Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pagrindinis ir vidurinis ugdymas (5-8 ir I- IV gimnazijos klasės)

Klaipėdos licėjaus naujienos

Bendruomenė susivienijo kilniam tikslui
2018-12-21

Šiais mokslo metais  tęsiame gražią licėjaus kalėdinę tradiciją –  suburti  mokyklos bendruomenę kilniam tikslui.  14-tą kartą organizuojamo labdaros paramos projekto  metu surinktos lėšos bus paskirtos Klaipėdos ,,Medeinės” mokyklai,  Šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčios paramos centrui autizmo spektrą turintiems vaikams,  Klaipėdos kurčiųjų jaunimo organizacijai ir Maltiečių ordinui. Tradicinis kalėdinis projektas kasmet  paskatina  daugiau mokyklos bendruomenės narių dalyvauti skirtingose veiklose, ypač savanoriškoje veikloje – 2018–2019 m. m. licėjuje paskelbti Savanorystės metais. Padėdami mokomės ir siekiame kurti atvirą, draugišką ir atsakingą bendruomenę.

Projekto didysis renginys, sukvietęs visą bendruomenę – teatralizuotas koncertas pagal Antuano de Sent Egziuperi kūrinį ,,Mažasis princas“ (režisierius T. Jašinskas).

Labdaros paramos projekto metu surinkta 13336,39 eurų. Dėkojame visiems – organizavusiems, dalyvavusiems, parėmusiems, aukojusiems – tegu geri darbai garsina Klaipėdos licėjų.




Daugiau

Puslapis 1 iš 127  > >>

Sveikiname

Justinas Jučas (I bio kl.) – I vieta, mokytojos Adelė Puškorienė, Daiva Valevičienė,

Ugnius Igaris (IV kl.) – I vieta, mokytoja Rasa Karapetian,

Augustinas Jučas (I bio kl.) – II vieta, mokytojos Adelė Puškorienė, Daiva Valevičienė,

Neda Narmontaitė (II inž kl.) – III vieta, mokytoja Rasa Karapetian,

Vilius Tubinas (III 2 kl.) – III vieta, mokytoja Rasa Karapetian

Sveikiname

Jokūbas Viršilas (8 c kl.) – I vieta, mokytoja Rima Grabauskienė,
Pijus Oželis (II bio kl.) – I vieta, mokytoja Rima Grabauskienė,
Kasparas Arys (II bio kl.) – I vieta, mokytoja Rima Grabauskienė,
Tadas Danilevičius (II inž kl.) – I vieta, mokytoja Rima Grabauskienė,
Eimantas Platakis (IV kl.) – I vieta, mokytoja Rima Grabauskienė,
Gintarė Pudinskaitė (IV kl.) – I vieta, mokytoja Rima Grabauskienė,
Urtė Urbonavičiūtė (I bio kl.) – II vieta,  mokytoja Sandra Stimburienė,
Rugilė Kičiatovaitė (II bio kl.) – II vieta, mokytoja Rima Grabauskienė,
Kornelijus Semėnas (III 1 kl.) – II vieta, mokytoja Rima Grabauskienė,
Mariam Voroneckaitė (IV kl.) – II vieta, mokytoja Rima Grabauskienė,
Justinas Jučas (I bio kl.) – III vieta, mokytoja Sandra Stimburienė,
Viktorija Zykaitė (II vis kl.) – III vieta, mokytoja Rima Grabauskienė

Sveikiname

Aida Marija Bielinskaitė (8 a kl.) – laureatė

Mokinę ruošė lietuvių k. vyr. mokytoja Renata Lygnugarienė

_

Pamokų ir konsultacijų laikas 5–8, I–IV klasių mokiniams

Pamoka

Pamokos laikas

Pietų pertraukos

1

8.00–8.45

 

2

8.55–9.40

 

3

9.50–10.35

 

4

10.45–11.30

Po 4 pamokos – 5, 6 kl. mokiniams

5

11.50–12.35

Po 5 pamokos – 7–8, I–IV kl. mokiniams

6

13.05–13.50

 

7

14.00–14.45

 

8

14.55–15.40

 

9

15.50–16.35

 

Mokinių atostogos 2018-2019 m. m.

 

Prasideda

Baigiasi

Rudens

2018-10-29

2018-11-02

Žiemos (Kalėdų)

2018-12-27

2019-01-02

Žiemos

2019-02-18

2019-02-22

Pavasario (Velykų)

2019-04-23

2019-04-26

Vasaros

2019-06-25

2019-08-31

Mūsų rekvizitai

Klaipėdos licėjus
Įmonės kodas: 191832328
Kretingos g. 44, 92317 Klaipėda
Tel./faks.: 8 (46) 351286, +370 (616) 33807
Buhalterija: +370 (610) 10791
El.paštas: info@klaipedoslicejus.lt
AB DNB bankas
Klaipėdos filialas
Banko kodas: 40100
A/s Nr.: LT 544010042301124105