Puslapis 1 iš 86  > >>

2021-02-25
2021-02-25

Jau nuo šių metų rugsėjo Klaipėdos licėjaus darželis „Mažasis Klaipėdos licėjus“ mažuosius kviečia į modernias, vakarietiškai įrengtas patalpas Dragūnų kvartale prie pat Girulių miško ir naujo butų projekto „Šarlotės namai“. Kvartalo vystytojas UAB „Pamario troba“ darželio pastato projektą Šarlotės gatvėje įgyvendino pritaikydamas šiuolaikinius reikalavimus atitinkančius sprendimus, pagal geriausius pasaulinės architektūros pavyzdžius švietimo srityje.

 

2021-02-23

Skleistis tikram talentui neturėtų trukdyti nei jo gyvenamoji vieta, nei socialinė padėtis. Tokia filosofija vadovaujasi Klaipėdos licėjaus bendruomenė, kuri šiemet kviečia mokslui gabius ir darbščius Lietuvos vaikus nemokamai mokytis pagal prestižinę tarptautinio bakalaureato (IB) programą.


2021-02-22
2021-02-15
2021-02-15
2021-02-15

Antrasis mokslo metų pusmetis įsibėgėja, o epidemiologinei situacijai vangiai kintant, didėja nerimo dėl artėjančių brandos egzaminų – ar pavyks gerai pa(si)ruošti? Kai vieniems mokiniams nuotolinis mokymasis nesudaro didelių keblumų, kitiems tenka pasistengti labiau: geriau planuoti laiką, dažniau kreiptis į mokytojus pagalbos. Mokytojai nelinkę prognozuoti, kokių rezultatų galima tikėtis šiemet, tačiau vieningai teigia, kad vien profesionalumo nepakanka: tenka pasitelkti įvairius įgūdžius ir charizmą, kad kitapus ekrano esantis mokinys įsitrauktų, būtų motyvuotas siekti akademinių tikslų ir savo svajonių.


2021-01-31

Naujųjų metų pradžią tebekaustant koronaviruso pandemijai ir vykstant nuotoliniam mokymui, pedagogams neslopsta nerimas ne tik dėl mažiau gabių ar motyvuotų mokinių pajėgumo įsisavinti žinias per nuotolį, bet ir dėl to, ar pavyks užtikrinti baigiamųjų klasių mokinių pasirengimą valstybiniams brandos egzaminams. Klaipėdos licėjaus biologijos mokytoja Ingrida Rimkienė, išugdžiusi ne vieną biologijos olimpiadų prizininką ir valstybinio biologijos egzamino šimtukininką, sako, kad mokymasis nuotoliniu būdu tinka ne visiems, o mokytojui kelia papildomų iššūkių, tačiau viskas esą pasiekiama kantriu, metodišku darbu.