga Kuprelytė, Justas Pilibaitis, IV klasė
Klaipėdos miesto mokinių konkursas „Dainuojame rusiškai", I vieta (5–8 kl. grupėje), Aksinija Mokina, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokinių konkursas „Dainuojame rusiškai", I vieta (I–IV kl. grupėje), Justas Pilibaitis, IV klasė


 
Kūno kultūra

Lietuvos moksleivių lėkščiasvydžio čempionato finalas, III vieta, komanda
2018–2019 m. m. Klaipėdos miesto mokinių „Mero taurės“ sporto žaidynių mergaičių futbolo varžybos, I vieta, komanda
2018–2019 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių futbolo zoninės varžybos, II vieta, komanda
Klaipėdos miesto mokinių sporto žaidynių „Mero taurė“ mergaičių stalo teniso varžybos, I vieta, komanda
2018–2019 m. m. Klaipėdos miesto mokinių sporto žaidynių „Mero taurė“ merginų badmintono varžybos, III vieta, komanda
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti, II vieta 60 m barjerinio bėgimo rungtyje, Benas Mačiulskis, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti, III vieta 200 m. bėgimo rungtyje, Benas Mačiulskis, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti, II vieta 60 m. bėgimo rungtyje, Skaistė Einikytė, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti, II vieta 200 m. bėgimo rungtyje, Skaistė Einikytė, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti, III vieta 60 m. barjerinio bėgimo  rungtyje, Titas Dirvonskas, 7 klasė
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti, II vieta rutulio stūmimo rungtyje, Gustė Narmontaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti, II vieta 60 m. bėgimo rungtyje, Urtė Aušraitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti, III vieta šuolio į tolį įsibėgėjus rungtyje, Urtė Aušraitė, 5 klasė
Klaipėdos miesto mokinių lengvosios atletikos varžybos LAF taurei laimėti, I vieta šuolio į aukštį rungtyje, Tomas Markauskas, 6 klasė
ARIMEX Lietuvos ultimeito čempionatas 2018–2019 m. m. (uždarų patalpų), III vieta (jaunimo divizione), komanda
Lietuvos mokyklų merginų futsalo žaidynių apskrities finalas, I vieta, komanda
2018–2019 m. m. Klaipėdos miesto mokinių sporto žaidynių „Mero taurė“, Pavasario kroso varžybos, III vieta (vaikų amžiaus grupėje, 500 m rungtyje), Ernandas Adomavičius, 5 klasė



2017–2018 m. m. 

Gamtos mokslai

Tarptautinė jaunių gamtos mokslų olimpiada, Sidabro medalis, Tadas Danilevičius, I klasė
Tarptautinė jaunių gamtos mokslų olimpiada, Bronzos medalis, Mariam Varoneckaitė, III klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, I vieta, Neda Narmontaitė, I klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, I vieta, Ieva Armalytė, II klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, I vieta, Elgė Noreikaitė, III klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, I vieta, Mariam Varoneckaitė, III klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, II vieta, Kornelijus Semėnas, II klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, II vieta, Andrius Mykolas Verenis, IV klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, III vieta, Lukrecija Paulikaitė, I klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, III vieta, Inga Garšvaitė, IV klasė
51-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada (9–12 kl.), miesto turas, III vieta, Marta Tamošiūnaitė, IV klasė
Klaipėdos miesto mokyklų 8 klasių mokinių biologijos olimpiada, II vieta, Augustinas Jučas, 8 klasė
EUSO2018 tarptautinė gamtos mokslų olimpiada, bronzos medalis, Kornelijus Semėnas, II klasė

Chemija

56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.),  I vieta, Pijus Oželis, I klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, Kornelijus Semėnas,  II klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, Tadas Danilevičius, I klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, Inga Garšvaitė, IV klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), II vieta, Kasparas Arys, II vieta, I klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), II vieta, Ieva Armalytė,  II klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), I vieta, Eimantas Platakis, III klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), II vieta, Gintarė Pudinskaitė, III klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), II vieta, Mariam Varoneckaitė, III klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9–12 kl.), III vieta, Gabrielė Kalantaitė, IV klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (9 kl.), I vieta, Pijus Oželis, I klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (10 kl.), III vieta, Kornelijus Semėnas, II klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (11 kl.), III vieta, Tadas Danilevičius, I klasė
56-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada (11 kl.), pagyrimo raštas, Eimantas Platakis, III klasė

Fizika

66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiados (9–12 kl.), I vieta, Tadas Danilevičius, I klasė
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiados (9-12 kl.), II vieta, Pijus Oželis, I klasė
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiados (9-12 kl.), II vieta, Ugnius Igaris, III klasė
16-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, II laipsnio diplomas, Jokūbas Viršilas, 7 klasė
16-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, III laipsnio diplomas, Tomas Žadvydas, 7 klasė
16-oji Lietuvos mokinių astronomijos olimpiada, pagyrimo raštas, Simonas Eičinas, II klasė
29-asis Lietuvos mokinių fizikos čempionatas, I vieta, Tadas Danilevičius, I klasė
66-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada, pagyrimo raštas, Pijus Oželis, I klasė
Klaipėdos miesto 7 kl. mokinių fizikos konkursas, I vieta, Jokūbas Viršilas, 7 klasė
Klaipėdos miesto 7 kl. mokinių fizikos konkursas, II vieta, Tomas Žadvydas, 7 klasė
VGTU „Ateities inžinerijos" projektinių darbų pristatymas, III vieta, Mindaugas Markauskas, II klasė
Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Fizikos bandymai aplink mus“ 11–12 klasių Video sekcija, III vieta, Gabrielė Kalantaitė, IV klasė



Informacinės technologijos

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), III vieta savivaldybėje, Romanas Sorokinas, 5 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), IV vieta savivaldybėje, Rytis Chockevičius, 5 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), I vieta savivaldybėje, Tomas Žadvydas, 7 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), II vieta savivaldybėje, Jokūbas Viršilas, 7 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), IV vieta savivaldybėje, Monika Domarkaitė, 7 klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), I vieta savivaldybėje, Tadas Danilevičius, I klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), II vieta savivaldybėje, Karolis Tolys, I klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), II vieta savivaldybėje, Eimantas Skuodas, I klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), IV vieta savivaldybėje, Neda Narmontaitė, I klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), V vieta savivaldybėje, Titas Lengvinas, I klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), I vieta savivaldybėje, Emilė Mikutaitė, II klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), III vieta savivaldybėje, Giedrė Žalaitė, II klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), III vieta savivaldybėje, Gustas Grencevičius, II klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), I vieta savivaldybėje, Lukas Valevičius, III klasė
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ (I etapas), II vieta savivaldybėje, Gintė Ambrazevičiūtė, III klasė
Klaipėdos m. informatikos olimpiada, I vieta, Augustinas Jučas, 8 klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” II etapas (regionas), I vieta regione ir Lietuvoje, Neda Narmontaitė, I klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” II etapas (regionas), II vieta regione, Arijus Tamašauskas, I klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” II etapas (regionas), II vieta regione, Lukas Valevičius, III klasė
Informatikos ir informacinio mąstymo konkursas „Bebras” II etapas (regionas), III vieta regione, Giedrė Žalaitė, II klasė
Dr. J. P. Kazicko moksleivių IT taikymo konkursas (jaunių grupė 5–8 kl., Žemaitijos regionas), II vieta, Aida Marija Bielinskaitė, 7 klasė
Dr. J. P. Kazicko moksleivių IT taikymo konkursas (jaunių grupė 5–8 kl., Žemaitijos regionas), III vieta, Tomas Žadvydas, 7 klasė
Informatikos olimpiada (šalies etapo atrankinė dalis, III etapas), II vieta (7–8 kl.), Augustinas Jučas, 8 klasė
FLL regioninės varžybos, I vieta, Klaipėdos licėjaus komanda
Klaipėdos m. IT varžybos, III vieta, Klaipėdos licėjaus komanda
Lietuvos mokinių informatikos olimpiados finalinis etapas, III vieta, Augustinas Jučas, 8 klasė
Nacionalinės moksleivių akademijos (NMA) organizuota 7–9 klasių informatikos olimpiada, II vieta, Augustinas Jučas, 8 klasė
VGTU „Ateities inžinerijos" projektinių darbų pristatymas, II vieta, Arvydas Grublys, Karolis Gramba, II klasė


Lietuvių kalba

50-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, laureatė, Aida Marija Bielinskaitė, 7 klasė
Lietuvių kalbos ir Antikos kultūros olimpiada, I vieta, Ieva Armalytė, II klasė
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Emilė Mikutaitė, II klasė
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Eglė Noreikaitė, III klasė
Klaipėdos miesto meninio skaitymo konkursas 5–8 kl., II vieta, Banga Elena Kniukštaitė, 7 klasė
Klaipėdos miesto meninio skaitymo konkursas 5–8 kl., II vieta, Rokas Norvaišas, 8 klasė
Klaipėdos miesto dailaus rašto konkursas „Žąsies plunksna”, I vieta, Dangė Lygnugarytė, 5 klasė
Klaipėdos miesto dailaus rašto konkursas „Žąsies plunksna”, I vieta, Agnė Kavaliauskaitė, 6 klasė
Klaipėdos miesto dailaus rašto konkursas „Žąsies plunksna”, I vieta, Donata Župerkaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto diktanto konkursas ,,Rašau be klaidų 2018“, III vieta (tarp 5 kl. mokinių), Dangė Lygnugarytė, 5 klasė
Klaipėdos miesto diktanto konkursas ,,Rašau be klaidų 2018“, I vieta (tarp 6 kl. mokinių), Agnė Kavaliauskaitė, 6 klasė
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams (9-12 kl.), Klaipėdos m. etapas, II vieta, Emilė Mikutaitė, II klasė
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams (9-12 kl.), III vieta, Emilė Mikutaitė, II klasė
Klaipėdos m. bendrojo lavinimo mokyklų 7-ųjų klasių mokinių lietuvių kalbos diktantas-konkursas „Raštingiausias Klaipėdos septintokas", I vieta, Linda Marijošiūtė, 7 klasė
Klaipėdos miesto mokyklų projektas-konkursas „Knygų ekspertų kovos", I vieta, Klaipėdos licėjaus 7–8 klasių mokinių komanda



Matematika

Klaipėdos miesto matematikos olimpiados II turas, I vieta, Neda Narmontaitė, I klasė
Klaipėdos miesto matematikos olimpiados II turas, II vieta, Tadas Danilevičius, I klasė
Klaipėdos miesto matematikos olimpiados II turas, III vieta, Ugnius Igaris, III klasė
Klaipėdos m. matematikos konkursas „Kodas”, I vieta, Roman Sorokin, 5 klasė
Klaipėdos m. matematikos konkursas „Kodas”, I vieta, Tomas Žadvydas, 7 klasė
Klaipėdos m. matematikos konkursas „Kodas”, II vieta, Jokūbas Viršilas, 7 klasė
Klaipėdos m. matematikos konkursas „Kodas”, III vieta, Dominykas Kuprys, 6 klasė
Klaipėdos m. matematikos konkursas „Kodas”, III vieta, Augustinas Jučas, 8 klasė
Tarptautinės jaunųjų matematikų varžybos 2018, III vieta, Neda Narmontaitė, I klasė
Klaipėdos miesto mokinių matematikos olimpiada (5–7 kl.), I vieta, Vytautas Jokūbas Virbalas, 6 klasė
Klaipėdos miesto mokinių matematikos olimpiada (5–7 kl.), II vieta, Jokūbas Viršilas, 7 klasė
Klaipėdos miesto mokinių matematikos olimpiada (5–7 kl.), II vieta, Džiugas Kurlys, 5 klasė
Respublikinė 5-tų klasių matematikos viktorina „Skaičių mūšis“, I vieta, 5 klasių komanda
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Bičiulis), Faustas Stadalninkas, 5 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir Klaipėdos m. savivaldybėje I vieta (Kadetas), Titas Motekaitis, 7 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir Klaipėdos m. savivaldybėje II vieta (Kadetas), Jokūbas Viršilas, 7 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir Klaipėdos m. savivaldybėje II vieta (Junioras), Pijus Oželis, I klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir Klaipėdos m. savivaldybėje III vieta (Junioras), Tadas Danilevičius, I klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Junioras), Neda Narmontaitė, I klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir Klaipėdos m. savivaldybėje I vieta (Senjoras), Eimantas Platakis, III klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir Klaipėdos m. savivaldybėje III vieta (Senjoras), Eglė Noreikaitė, III klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 50 geriausiųjų mokinių sąrašą Lietuvoje ir į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Senjoras), Marija Daukšaitė, IV klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Kadetas), Tomas Žadvydas, 7 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Kadetas), Justinas Jučas, 8 klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Junioras), Kasparas Arys, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Junioras), Karolis Gramba, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Junioras), Vilius Tubinas, II klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Senjoras), Lukas Valevičius, III klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Senjoras), Mariam Varoneckaitė, III klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Senjoras), Gabija Lesauskaitė, III klasė
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra", pateko į 10 geriausiųjų mokinių sąrašą Klaipėdos m. savivaldybėje (Senjoras), Dorotėja Milikaitė, III klasė
Klaipėdos miesto matematikos mokytojų Stasės ir Juozo Kukulskių vardo komandinis konkursas, I vieta (5–8 klasių grupėje)
Klaipėdos miesto matematikos mokytojų Stasės ir Juozo Kukulskių vardo komandinis konkursas, I vieta (9–12 klasių grupėje)
Lietuvos 6–8 klasių moksleivių matematikos olimpiada, II vieta, Jokūbas Viršilas, 7 klasė
Lietuvos 6–8 klasių moksleivių matematikos olimpiada, III vieta, Justinas Jučas, 8 klasė


Užsienio kalba (anglų)

Klaipėdos miesto anglų kalbos olimpiada, II vieta, Eglė Noreikaitė, III klasė
Klaipėdos miesto anglų kalbos olimpiada, II vieta, Gabija Lesauskaitė, III klasė
Klaipėdos miesto 5-ų klasių mokinių konkursas „Anglų kalbos visažinis“, III vieta, Kristupas Vekteris, 5 klasė 
Respublikinis mokyklų mokinių (anglų k. ir meninės raiškos) konkurso „Anglų kalbos posakių vizualizavimas“ konkursas, laureatė, Neda Norvilytė, 8 klasė
Respublikinis mokyklų mokinių (anglų k. ir meninės raiškos) konkurso „Anglų kalbos posakių vizualizavimas“ konkursas, laureatė, Tija Juodvalkytė, 8 klasė
Respublikinis mokyklų mokinių (anglų k. ir meninės raiškos) konkurso „Anglų kalbos posakių vizualizavimas“ konkursas, laureatė, Donata Župerkaitė, 8 klasė
Respublikinis mokyklų mokinių (anglų k. ir meninės raiškos) konkurso „Anglų kalbos posakių vizualizavimas“ konkursas, laureatė, Liepa Mockutė, 7 klasė
Respublikinis mokyklų mokinių (anglų k. ir meninės raiškos) konkurso „Anglų kalbos posakių vizualizavimas“ konkursas, laureatė, Alisija Dabašinskaitė, 7 klasė
Respublikinis mokyklų mokinių (anglų k. ir meninės raiškos) konkurso „Anglų kalbos posakių vizualizavimas“ konkursas, laureatė, Vaiva Petrauskaitė, 7 klasė
Respublikinis mokyklų mokinių (anglų k. ir meninės raiškos) konkurso „Anglų kalbos posakių vizualizavimas“ konkursas, laureatas, Rokas Benikas, 7 klasė
Respublikinis mokyklų mokinių (anglų k. ir meninės raiškos) konkurso „Anglų kalbos posakių vizualizavimas“ konkursas, laureatė, Toma Selivončikaitė, 7 klasė
Vertimų ir iliustracijų konkursas „Tavo žvilgsnis“, laureatai:
Danielė Lasauskaitė (5 c kl.), Darija Oželytė (6 b kl.) Domantas Kasnauskas (6 b kl.), Dominykas Drungilas (6 b kl.), Dominykas Kuprys (6 b kl.), Eglė Stasytytė (6 b kl.), Emilija Cechanavičiūtė (6 b kl.), Erikas Gerasimov (6 b kl.), Eva Auksoriūtė (5 c kl.), Evelina Grambaitė (6 a kl.), Gabrielė Zinkutė (6 b kl.), Ieva Stončiūtė (6 b kl.), Vytas Paulauskas (6 b kl.), Ignas Piliutis (6 b kl.), Jonas Macevičius (6 a kl.), Justė Karolytė (6 a kl.), Liepa Jakonsonaitė (5 c kl.), Mariam Albertyan (6 a kl.), Odrė Daujotaitė (6 a kl.), Paula Panfilova (6 b kl.), Tėja Daujotaitė (6 b kl.), Ūla Nikolajūtė (5 c kl.), Vėjas Kaminskas (6 a kl.), Džiugas Kurlys (5 b kl.), Benas Deščeras (5 b kl.), Audra Perminaitė (5 a kl.), Elzė Sofija Vasiliauskaitė (5 a kl.), Saulė Pocevičiūtė (5 a kl.), Emilė Mikutaitė (II bio kl.), Rusnė Karlikauskaitė (II bio kl.)

 

Užsienio kalba (rusų)

Tarptautinis rusų poezijos žinovų konkursas „Užburiantys poezijos garsai", I vieta, Vlada Šavliukevič, II klasė
Tarptautinis rusų poezijos žinovų konkursas „Užburiantys poezijos garsai", III vieta, Nikolė Gleizer, I klasė
Klaipėdos miesto mokinių rusų (užsienio) k. dailyraščio konkursas, I vieta, Donata Župerkaitė, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokinių rusų (užsienio) k. dailyraščio konkursas, II vieta, Deimena Špučytė, IV klasė
Klaipėdos miesto mokinių rusų (užsienio) k. dailyraščio konkursas, III vieta, Jelizaveta Petrova, II klasė
Klaipėdos miesto užsienio kalbų meninio skaitymo konkursas „Gyvenimo spalvos“, III vieta, Kamilė Lamakinaitė, I klasė
Klaipėdos miesto rusų (užsienio) kalbos konkursas-viktorina „Kelionė į pasaką“, I vieta, Klaipėdos licėjaus 7 klasių komanda
Klaipėdos miesto rusų (užsienio) kalbos epistolinio rašinio konkursas "Laiškas Seneliui Šalčiui", I vieta, Sabina Puzemskaja, IV klasė (III–IV kl. grupėje)
Klaipėdos miesto rusų (užsienio) kalbos epistolinio rašinio konkursas "Laiškas Seneliui Šalčiui", II vieta, Alisija Dabašinskaitė, 7 klasė (7–8 kl. grupėje)
Klaipėdos miesto rusų (užsienio) kalbos epistolinio rašinio konkursas "Laiškas Seneliui Šalčiui", III vieta, Elvyra Tarozaitė ir Paulius Kuzmarskis, II klasė (III–IV kl. grupėje)
25-oji Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada  10–11 kl. (miesto etapas), I vieta, Jelizaveta Petrova, II klasė
Klaipėdos miesto rusų (užsienio) k. 8 klasių olimpiada, III vieta, Alanas Soročinskis, 8 klasė
Klaipėdos miesto mokinių meninio skaitymo konkursas „Skaitome V. Šekspyro sonetus", II vieta, Kamilė Lamakinaitė, I klasė
Vertimų ir iliustracijų konkursas „Tavo žvilgsnis“, laureatai: 
Agnė Kavaliauskaitė (6 b kl.), Arijus Tamašauskas (I inž kl.), Austė Anužytė (IV kl.), Darija Oželytė (6 b kl.), Gabija Lebeckytė (I bio kl.), Gabrielė Zinkutė (6 b kl.), Greta Pargaliauskaitė (I bio kl.), Gustas Grencevičius (II soc kl.), Ignas Piliutis (6 b kl.), Justė Karolytė (6 b kl.), Liepa Mockutė (7 c kl.), Mindaugas Markauskas (II inž kl.), Odrė Daujotaitė (6 a kl.), Vaiva Aleknavičiūtė (I bio kl.), Viktorija Gabalytė (8 b kl.), Vilius Tubinas (II inž kl.)
Klaipėdos miesto mokinių konkursas-festivalis „Dainuojame rusiškai“, Aksinija Mokina (7 c kl.), II vieta, padėkos raštas už taisyklingiausią rusų k. tartį (6–8 kl. grupėje)
Klaipėdos miesto mokinių konkursas-festivalis „Dainuojame rusiškai“, Justas Pilibaitis (III A2 kl.), I vieta (I–IV kl. grupėje)



Užsienio kalba (vokiečių)

Klaipėdos miesto užsienio kalbų meninio skaitymo konkursas „Gyvenimo spalvos“, I vieta, Jogailė Norkutė, I klasė
Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada (11 kl.), Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Meda Urbonaitė, III klasė
Vertimų ir iliustracijų konkursas „Tavo žvilgsnis“, laureatai:
Dominykas Drungilas (6 b kl.), Dominykas Kuprys (6 b kl.), Jogailė Norkutė (I bio kl.), Mariam Varoneckaitė (III kl.), Meda Urbonaitė (III kl.), Ugnė Bučytė (II soc kl.), Vaiva Bitinaitė (I bio kl.), Viltė Valevičiūtė (II bio kl.), Vytas Paulauskas (6 b kl.)


Geografija

30-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9-12 kl.), II vieta, Aidas Kaveckis, IV kl.
30-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9-12 kl.), III vieta, Karolis Gramba, II kl.


Istorija

Klaipėdos miesto Konstitucijos egzaminas, I vieta (I gimnazijos klasių), Kamilė Lomakinaitė, I inž klasė
Klaipėdos miesto Konstitucijos egzaminas, I vieta (I gimnazijos klasių), 
Skaistė Svajonė Jazilionytė, I soc klasė
Klaipėdos miesto Konstitucijos egzaminas, II vieta (II gimnazijos klasių), Ugnė Bučytė, I soc klasė
Klaipėdos miesto Konstitucijos egzaminas, III vieta (II gimnazijos klasių), Laura Žilinskaitė, II soc klasė
Klaipėdos miesto Konstitucijos egzaminas, III vieta (III gimnazijos klasių), Ugnė Kaselytė, III A1 klasė

_

Pamokų ir konsultacijų laikas 5–8, I–IV klasių mokiniams

Pamoka

Pamokos laikas

Pietų pertraukos

1

8.00–8.45

 

2

8.55–9.40

 

3

9.50–10.35

 

4

10.45–11.30

 

5

12.00–12.45

Po 4 pamokos – 5 , 6 kl. mokiniams

6

13.15–14.00

Po 5 pamokos –
7, 8 ir I–IV kl. mokiniams 

7

14.10–14.55

 

8

15.05–15.50

 

9

16.00–16.45

 

Mokinių atostogos 2019-2020 m. m.

 

Prasideda

Baigiasi

Rudens

2019-10-28

2019-10-31

Žiemos (Kalėdų)

2019-12-23

2020-01-03

Žiemos

2020-02-17

2020-02-21

Pavasario (Velykų)

2020-04-14

2020-04-17

 

   

Mūsų rekvizitai

Klaipėdos licėjus
Įmonės kodas: 191832328
Kretingos g. 44, 92317 Klaipėda
Tel.: 8 (46) 351286, +370 (616) 33807
Buhalterija: +370 (610) 10791
El.paštas: info@klaipedoslicejus.lt
AB DNB bankas
Klaipėdos filialas
Banko kodas: 40100
A/s Nr.: LT 544010042301124105