5–8, I–IV klasėse dirbantys mokytojai

Mokytojas

Dalykas

Klasė

Renata Lygnugarienė

Lietuvių k.

6 a, 6 b, 6 c, 6 d, 7 b

Inga Lukauskienė

Lietuvių k.

5 a, II bio, II inž/vis, II IB

Živilė Kairienė

Lietuvių k.

7 a, 7 c, 8 a, 8 b, 8 c

Auksė Norkienė

Lietuvių k.

5 b, 5 c, 5 d, I bio, I vis

Laima Vinčienė

Lietuvių k.

IV

Žiedūna Radžiuvienė

Lietuvių k.

I inž, III A, III A, III B

Indrė Čypė

Matematika

6 a, 6 b, 6 c, 7 a, 7 c

Rasa Karapetian

Matematika

II IB, III A, III B, IV

Adelė Puškorienė

Matematika

5 a, 5 b, 5 c, 5 d, 7 b, 8 a

Evelina Ruzgienė

Matematika

II bio, II inž/vis

Daiva Valevičienė

Matematika

6 d, 8 b, 8 c, I bio, I inž, I vis

Laineda Dausynė

Anglų k.

5 a, 5 b, 5 c, 5 d, 7 c, 8 b

Loreta Ložinskienė

Anglų k.

II bio, II inž/vis, II IB, III

Ingrida Macytė

Anglų k.

8 a, 8 c, I bio

Ramunė Petrauskienė

Anglų k.

I vis, IV

Debatai

I vis

Lijana Šmaižienė

Anglų k.

6 a, 6 b, 6 c, 6 d, 7 a, 7 b, I inž

CAS

II IB

Svetlana Rybakova

Rusų k.

5, 6, 7, 8, I, II, III, IV

Tatjana Mikelevic

Rusų k.

6, 7, I

Vaida Kazlauskienė

Vokiečių k.

5, 6, 7, 8, I, II, III

Raimonda Mineikienė

Prancūzų k.

5, 6, 7, 8, I, II

Etika

6, 7, 8, I, II

Aleksas Eugenijus Kulvietis

Ispanų k.

II IB, III, IV

Loreta Elertienė

Istorija

6 b, 6 c, 6 d, III B, IV B

Vaidas Pamparas

Istorija

I vis, II vis, III A, IV A

Vidimantas Raudys

Istorija

5 a, 5 b, 5 c, 5 d, 6 a

Egidijus Sereičikas

Istorija

7 a, 7 b, 7 c, 8 a, 8 b, 8 c, I bio, I inž, II bio, II inž/vis, II IB

Antanas Kontautas

Biologija

7 a, 7 b, 7 c

Ingrida Rimkienė

Biologija

8 a, 8 b, 8 c, I bio, I inž, I vis, II bio, II inž/vis, II IB, III, IV

Biomedicina

I bio, II bio

Greta Gyraitė

Biologija

II IB

Inga Navickaitė

Gamta ir žmogus

5 a, 5 b, 5 c, 5 d, 6 a, 6 b, 6 c, 6 d

Rasa Majauskienė

Chemija

I inž, II IB

Sandra Stimburienė

Chemija

8 a, 8 b, 8 c, I bio, I vis, II bio, II inž/vis, III A, III B, IV A, IV B

Eksperimentinė chemija

I bio (1), II bio (1)

Romanas Rimkevičius

Fizika

7 a, 7 b, 7 c, 8 c

Marius Žadvydas

Fizika

8 a, 8 b, I bio, I inž, I vis, II bio, II inž/vis, II IB, III A, III B, IV A, IV B

Jurgita Jonaitienė

Geografija

6 a, 6 b, 6 c, 6 d, 7 a, 7 b, 7 c, 8 a, 8 b, 8 c, I bio, I inž, I vis, II bio, II inž/vis, II IB, III B, IV B

Ilona Rupšienė

IT

I bio, I inž, I vis, II bio, II inž, II IB, III A, III B, IV A, IV B

Technologijos (programavimas)

7 a , 7 b, 7 c, 8 a, 8 b, 8 c

Lukas Vaitkūnas

IT

5 a, 5 b, 5 c, 5 d, 6 a, 6 b, 6 c, 6 d, 7 a, 7 b, 7 c,

Technologijos (elektronika)

5 a, 5 b, 5 c, 5 d, 6 a, 6 b, 6 c, 6 d, 8 a, 8 b, 8 c,I inž

Aušra Niparavičienė

Muzika

7 a, 7 b, 7 c, 8 a, 8 b, 8 c, I bio, I inž, I vis, II bio, II inž/vis, II IB, III A, III B, IV A, IV B

Gėja Žižiūnienė

Muzika

5 a, 5 b, 5 c, 5 d, 6 a, 6 b, 6 c, 6 d

Etika

5 a, 5 b, 5 c, 5 d

Kristina Sipavičienė

Dailė

5a, 5 b, 5 c, 5 d, 6 a, 6 b, 6 c, 6 d, 7 a, 7 b, 7 c, 8 a, 8 b, 8 c, I bio, I inž, I vis, II bio, II inž/vis, II IB, III A, III B, IV A, IV B

Remigijus Oželis

Tikyba

5, 6, 7, 8, I, II, III

Saulius Lukonas

Fizinis ugdymas

5a, 5 b, 5 c, 5 d, 6 a, 6 b, 6 c, 6 d, 7 a, 7 b, 7 c, 8 a, 8 b, 8 c, I, II, III, IV

Inga Palaitienė

Fizinis ugdymas (šokis)

5a, 5 b, 5 c, 5 d, 6 a, 6 b, 6 c, 6 d, 7 a, 7 b, 7 c, 8 a, 8 b, 8 c, I, II, III, IV

Rimantas Stašys

Ekonomika

I, II kl.

Edmundas Kvederis

Ekonomika

III, IV kl.

Lina Pridotkienė

Technologijos (projektavimas  ir modeliavimas)

5 a, 5 b, 5 c, 5 d, 6 a, 6 b, 6 c, 6 d, II inž

Lina Pridotkienė,

Gėja Žižiūnienė

Pailgintos dienos darbo dienos grupės mokytojas

5–7